Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 13 січня 2023
Бордо
1:1
Ам'єн
Мец
2:0
Кевії
Аннесі
2:0
Париж
Лаваль
3:1
Родез
Бастія
1:0
По
Діжон
2:1
Валансьєн
Гавр
3:1
Нім
Генгам
2:4
Гренобль
Атлетіко Тукуман
0:0
Бостон Рівер
Петролул
ЦСКА-1948 Софія
Славія Софія
Хебир
Сьйон
Бохум
Погонь
Актобе
Рієка
00:00
Гонвед
Пеньяроль
3:2
Естудіантес
Лех
2:2
Айнтрахт Франкфурт
Погонь
2:1
Петролул
Хрудім
1:3
Опава
Бохум
0:3
Діошдьйор
Термаліка
2:2
Сярка
Лех
0:1
Айнтрахт Франкфурт
Віборґ
2:0
Веннс'юссель
Оргус
5:1
Сеннер'юске
Залаеґерсеґ
4:2
Дьїрмот
Крумовград
1:1
Sozopol
Спартак Суботиця
1:3
Уйпешт
Університатя Клуж-Напока
4:2
Шаффгаузен
Ольборґ
2:2
Фредерісія
Сігма
2:0
Рапід Бухарест
Рієка
1:1
Гонвед
Гамбург-2
4:2
Тевтонія
Тепліце
2:3
Кечкемет
Дармштадт
1:0
ЧФР
Славія Прага
3:0
Серветт
Туран
1:0
Аарау
Мура
1:3
Штурм
Järvenpään Palloseura
3:3
Гака
Вікторія Пльзень
1:1
Гайденгайм
Фрайбург
Гамбург
Яблонець
0:1
Сьйон
Ракув
3:0
Карабах
Бохум
1:1
Люцерн
Серветт
0:1
Славія Прага
Рієка
2:0
Гонвед
Маннсдорф
0:2
Санкт-Пельтен
Аустрія
3:2
Трайскірхен
Хемніцер
1:0
Кіндія
Баварія
4:4
Зальцбург
Ферст Відень
Драсбург
Лафніц
0:1
Алерхайліген
Wiener
2:4
Аустрія Відень II
FC Union RB Weinland Gamlitz
0:1
Кальсдорф
Реуфосс
7:1
Ельверум
Обернойланд
4:2
Шварц-Вайсс Реден
Rellinghausen
Шоннебек
Леобендорф
5:1
Цветтль
Штурм Грац ІІ
3:1
SV Wildon
Діфферданж
2:2
Ексельсіор Віртон
Нойруппін
3:2
Бабельсберг
Расінг Авельянеда
19:00
Расінг Люксембург
Расінг Авельянеда
0:0
Расінг Монтевідео
Ліверпуль Монтевідео
0:0
Універсідад Сесар Вальєхо
Башундхара Кiнгс
1:0
Бангладеш Полiс
Абахані
5:1
Абаханi Чiттагонг
Azampur Football Club Uttara
0:1
Муктiджоддха
Kafr Qasim
0:0
Хапоель Акко
Hapoel Umm al-Fahm
1:0
Maccabi Kabilio
Hapoel Afula
2:0
Хапоель Кфар-Сава
Хапоель Петах-Тіква
0:2
Бней Єгуда
Хапоель Рамат-Ган
3:0
Agudat Sport Ashdod
Хапоель Рішон-ле-Ціон
1:3
Маккабі Петах-Тіква
Хапоель Іроні Рамат-ха-Шарон
1:3
Ironi Tiberias
Маккабі Ахі
2:0
Хапоель Ноф-ха-Галіль
Al Jeel Club
1:1
Sajer FC
Al Rawdhah Club
1:1
Al-Washm
Al Nairyah FC
5:1
Al Shuaib Club
Bisha FC
3:1
Al Suqoor
Al-Kawkab
1:0
Al Sharq
Al Zulfi SC
3:3
Al Safa
Weg Ta'if SC
1:1
Аль-Ансар
Al-Rayyan
0:2
Al Najma
Седан
1:1
Бріошен
Ле-Ман
1:1
Вільфранш
Ле-Пюї
1:1
Нансі
Paris 13 Atletico
1:3
Шоле
Ред Стар Сен-Уан
3:0
Шатору
Авранш
1:3
Версаль
Орлеан
0:0
Дюнкерк
Мартіг
1:0
Бастія-Борго
Ісламі Калкелея
1:4
Аль-Біра
Ахлі Аль-Халіль
0:1
Шабаб Аль-Амарі
Джабаль Аль-Мукабер
0:0
Шабаб Аль-Дахірія
Шабаб Аль-Халіль
1:1
Тараджи