Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 13 листопада 2022
SD Almazán
0:2
Атлетіко
Альфаро
0:1
Картахена
Рекреативо
0:0
Бургос
Atlético Paso
1:1
Мурсія
Еркулес
2:4
Ла Нусія
Vimenor
0:2
Мірандес
Хімнастика Торрелавега
2:3
Реал Ов'єдо
Мольєруса
1:3
Райо Вальєкано
Diocesano
1:0
Сарагоса
Леальтад
0:2
Тенеріфе
Кінтанар-дель-Рей
1:2
Жирона
Juventud Torremolinos
2:2
Уеска
Manresa
1:3
Понтеведра
Лас Росас
0:3
Ейбар
Пенья Депортіва
1:1
Малага
Arnedo
1:1
Атлетіко Балеарес
Уніон Адарве
1:2
Лінарес Депортіво
Ібіца Іслас Пітіусас
3:1
Райо Махадаонда
CD Algar
1:6
Сельта
Сірбонеро
0:1
Інтерсіті
Velarde CF
0:2
Севілья
Теруель
0:1
Лас-Пальмас
Оуренсе
1:1
Алькоркон
Корушо
2:2
Ельденсе
Сан-Хуан
0:2
Нумансія
Еклано
2:3
Гранада
Utebo
2:2
Меріда АТ
Лейда Еспортіу
0:1
Алавес
Сан-Роке
2:3
Хетафе
Реал Уніон
3:2
Кадіс
CD Cazalegas
1:4
Реал Сосьєдад
Альсіра
0:2
Атлетік
Арентейро
2:0
Альмерія
Віторія Гімараєш
1:0
Марітіму
Пасуш де Феррейра
0:2
Візела
Портімоненсе
1:2
Брага
Каза Пія
1:2
Шавеш
Бенфіка
3:1
Жіл Вісенте
Фамалікан
1:2
Спортінг
Америка Мінейру
1:1
Атлетіку Ґояньєнсе
Брагантіну
0:1
Флуміненсе
Корінтіанс
0:1
Атлетіку Мінейру
Сантус
0:2
Форталеза
Інтернасьйонал
3:0
Палмейрас
Сеара
4:1
Жувентуде
Ґояс
0:4
Сан-Паулу
Куяба
2:1
Курітіба
Атлетіку Паранаенсе
3:0
Ботафоґу
Крістіансунн
1:1
Єрв
Ліллєстрем
3:1
Гам-Кам
Стремсґодсет
2:4
Буде-Ґлімт
Русенборг
2:3
Сарпсборг-08
Саннефіорд
2:2
Геуґесунн
Тромсе
2:2
Олесунн
Вікінґ
1:1
Одд
Волеренґа
1:2
Мольде
Далянь Про
1:1
Гуанчжоу
Шеньчжень
0:3
Шанхай Порт
Ухань Трi Таунс
1:3
Хенань Суншань Лунмень
Ханчжоу Грінтаун
3:3
Цанчжоу Майті Лайонс
Бейцзін Гоань
3:1
Ухань
Ванспор
1:0
Kırşehir FK
Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
0:2
Soma Spor Kulübü
Османлиспор
2:4
Esenler Erokspor
Байбурт-Груп
2:1
Сівас 4 Ейлюль
Ерзінджанспор
2:0
Батман Петрольспор
Isparta 32 Spor Kulübü
4:0
Назіллі Белєдіє
Тарсус Ідман'юрду
1:1
Амед
Менеменспор
0:1
Бурсаспор
Дюзджеспор
2:0
Афжет Афьонспор
Інегелспор
0:3
Чорум
Єні Діярбакирспор
1:1
Анкара Демірспор
Іскендерунспор
1:1
Коджаеліспор
Пазарспор
0:1
Балікесірспор
1461 Трабзон
0:2
Буджаспор-1928
Кирклареліспор
3:1
Етімесгут Беледьєспор
Зонгулдак Кемюрспор
2:1
Serik Belediye Spor Kulübü
Фетхієспор
0:2
Ушак Спортиф Генчлікспор
Карачабей Беледієспор
4:2
Кастамонуспор
Адияманспор
0:0
Сарієр
Видно
