Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 28 січня 2023
Фрайбург
3:1
Аугсбург
Майнц
5:2
Бохум
Гоффенгайм
1:4
Боруссія Менхенгладбах
Герта
0:2
Уніон Берлін
Вердер
2:1
Вольфсбург
Баварія
1:1
Айнтрахт Франкфурт
Волсолл
0:1
Лестер
Аккрінґтон Стенлі
1:3
Лідс
Шеффілд Венсдей
1:1
Флітвуд Таун
Фулгем
1:1
Сандерленд
Саутгемптон
2:1
Блекпул
Брістоль Сіті
3:0
Вест Бромвіч
Іпсвіч
0:0
Бернлі
Лутон
2:2
Ґрімсбі Таун
Блекберн
2:2
Бірмінгем
Престон
0:3
Тоттенгем
Манчестер Юнайтед
3:1
Редінґ
Сівасспор
1:2
Адана Демірспор
Хатайспор
2:1
Трабзонспор
Анкарагюджю
0:2
Газіантеп
Антальяспор
3:2
Умранієспор
Гіресунспор
0:4
Галатасарай
Богеміанс-1905
2:0
Тепліце
Вікторія Пльзень
1:2
Градець Кралове
Словацько
1:0
Динамо Чеські Будейовиці
Сігма
1:1
Спарта Прага
Барі
0:2
Перуджа
Брешія
0:1
Комо
Козенца
1:0
Парма
Зюдтіроль
2:1
Реджіна
Тернана
2:1
Модена
Венеція
1:1
Читтаделла
Дженоа
0:0
Піза
Сент-Етьєн
2:3
Сошо
Діжон
0:3
Бордо
Кевії
3:1
Париж
Родез
0:1
Генгам
Валансьєн
1:1
Мец
Гренобль
0:1
Бастія
Ам'єн
1:1
Гавр
По
2:2
Аннесі
Нім
3:2
Ньор
Кан
0:0
Лаваль
Чарльтон
1:2
Болтон
Бертон
2:0
Оксфорд Юнайтед
Челтенгем
0:0
Порт Вейл
Лінкольн Сіті
0:0
Кембрідж
МК Донс
0:2
Ексетер
Моркем
5:1
Брістоль Роверс
Пітерборо
2:1
Портсмут
Шрусбері
2:1
Форест Ґрін
АФК Вімблдон
1:0
Стокпорт
Барро
0:2
Нортгемптон
Кролі
3:2
Солфорд Сіті
Гарроґіт
0:1
Саттон Юнайтед
Гартлпул
1:2
Колчестер
Менсфілд Таун
4:1
Донкастер
Рочдейл
0:1
Карлайл Юнайтед
Свіндон
3:3
Джиллінґем
Транмер
1:0
Лейтон Орієнт
Данубіо
0:0
Серро
Судува
Віґри
Аукас
1:1
Текніко Університаріо
Дрогеда Юнайтед
00:00
Дандолк
Монтевідео Вондерерс
1:2
Фенікс Монтевідео
Moreton Bay United
1:2
Голд Кост Юнайтед
Хімки
1:2
Велес
Зеніт
3:0
Lusail City FC
ASC Olimpic Zărneşti
Brașov Steagul Renaște
Petržalka
2:1
Лішень
FC Hradec Králové II
0:2
Хрудім
Металоглобус
CS Blejoi Vispeşti
Гурнік Полковіце
1:2
Хробри
Динамо Мінськ
3:0
Енергетик-БДУ
Rochedale Rovers FC
2:2
Brisbane City FC
CSM Râmnicu Sărat
АСФК Бузеу
СКА Хабаровськ
0:3
Крилья Совєтов
Brandys Nad Labem
3:3
FC Horky Nad Jizerou
Хрватський Драговоляць
0:4
Кустошія
Сигма II
3:0
Фрідек-Містек
Унтергахінг
0:3
Балінгер
SK Motorlet Praha
1:2
Банік Соуш
Чорноморець Новоросійськ
2:1
СКА-Хабаровськ-2
Гомель
2:2
Локомотив Гомель
Ганацька Славія Крімржиж
1:1
Опава
Сталь Ряшів
0:0
Сандецья
FC Bohemians Praha 1905 II
5:1
Колін
Алеманія
SV Breinig
Строгіно
2:2
Торпедо-2 Москва
Блансько
3:2
Слован Росіце
Astoria Walldorf II
0:3
Дуденгофен
Серед
0:2
FK Považská Bystrica
Височіна
3:0
Вікторія Жижков
Карвіна
1:1
Простейов
Іслоч
3:1
Слуцьк
CS Gloria Bistrița-Năsăud
1:4
Унiря Деж
Тренчин
3:0
FK Rača
Рід
3:2
Форвертс Штайр
