Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 08 лютого 2023
Рух Львів U-19
1:1
Інтер U-19
Генк U-19
0:0
Ювентус U-19
АЗ U-19
5:0
Айнтрахт U-19
Хайдук U-19
1:0
Шахтар U-19
МТК U-19
0:1
Аякс U-19
Панатінаїкос U-19
0:1
Порту U-19
Одд
Гаммарбю
Славія Мозир
Хвиля
Велес
Полі Ясси
Уфа
0:1
Слога Добой
Волга Ульяновськ
4:0
Андіжан
Торпедо
1:1
Факел
Хрудім
0:0
Дукла Прага
Вітебськ
1:1
Луки-Енергія
Белшина
0:3
Осиповичі
Рітеряй
3:0
Дайнава
Метта
3:3
Банга
Динамо Батумі
Нествед
Мінськ
1:1
Енергетик-БДУ
Колхеті
1:1
Металіст 1925
Жальгіріс Вільнюс
0:0
Олександрія
FC Baník Ostrava II
4:4
Вікторія Отроковіце
FC Neptūną Klaipėda
1:1
Джюгас
Кривбас
2:1
Шериф
Скоп'є
1:3
Вардар
Перемога
Пелістер
Ландскруна
1:0
Б-93
Лішень
2:2
Кошице
Ворскла
0:0
Астана
Арсенал Тула
4:2
Олiмпiк Ташкент
Ульсан Хендай
2:0
М'єльбю
Інджія
0:6
Відовре
Динамо Тбілісі
1:0
Левадія
Волга Ульяновськ
1:4
Окжетпес
Торпедо
1:3
Волгар
Шахтар
4:0
Сараєво
Шахтар
Динамо Тбілісі
Віборґ
2:1
Норчепінг
Stripfing
2:3
Флорідсдорфер
Волга Ульяновськ
CS Minaur Baia Mare
Крус Асуль
3:3
Атланта Юнайтед
Brabrand IF
2:0
Silkeborg KFUM
Brandys Nad Labem
2:1
Зеніт Часлав
Ферст Відень
4:1
Донауфельд
Варберг
1:2
Tvååkers IF
Нюрнберг-2
6:2
Гебенбах
Браге
3:0
Kvarnsvedens IK
Штутгартер Кікерс
2:0
Норманнія Гмюнд
Адміра
Коттінгбрунн
Балінгер
0:0
Freiburger FC
Rot-Weiß Hadamar
3:5
Кобленц
FC Paradiso
4:1
Мендрісіо-Стабіо
Енгерс
Andernach
Unter-Flockenbach
0:1
TSG Weinheim
Niedernhausen
2:3
Еддерсгайм
Боруссія Фрайальденхофен
5:1
SV Helpenstein
Спортинг Канзас-Сіті
2:2
Реал Солт-Лейк
Лос-Анджелес Ґелаксі
4:1
Сент-Луїс Сіті
Торонто
0:3
Ванкувер Вайткепс
Clube Desportivo da Huíla
1:1
Ліболу
Sporting de Benguela
1:1
Desportivo Lunda-Sul
Саграда Есперанса
1:0
Інтерклубі
Wiliete SC
0:0
GD Escolinha Isaac de Benguela
Прімейру де Агошту
2:1
Bravos do Maquis FC
Nairobi City Stars
1:2
Kenya Police
Kariobangi Sharks
1:3
Nzoia Sugar
Mathare United
1:0
Vihiga Bullets
Bandari
1:0
Homeboyz
Ulinzi Stars
1:1
Bidco United
Nzoia Sugar
Гор Махія
Гор Махія
2:1
Таскер
Sofapaka
0:1
KCB
Herkol
0:3
Achel
Верстанд Курсел
1:2
KFC Eksel
Alken
4:1
Zonhoven United
Juve Hasselt
0:2
KFC Park Houthalen
FC Helson Helchteren
3:2
Меувен
Торпедо Хасселт
5:0
Hechtel FC
Херк-де-Стад
0:4
Грун Стар Бек
Zepperen-Brustem
0:0
Bregel Sport