Влашим
1:1
FC Baník Ostrava II
Вііторул-Пандурій
3:3
ACS Viitorul Şimian
Рух Хожув
1:1
Гутнік Краків
Гориця
3:0
Рух Львів
Дукла Банська Бистриця
MFK Dolný Kubín
Полонія Битом
2:2
Zagłębie Sosnowiec II
Прогресул-Спартак
Динамо Бухарест
Цуг
2:0
Роткройц
Пршибрам
Іскра Домажліце
ФА Шяуляй
0:0
Єлгава
Шахтар Солігорськ
1:2
Белшина
Жиліна
2:3
Тршинець
KP Starogard Gdański
1:3
MMKS Concordia Elbląg
Middelfart G & BK
2:4
Кольдінґ
МП
1:1
PEPO Lappeenranta
Дніпро Могильов
0:0
Вітебськ
Тихи
ККС-1925
САК Клагенфурт
1:2
SK Austria Klagenfurt Amateure
Фрем
3:4
FA 2000
Металіст
0:1
Локомотив Софія
Спарта-2
2:5
Дукла Прага
Одра
1:1
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
Олімпія Ельблонг
2:3
Sokol Ostroda
Сент-Патрікс
6:0
Брей Вондерерс
Інтер Турку
2:1
СалПа
Погонь Седльце
2:2
KS Legionovia Legionowo
Гіллеред
Люнґбю
Шемрок Роверс
7:1
Treaty United
Шелбурн
3:0
Дрогеда Юнайтед
Гайде
2:11
Дрохтерзен-Ассель
Гамбург-2
1:1
Гобро
Гляйсдорф
3:2
Mettersdorf
Kosmonosy
2:0
Зеніт Часлав
Жальгіріс Каунас
6:1
Дайнава
Септемврі
2:4
Навбахор
Järvenpään Palloseura
2:2
КТП
Гельсінґер
Відовре
Гетеборг
1:1
Гальмстад
Зриньські
4:1
Віон
BK Fremad Amager
3:0
Slagelse B&I
Асторія
5:1
Штутгартер Кікерс
Гурнік Ленчна
0:2
Хойничанка
Пирин
2:0
Ботев Враца
Подбескідзе
2:1
Алашкерт
Амштеттен
2:2
ЛАСК II
Єфле
2:1
Браге
Рапід Відень II
Budapest Honvéd FC II
Будучност
3:1
Єзеро
Барокштадт
2:2
Рот-Вайсс Вальдорф
Ваттеншайд
0:2
Рот-Вайсс Кобленц
Gjelleråsen
2:0
Ullern
Чортанове
2:2
Муром
VSK Århus
2:1
Odder IGF
Етир
OFK Spartak Pleven
Мура
1:1
Шкендія
АБ
2:1
Nykøbing FC
MŠK Žilina II
3:3
NKP Podhale Nowy Targ
ФА Шяуляй
Єлгава
Явор
1:1
Слобода Вужице
FC Roskilde
4:2
Треллеборг
VfB Hallbergmoos-Goldach
2:4
Ваккер Бурггаузен
TJ Start Brno
3:4
Зноймо
Єльсос
1:3
Стабек
Еребру
Örebro Syrianska IF
Йончепінг
1:0
Отвідаберг
Мюнхен-2
1:0
Райн-ам-Лех
Інгольштадт-2
1:6
Айхштетт
Мінськ
0:2
Німан
Ліптовськи-Мікулаш
2:2
Торпедо Кутаїсі
Дукла Банська Бистриця
4:1
Кошице
Шальке-2
0:1
Кікерс Оффенбах
КСЗО
0:6
Сярка
Олімпія Любляна
1:0
NK Orijent 1919
Вольфсберг
0:0
Сіетл Саундерс
Лодзь
0:0
Ворскла
Lafnitz II
2:1
Драсбург
М'єннален
2:1
Хонефос
Мосс
5:0
Sprint-Jeløy
Аугсбург-2
5:2
Штутгарт-2
Равенсбург
2:3
Аален
Тюркгюджю
4:0
Швабен Аугсбург
Кілія
Вайхе
Фенікс Любек
4:0
SC Vorwärts-Wacker 1904
Ансбах
4:4
SC 04 Schwabach
Нюрнберг-2
Кайзерслаутерн-2
Вернаму
2:1
Ландскруна
Радомлє
3:3
Рудеш
Реуфосс
3:0
Скейд
Гольштайн-2
3:1
Атлас Дельменгорст
Ганау
3:3
Вікторія Ашаффенбург
Бонн
1:2
Юрдінген
Гройтер-2
1:0
Аммерталь
Любек
0:3
Пройссен
Гельсінгборг
1:2
М'єльбю
Таборсько
4:2
SK Slavia Praha II
Мольде
2:1
Sportsklubben Træff
Боруссія Менхенгладбах-2
0:4
Рот-Вайсс Обергаузен
Іллертіссен
4:0
Коттерн
БАТЕ
3:0
Славія Мозир
VfL Nagold
0:2
Балінген
Вюрцбургер Кікерс
6:0
Гебенбах
Айнтрахт Франкфурт-2
1:0
Майнц-2
СК Брегенц
0:3
Дорнбірн
АФК Ескільстуна
1:5
Юргорден
Гомбург
4:0
Хостерт
Рот-Вайсс Ален
1:1
Шварц-Вайсс Реден
Соґндаль
0:0
Гедд
Фрайберг
8:1
Calcio Leinfelden-Echterdingen
Орн-Хортен
0:3
Саннефіорд
Віденбрюк
2:1
Гессен-Кассель
Штрелен
2:1
Бергіш Гладбах
Аустрія Клагенфурт
3:1
Трайбах
Кельн-2
2:1
Аубштадт
Єддело
Papenburg
Гомберг
Штрелен
Донауфельд
2:2
Швехат
Ліппштадт
0:5
Родінгхаузен
Хробри-2
4:9
KS Polonia Środa Wielkopolska
Бордесгольм
0:6
Санкт-Паулі-2
Фіннентроп-Баменоль
0:1
Kaan-Marienborn
Дюрен
7:1
Геннеф
Вайден
2:3
Ганкофен-Гайлінг
Тіроль
4:0
Куфштайн
Норчепінг
0:2
Вестерос
Кобленц
1:2
Франкфурт
Варберг
1:1
Фалькенберг
Крінс
4:2
Лангенталь
Рід
2:2
Санкт-Пельтен
NK Opatija
0:2
NK Dubrava Zagreb
Kvik Halden FK
0:1
Гроруд
ДАК
0:0
Рух Львів
Гоффенгайм-2
7:1
Швайнфурт
Олександрія
1:0
Кабілі
Рубін
2:1
Крилья Совєтов
Левські
0:1
Дарул Такзім
Хімки
2:0
Пюнік
Дойчландсберг
1:5
ГАК
ФК Лієпая
3:0
Тукумс
Зальцбург
Слован Братислава
Слайго Роверс
2:2
Ґолвей
Адміра
0:1
Вайле
Марибор
2:0
Динамо
Лудогорець
2:1
Динамо Тбілісі
ЦСКА-1948 Софія
4:1
Аксу
SpVgg Unterhaching II
Гаймштеттен
Паневежис
0:1
Метта
Вайц
1:0
Кофідіш
Ергрюте
3:2
IK Oddevold
РФШ
4:0
Пайде
Сіетл Саундерс
2:3
Гаммарбю
Високе-Міто
Врховина
Сталь Ряшів
1:1
Вісла Пулави
Жальгіріс Вільнюс
3:2
Геґельман
Шемрок Роверс
2:1
Вексфорд
Pallokerho-35 ry
2:1
КяПа
Лонгфорд Таун
0:2
Шелбурн
Рітеряй
2:0
Даугавпілс
Лос-Анджелес Ґелаксі
1:1
Шарлотт
Лос-Анджелес
1:1
Нью-Йорк Сіті
Chattanooga
3:3
Атланта Юнайтед
АПЕП
1:3
Еносіс Неон
Elia Lythrodonta
3:1
APONA Anagias
Halkanoras FC Idaliou
0:0
Ethnikos Latsion
AME Kouris Erimi
1:1
Podosfairkos Omilos Ormideia
Дігеніс Акрітас
1:1
ASIL
ASPIS
0:2
ENAD
Каршіяка
2:0
Конья Шекерспор
Чаталджаспор
1:0
Yeni Mersin İdman Yurdu
Kestelspor
0:0
Гюмюшханеспор
Bulvarspor
1:0
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
ВВОГ
1:2
СВ Урк
ДОВО
3:0
RKAV Volendam Amateurs
АКВ
2:1
Харкемас Бойз
vv Sterk Door Combinatie
0:0
Барендрехт
Хук
4:7
ГВВВ
Спортлюст 46
2:0
ДВС '33
АСВХ
1:2
Стапхорст
Спарта Нейкерк
1:3
FC Rijnvogels
Тер Леде
2:0
Ексельсіор 31
ВВСБ
2:1
УНА
Гозьє
1:2
Женесс Еволюсьйон
US Baie-Mahaut
3:3
Сіроко
La Gauloise de Basse-Terre
1:0
CS Capesterre Bell
Centre Elite des Régions Françaises d’Amérique FC
0:2
Мульєн
Солідаріте Сколер
3:2
AO Gourbeyrienne
Етуаль Морн-а-л'О
5:1
Stade Lamentinois
Dynamo Le Moule
3:0
ASG Juventus de Sainte-Anne
VV Buitenpost
2:0
Беркюм
VV Eemdijk
5:0
Апелдорн КСВ
Генемейден
3:2
Swift