Ворселар
0:2
Антоніа
Тернесе
0:1
Ranst
Loenhout
3:1
Herselt
Хадес
1:1
KV Mechelen B
Бохолт
2:2
Дігем Спорт
Мерксем
0:3
Тонгерен
Lyra-Lierse Berlaar
0:1
Спаувен-Мопертінген
Про Васто
0:0
Porto D' Ascoli
Козалі
1:2
SCD Ligorna 1922
Castellanzese Calcio 1921
0:4
Сестрі-Леванте
К'єрі
1:0
Stresa Sportiva
ASD Chisola Calcio
0:0
Леньяно
Derthona
0:1
Бра
FC Pinerolo
0:0
GS Castanese
USD Pont Donnaz Hône Arnad Evançon
0:2
US Fezzanese Calcio
AC Carpi
2:0
AC Aglianese
Корреджес
0:0
Polisportiva Lentigione Calcio
Фанфулла
1:0
Real Forte Querceta
Форлі
2:1
Bagnolese
Джана Ермініо
0:2
Рівненна
ASD Mezzolara
1:3
AC Sammaurese
ASD Salsomaggiore Calcio
1:1
Sant'Angelo
United Riccione
2:0
US Corticella
AC Asti
2:1
Санремезе
Crema
0:1
Scandicci
Пістоезе
2:0
Прато
Везів
4:2
Вітгор Спорт
Веллен
1:0
Синт-Ленартс
Берінген
1:1
Schoonbeek-Beverst
Хаутвенне
1:2
Ендрахт Термін
Betekom
5:0
Олімпія Вейгмал
Зварте Леув
3:1
Sporting Kampenhout
Qarabag II
1:2
Араз-Нахчиван
Zaqatala
2:2
ЦСКА Баку
Səbail FK II
3:0
Qaradağ Lökbatan FK
Neftçi II
2:1
FK Energetik Mingəçevir
Ерміоніда
6:3
Паніліакос
Pangytheatikos
1:4
Foinikas N. Epidavrou
AE Mykonos
3:0
Родос
Panargiakos FC
4:0
APS Patrai
Aias Gastounis
5:0
Diavolitsi
Agios Ierotheos
1:3
Thyella Diastavroseos Rafinas FC
Фостірас Таврос
1:0
AS Aris Petroupolis 1926
Тілікратіс
2:0
PO Fikis
Трикала
0:1
Panagriniakos
Nafpaktiakos
0:2
Digenis Neochori
Apollon Paralimniou FC
0:1
Кавала
Кампаньякос
2:0
Термаїкос Терміс
Aris Avato
1:2
AE Poseidon Nea Michaniona
Агротікос Астерас
1:1
Пантракікос
Докса Драма
0:0
Pandramaikos
Alexandroupoli FC
3:1
M. Alexandros Orfaniou
APS Byron Kavala
1:1
AS Nestos Chrisoupolis
Makedonikos Foufas
0:1
Thyella Sarakinoi
PAO Kristonis FC
1:0
Олімпіакос Волос
Elassona
0:0
Перікос
AEP Kozani
2:3
AO Chaniotis
Edessaikos
1:2
Козані
GAS Svoronou
1:1
Касторія
Ethnikos Neou Keramidiou
1:0
AO Dotieas Agias
Raya2
2:0
CA La Paz
Канкун
1:1
Атланте
Леонес Негрос
1:0
CF Alacranes de Durango
Сімаронес де Сонора
0:1
Тласкала
Escorpiones Belén
2:1
Fútbol Consultants Moravia
AD Cariari Pococí
0:3
Limón Black Star FC
AD Aserrí
2:3
Уругвай де Коронадо
BSS Monor
1:5
Пакш
Бекешчаба
0:2
Залаеґерсеґ
KSE Iváncsa
1:2
Будафок
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
0:1
Кішварда
Дьор
1:2
Дебрецен