Azsv
1:0
Аякс-А
WV-HEDW
2:2
Huizen
Jodan Boys
1:0
ОДИН 59
VV Smitshoek
1:0
АСВ Де Дейк
Спейкеніссе
1:2
Poortugaal
Капелі
3:0
WNC
FC S-Gravenzande
3:0
АРК
Ахіллес Вен
0:2
Nieuwenhoorn
Гоуз
1:1
Звалувен
SDV Barneveld
2:2
DETO Twenterand
Флево Бойз
0:3
DHSC
Olde Veste '54
1:3
HZVV
Феєноорд АВ
2:0
Клутинг
Kariobangi Sharks
1:1
Bidco United
Posta Rangers
1:1
Talanta
Kenya Police
3:0
Таскер
Mathare United
1:5
Homeboyz
Wazito
1:1
KCB
Ulinzi Stars
1:2
Nzoia Sugar
Sofapaka
2:0
Vihiga Bullets
Kiyovu Sports Association
2:3
АПД
Musanze FC
0:1
Rutsiro
Muhazi United FC
1:0
Association Sportive de Kigali
Mukura Victory Sports FC
1:1
Район Спорт
Sunrise FC Rwamagana
0:3
Gasogi United FC
Оесте
0:0
Comercial
Ріо-Кларо
3:0
EC Lemense
Понті Прета
2:1
Taubaté
XV Пірасикаба
0:0
CA Juventus
Атлетіко Ліненсе
0:0
Portuguesa Santista
União Suzano AC
3:4
Марілія
ГО Аудакс
0:1
Ред Булл Бразил
Grêmio Esportivo Prudente
2:3
Rio Preto
São José EC
0:0
EC São Bernardo
Bandeirante EC
0:0
Desportivo Brasil
Sertãozinho
0:5
Капіваріано
Madlenya FC
0:1
Мбабане Суоллоус
Manzini Wanderers
1:0
Denver Sundowns
Young Buffaloes FC
3:0
Seven Dreams
Tambuti
0:3
Грін Мамба
Спортиво Італіяно
0:0
Атлас Буенос-Айрес
Реал Пілар
0:1
Депортіво Лаферрере
Берасатегі
0:1
Леандро Нісефоро Алем
Ліньєрс
2:1
Екскурсіоністас
Хусто Хосе де Уркіса
2:0
Хенераль Ламадрід
Діксмейде
1:1
Sparta Heestert
Wevelgem City
2:3
Бланкенберг
Achel
0:0
FC Helson Helchteren
KFC Eksel
0:0
Херк-де-Стад
Hechtel FC
1:4
Herkol
Linden
1:1
Hoegaarden-Outgaarden
Де Кемпен
3:1
Ворселар
Eendracht Zoersel
1:2
Loenhout
KVC De Toekomst Borsbeke
1:0
Соттегем
Munkzwalm
2:1
Haasdonk
Меувен
2:2
Juve Hasselt
Грун Стар Бек
1:1
Верстанд Курсел
RFC Perwez
0:2
Stade Everois
Veltem
0:0
Herent
Стаді Бірбек
0:3
KCVV Elewijt
Huldenberg
0:1
Melsbroek
Антоніа
4:1
Тернесе
Herselt
0:4
K Kontich FC
Fernelmont-Hemptinne
5:1
REEC Exc. FC Evelette-Jallet
Gilly
0:1
FC Flénu
Ixelles
2:1
Grez-Doiceau
Al Taraji
3:2
Jerash FC
Bisha FC
2:1
Sajer FC
Al Jeel Club
1:0
Al Nairyah FC
Al-Kawkab
2:1
Al-Rayyan
Al Sharq
1:3
Al Shuaib Club
Al-Washm
1:0
Аль-Ансар
Al Zulfi SC
5:1
Weg Ta'if SC
Al Najma
1:0
Al Safa
Al Suqoor
2:2
Al Rawdhah Club
Cercle Brugge KSV B
2:2
Торау
Тюрнхаут
1:4
Lyra-Lierse Berlaar
Берхем Спорт
2:2
Лондерзел
Хасселт
0:0
Мерксем
Ауденарді
0:4
Спортінг Вест Харелбреке
Гент-Зехавен
4:0
Erpe-Mere United
Ендрахт Алст
1:1
Веттерен-Кватрехт
Lokeren-Temse
4:0
SV Zulte Waregem B
Waremme
0:3
Stockay-Warfusée
Тюбіз
1:2
Union Namur
Royale Union Saint-Gilloise II
1:2
Варнан
Есперанса д'Андорра
2:1
UE Santa Coloma II
FS La Massana
8:0
FC Santa Coloma II
Рейнджерс Санта-Колома
FC Ordino B
Вілья-Санта-Бріхіда
0:0
Депортіво Сан-Фернандо
Arucas
2:0
Estrella CF
Sevilla III
3:0
Еспеленьйо
Вальє Егуес
2:0
Ardoi
SD Ponferradina II
0:0
Реал Авіла
Numancia II
2:0
Jupiter Leones
Cultural Guarnizo
1:0
Revilla
Адзанета
1:1
CD Castellón II
Cortes
1:2
Beti Onak
CD Alesves
2:1
Txantrea
Pamplona
0:0
Burladés
Torrijos
2:1
CD AZUQUECA
Бініссалем
0:1
Inter Manacor
PE Sant Jordi
0:2
Андрач
Ibarra
1:0
La Cuadra
Леальтад
1:1
Льянера
SD Torina
5:0
Cartes
Алькала
1:1
Ursaria
Атлетіко Асторга
3:1
SD Almazán
Унамі
3:0
Mirandés II
Atletico Tordesillas
1:0
Atletico Bembibre
CD La Almunia
0:2
Robres CD
Ескобідо
0:0
Тропесон
Sámano
0:4
СД Кайон
Ceuta II
1:1
Bollullos CF
Гандія
0:0
Patacona CF
Анаїтасуна
0:1
Лейоа
CD Aurrerá de Vitoria
0:1
San Ignacio
Touring
0:2
СД Віторія
Кантолагуа
5:4
CD Oberena
Manchego
2:0
Tarancón
Ільєскас
1:0
CD Atlético Tomelloso
Побленсе
3:1
Portmany
Манакор
4:0
Констанція
Дуранго
1:1
Pasaia KE
Рапідо Боусас
1:0
Racing Club Villalbes
Torre del Mar
1:0
Motril
SD Lagunak
1:1
Huarte
Триваль Вальдерас
1:3
Collado Villalba
CD Santanyi
2:0
Platges de Calvia
Collerense
1:2
CE Mercadal
Santa Úrsula
0:1
Панадерія Пулідо
Deusto
2:1
Basconia
Padura
1:2
Португалете
Urduliz
1:1
Aurrerá Ondarroa
CD Huetor Vega
4:1
Уракан Мелілья
Ла Каламін
1:3
Рошфор
Roeselare Daisel
1:3
Eendracht Aalter
Вітгор Спорт
0:2
Хаутвенне
Діст
3:1
Веллен
Синт-Ленартс
7:0
Betekom
Schoonbeek-Beverst
3:3
Nijlen
Есперанса Нерпелт
1:0
Зварте Леув
Marloie Sport
2:3
Лібрамон
Юї
0:0
Мекс-Деван-Віртон
Рарен
2:0
FC Richelle United
Сіне
3:2
Жеврі
MUZA
0:0
Павер Дайнамос
Nchanga Rangers FC
3:3
Chambishi FC
Грін Іглз
2:2
NAPSA Stars
Нкана
1:1
Green Buffaloes
Lumwana Radiants
1:1
Зеско Юнайтед
Nkwazi
0:1
Kansanshi Dynamos
Prison Leopards
2:0
Buildcon
Ред Ерроз
1:0
Kabwe Warriors
Winsum
0:1
Oranje Nassau
Драхтстер Бойз
1:2
VV 't Fean '58
VV Groningen
Broekster Boys
HVV Den Haag
1:3
DSO
УВС
0:2
Die Haghe
VELO
7:1
Ворсхотен 97
ДХК Делфт
0:12
Forum Sport
BVCB
1:1
КсерксДЗБ
РВВХ
4:1
Zwervers
SVOD '22 Domburg
3:2
Рейсорд
Heerjansdam
3:1
De Zwerver
Scherpenzeel
0:1
ЛРК Лердам
СВЛ
2:0
Almkerk
Drentse Zuid Oost Hoek
6:1
VV Heerenveen
Noordscheschut
1:2
Кейк 20
Achilles '12
0:2
СВЗВ
VV Hulzense Boys
1:3
ВХК
ASV Dronten
0:0
KHC
SV Epe
1:1
SVI
Zuidvogels
3:2
ZOB
NSC
2:0
Monnickendam
СДК Путтен
3:0
De Bilt
BOL
2:3
Roda '46
vv De Meern (Zat)
3:1
HBOK
Нюнспет
3:0
Монфоорт
VV Gorecht
2:2
Blauw Wit '34
ОНС Снек
1:1
Hoogezand
Pelikaan-S
2:1
ПКК 83
Nootdorp
5:3
ВЮК
Nieuw Lekkerland
2:2
DCV
СХО
2:2
Brielle
DZC '68
1:0
Ахіллес 1929
Oranje Wit
2:1
GVV SVW Gorinchem
DUNO
2:1
Sliedrecht
Nivo Sparta
1:2
Беннеком
Spartaan'20
0:4
Terneuzense Boys
SV Wippolder
2:7
Valken '68
ФВК
0:1
Leeuwarder Zwaluwen
Den Hoorn
1:4
Honselersdijk
FC Olympia
3:1
Аргон
Го-Ахеад Кампен
0:2
DOS Kampen
Venlosche Boys
1:3
Chevremont
SVBO
0:1
VV Emmen
Van Onderaf Begonnen Goirle
1:1
Sarto
Chirk AAA
1:2
Колвін Бей
Llanidloes Town FC
0:3
Holywell Town FC
Кармартен Таун
4:3
Cwmbran Celtic FC
Llantwit Major FC
4:1
Pontardawe Town FC
CPD Porthmadog FC
0:4
Ruthin Town FC
Penrhyncoch
2:1
Holyhead Hotspur
Guilsfield FC
2:2
Conwy Borough
Лланеллі Таун
1:1
Баррі Таун
Динамо Сіті
2:1
Люзі-2008
Оріку
0:0
Тербуні Пука
Скендербеу
2:0
Люшня
Бурелі
1:0
Беса
Томорі
2:0
Турбіна Церрік
Бесіледя
0:1
Корабія Пішкопія
Апольонія
1:0
Флямуртарі
Чіангмай Юнайтед
1:0
Raj Pracha Thailand FC
Касетсат
2:1
Трат
Крабі
3:0
Утайтані
Nakhon Si United
5:1
Ранонг Юнайтед
Кастомс Юнайтед
1:0
Самутпракан Сіті
СД Логроньєс
1:0
Мурсія
Фуенлабрада
0:0
Культураль Леонеса
Ельденсе
0:0
Осасуна Б
Райо Махадаонда
1:0
Уніоністас Саламанка
Расінг Ферроль
1:1
Сеута
Барселона Б
1:1
Реал Сосьєдад Б
Каррарезе
0:1
Алессандрія
Віртус Ентелла
0:0
Губбіо
Фіоренцуола
1:2
Імолезе
Сієна
1:1
Ольбія
Сассарі Торрес
1:1
Реканатезе
ASD San Donato Tavarnelle
0:3
Реджана
Фермана
1:1
Монтеварки Аквіла
Понтедера
0:3
Чезена
Ріміні
1:1
Луккезе
Анкона 1905
1:1
Віс Пезаро
Ерцгебірге
0:0
Фрайбург-2
Дуйсбург
1:2
Оснабрюк
Меппен
1:1
ФФБ Ольденбург
Галлешер
0:2
Цвіккау
Ферль
2:0
Саарбрюкен
Байройт
1:0
Інгольштадт
Ейрдріоніанс
4:0
Аллоа Атлетік
Клайд
1:1
Данфермлін
Единбург Сіті
1:2
Фалкірк
Монтроуз
3:3
Келті Гартс
Пітергед
1:3
Куїн оф зе Саут
Альбіон Роверс
0:1
Форфар Атлетік
Аннан Атлетік
3:0
Іст Файф
Дамбартон
1:0
Бонніріґґ Роуз
Стенхаусмьюїр
2:0
Елгін Сіті
Стірлінг Альбіон
1:0
Странрар
Олдершот
1:1
Олдгем
Олтрінгем
0:2
Боргем Вуд
Барнет
3:0
Честерфілд
Даґенгем
0:2
Йовіл
Доркінґ Вондерерс
0:3
Солігалл Мурс
Ноттс Каунті
1:0
Галіфакс Таун
Сканторп Юнайтед
1:1
Бромлі
Саутенд
1:3
Істлі
Торкi
1:0
Мейдстон Юнайтед
Вілдстон
1:2
Ґейтсгед
Йорк Сіті
1:2
Мейденгед Юнайтед
Штаакен
0:2
Оптік Ратенов
Айнтрахт Штансдорф
1:1
Тасманія
FC Oberlausitz Neugersdorf
0:1
Фрайталь
Дассендорф
3:3
Зюдерельбе
Плауен
6:2
Blau-Weiß Zorbau
Ауербах
1:0
Уніон Зандерсдорф
Динамо Шверін
2:0
Blau-Weiß 90 Berlin
АФК Файлд
1:1
Честер
Телфорд Юнайтед
1:1
Саутпорт
Олфретон Таун
2:0
Кеттерінґ Таун
Бліт Спартанс
0:3
Бакстон
Бостон Юнайтед
2:2
Скарборо Атлетік
Бреклі Таун
4:0
Ґлостер
Бредфорд Парк Авеню
0:0
Чорлі
Керзон Ештон
5:2
Фарслі Селтік
Дарлінгтон-1883
3:2
Спеннімур Таун
Герефорд
2:3
Бенбері Юнайтед
Лемінґтон
0:3
Кінгс Лінн Таун
Пітерборо Спортс
1:2
Кіддермінстер
Бат Сіті
0:1
Фарнборо
Челмсфорд Сіті
0:1
Веллінґ Юнайтед
Чесант
1:1
Слау Таун
Далвіч Гамлет
1:3
Істборн Боро
Еббсфліт Юнайтед
4:1
Конкорд Рейнджерс
Гавант енд Вотерлувілл
1:1
Гемптон енд Річмонд Боро
Гемел-Гемпстед
0:0
Довер Атлетік
Ганґерфорд Таун
1:1
Чіппенгем Таун
Оксфорд Сіті
3:1
Веймут
Тонтон Таун
0:1
Сент-Олбанс Сіті
Тонбрідж Ейнджелс
0:0
Брейнтрі Таун
Вортінґ
3:0
Дартфорд
Етертон Кольєріз
0:2
Саут Шілдс
Белпер Таун
0:2
Бембер Брідж
Юнайтед оф Манчестер
1:1
Воррінгтон Таун
Ґайзлі
2:3
Гайд Юнайтед
Ланкастер Сіті
2:1
Метлок Таун
Марін
1:1
Ештон Юнайтед
Морпет Таун
0:1
Редкліфф Боро
Стаффорд Рейнджерс
2:0
Марск Юнайтед
Стейлібридж
2:0
Ґейнсборо Трініті
Воррінґтон Райлендз
1:0
Ліверседж
Вітбі Таун
1:1
Нантвіч Таун
Боверс енд Пітсі
2:0
Поттерс-Бар Таун
Брайтлінґсі Ріджент
3:2
Фолкстон Інвікта
Кенві Айленд
3:2
Гірн Бей
Корінтіан-Кежуалс
1:2
Боґнор-Ріджис Таун
Крей Вондерерс
2:2
Льюіс
Енфілд Таун
4:1
Каршелтон Атлетік
Герінґей Боро
2:0
Гастінґс Юнайтед
Горнчерч
1:2
Ейвлі
Горшем
3:1
Біллерікей Таун
Кінґстоніан
0:5
Бішопс Стортфорд
Марґіт
3:1
Вінґейт енд Фінчлі
Біконсфілд Таун
5:2
Чешем Юнайтед
Брекнелл Таун
3:1
Вінчестер Сіті
Дорчестер Таун
3:4
Свіндон Супермарін
Ґоспорт Боро
3:2
Гейс енд Єдінґ Юнайтед
Гендон
3:0
Гарро Боро
Мертір Таун
5:0
Солсбері
Метрополітан Поліс
2:0
Генвелл
Норт-Лей
3:0
Гартлі Вінтні
Плімут Парквей
4:0
Пул Таун
Вестон-супер-Мар
0:1
Труро Сіті
Єйт Таун
0:0
Тівертон Таун
Рашден енд Даймондс
0:2
Стратфорд Таун
Бесфорд Юнайтед
1:3
Темворт
Генсфорд Таун
1:2
Елвчерч
Гітчін Таун
0:0
Бедфорд Таун
Ілкстон Таун
1:2
Коулвілл Таун
Кінґс Ленґлі
0:2
Барвелл
Лейстон
1:0
Сент-Айвз Таун
Мікловер Спортс
2:0
Рашел Олімпік
Нанітон Таун
0:0
Стаурбрідж
Реддіч Юнайтед
2:0
Бромсґроув Спортінг
Ройстон Таун
1:0
Нідем Маркет
Бекенгем Таун
1:0
Сіттінґберн
Трі Бріджес
2:0
Рамсґіт
Гернсі
2:3
Марло
Ґрейс Атлетік
0:2
Садбері
Ґрейт-Векерінґ Роверс
2:4
Ґорлстон
Бедворт Юнайтед
1:1
Дергем
Болдмер Сент-Майклз
1:5
Чейзтаун
Кембрідж Сіті
1:2
Гейлсовен
Ґреслі
2:2
Лестер-Роуд
Гарборо Таун
1:0
Корбі Таун
Лафборо Дайнамо
2:1
Спортінг Хальса
Сполдінґ Юнайтед
1:0
Саттон-Колдфілд Таун
Сейнт-Неотс Таун
3:3
Шепшед Дайнамо
Єкслі
0:2
Девентрі Таун
Ешфорд
1:4
Четем Таун
Берджесс Гілл Таун
4:4
Ленсінґ
Чічестер
4:0
Гейвордс Гіт
Корінтіан
1:1
Шеппі Юнайтед
Гайт Таун
1:0
Вайтгоук
Літтлгемптон
1:0
Крей Веллі ПМ
Севеноукс
3:1
Іст-Ґрінстед Таун
Карлтон Таун
0:2
Шилдон
Кліторпс Таун
0:1
Данстон
Консетт
1:3
Ґрімсбі Боро
Гебберн
2:0
Брідлінґтон Таун
Лінкольн Юнайтед
1:1
Брайгаус
Лонґ-Ітон Юнайтед
1:1
Стоктон Таун
Норт Шілдс
0:3
Стоксбрідж Парк Стілз
Понтефрект Кольєріз
0:2
Ворксоп Таун
Шеффілд
1:3
Ґрантем Таун
Бешлі
0:2
Мелкшем
Байдфорд
2:2
Слімбрідж
Брістоль Менор Фарм
2:1
Вілланд Роверс
Ексмут
5:0
Фроум Таун
Гемворті Юнайтед
5:0
Ларкголл Атлетік
Лаймінґтон
1:1
Шолінґ
Полтон Роверс
3:2
Івшем Юнайтед
Вестбері
1:2
Тоттон
Вімборн Таун
2:0
Тевісток
Ейлсбері Юнайтед
0:1
Сайренсестер Таун
Бартон Роверс
0:1
Біґґлсвейд Таун
Біґґлсвейд
1:0
Велін-Ґарден-Сіті
Гедлі
1:2
Беркгемстед
Гайворт Таун
0:1
Кідлінґтон
Кемпстон Роверс
0:3
АФК Данстебл
Тейм
3:1
Дідкот Таун
Волтем Еббі
2:1
Гертфорд Таун
Волтемстов
6:0
Ромейнія
Вер
Гарло Таун
Бейсінґсток Таун
3:1
Мерстем
Бедфонт
1:2
Бінфілд
Чіпстед
1:2
Ешфорд Таун
Генворт Вілла
2:1
Саут Парк
Лезерхед
2:0
Нортвуд
Саутол
1:1
Вестфілд
Тетчем Таун
2:0
Тутінґ енд Мітчем
Аксбрідж
2:0
Чертсі Таун
Волтон енд Гершем
2:0
Саттон Коммон Роверс
Брентвуд Таун
1:2
Стоумаркет Таун
Коґґсгол
2:1
Безілдон
Галлбрідж
1:3
Гейбрідж Свіфтс
Лоустофт Таун
2:0
Нью Саламіс
Молдон енд Тіптрі
3:2
Іст-Таррок Юнайтед
Тілбері
1:3
Феліксстов енд Волтон
Вітем Таун
1:0
Бері Таун
Роксгем
2:3
Гештеґ Юнайтед
Нортвіч-1874
1:1
Бутл
Сіті оф Ліверпуль
2:1
Ремсботтом Юнайтед
Клітеро
4:1
Віттон Албіон
Ґлоссоп
1:1
Віднес
Кідсґроув Атлетік
1:2
Скелмерсдейл Юнайтед
Маклсфілд
4:2
Колн
Мозлі
2:1
Генлі Таун
Прескот Кейблз
1:2
Траффорд
Ранкорн Ліннетс
0:1
Лік Таун
Воркінґтон
3:0
Ньюкасл Таун
Tobermore United
2:0
Bangor FC
Лісберн
2:1
Queens University
Psni FC
1:2
Portstewart FC
Ballymacash Rangers
2:2
Armagh City FC
Ерміс
0:0
Olympiada Lympion
Айя Напа
0:1
Анагеннісі Дерінія
Красава
3:1
ПАЄЄК
POX
Алки Орокліні
Отеллос
2:3
MEAP Nisou
PO Ahironas / Onisilos
0:0
Omonia Aradippou
Пейя
1:0
Omonia 29M
Кармеліта
1:1
Asociación Deportiva Sarchí
Puerto Golfito FC
0:3
Пума Генералень
Escazuceña
1:1
AD Municipal Turrialba
Баллінамаллард Юнайтед
0:2
Лофґолл
Ballyclare Comrades FC
1:2
Knockbreda FC
Dundela FC
0:3
Annagh United FC
Harland and Wolff Welders FC
3:0
Dergview FC
Інститут
1:1
Ардс
Уорренпойнт Таун
2:0
Newington FC
Маккабі Хайфа
0:0
Маккабi Бней Рейне
Ашдод
1:1
Хапоель Іроні Кірьят-Шмона
Маккабі Нетанья
3:0
Секція Нес-Ціона
Бейтар
0:2
Хапоель Хадера
Хапоель Тель-Авів
0:0
Маккабі Тель-Авів
Гзіра Юнайтед
2:0
Гіберніанс
Біркіркара
2:0
Санта-Лючія
Зеббудж Рейнджерс
2:0
Гуд'я Юнайтед
Моста
4:0
П'єта Готспурс
Мамелоді Сандаунс
2:0
Секхукхуне Юнайтед
Морока Сволловс
0:0
Суперспорт Юнайтед
Марумо Галлантс
0:2
Орландо Пайретс
Такафі Тулькарм
0:1
Ахлі Аль-Халіль
Шабаб Аль-Саму
2:3
Марказ Балата
Джабаль Аль-Мукабер
1:0
Ісламі Калкелея
Керрік Рейнджерс
1:1
Ґленавон
Кліфтонвілл
4:0
Баллімена Юнайтед
Данґенон Свіфтс
0:3
Колрейн
Портадаун
1:6
Лінфілд
Бангкок Юнайтед
1:0
Лампанг
Муангтонг Юнайтед
3:0
Нахонратчасима
Прачуап
1:1
Порт
Нонгбуа Пітчайя
1:2
Чіанграй Юнайтед