1:0
Wil II
Зурзеє
1:3
Мендрісіо-Стабіо
Шпіц
1:1
Lausanne Sport II
Олімпік Женева
2:4
Italien
Ешішан
2:4
ЖЖ
Ромонтуа
Фрібур
Корттелль
0:0
Таван / Трамлан
FC Rapperswil-Jona II
1:4
Lachen / Altendorf
Пелістер
11:0
Тетекс
Вардар
1:1
Біласиця Струмиця
FK Kozhuf Gevgelija
2:0
Sloga Vinica
FK Detonit Plachkovica
3:0
Besa Dobërdoll
Борець
0:3
Саса
FK Karaorman 2017 Struga
1:1
Pehchevo
Sile Yildizspor
1:2
Yeni Mersin İdman Yurdu
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
2:1
Чаталджаспор
1954 Kelkit Belediyespor
0:0
Йомраспор
Belediye Derince Spor Kulübü
2:0
Елязигспор
Конья Шекерспор
2:0
Кютахьяспор
Ескішехірспор
0:0
Agrispor
Едірнеспор
1:3
Невшехірспор Генчлік
Елязіз Беледієспор
1:2
Kestelspor
Orduspor 1967
4:0
Ergene Velimese Spor
Караман Беледієспор
1:1
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Iğdır FK
4:3
Айваликгюджю
Arguvan Belediye Spor Kulübü
2:2
Анкара Адліє
Efeler 09 Spor Futbol Kulübü
1:1
Халіде Едіп Адиварспор
Mus Menderesspor
1:2
Артвін Хопаспор
Османієспор
1:1
Sapanca Spor Kulübü
Kepez Belediyespor
1:2
Аксарайспор
Ербааспор
1:1
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Акхісарспор
2:1
Ніде Біледія
FC Bohemians Praha 1905 II
1:1
FK Robstav Přeštice
Велке Мезіржічі
3:2
Граніце
Вікторія Отроковіце
2:2
Врховина
Зноймо
1:2
Блансько
Вікторія Жижков
4:1
FK Jablonec II
FK Dukla Praha II
0:1
Банік Соколів
KS Delvina
0:1
Деволі
Бутрінті
2:0
KS Maliqi
Мемаліай
0:2
AF Elbasani
Албпетрол
0:2
Поградеці
Шкумбіні
1:4
Luftëtari
Labëria FC
1:0
Тепелена
Bulqiza
3:0
Пекла
Nantong Zhiyun
4:0
Shanghai Jiading Huilong
Qingdao West Coast
0:2
Liaoning Shenyang Urban
Ціндао Чжунен
3:0
Guangxi Pingguo Haliao
Атлетику Португал
3:0
Прайєнсе
Guarda Desportiva
0:1
Марітіму Б
Ангренсе
1:3
Vasco da Gama
Лузитанія Лороза
2:2
Бейра-Мар
Педраш Салгадаш
0:2
Браганса
Мереліненсе
2:1
Dumiense CJPII Futebol SAD
Монсау
1:1
Амаранте
В'яненсе
1:0
Brito
Vilar de Perdizes
2:2
Певідем
Віла Меан
2:1
Сан-Мартінью
Тірзенсе
2:0
Марія та Фонте
Lusitano Évora
1:1
Лагуш
Серпа
0:1
Імортал Албуфейра
Феррейраш
0:5
Жувентуде Евора
Фабрил Баррейру
2:0
Ольяненсе
Маріньєнсе
3:1
Мортагуа
Rio Maior SC
1:2
Уніан та Серра
Arronches e Benfica
2:1
1 грудня
Сінтренсе
1:0
Лореш
Бенфіка Каштелу Бранку
1:1
Сертаненсе
Coruchense
1:1
Перу Піньєру
UD Santarém
1:0
Алкайнш
Алпендорада
3:2
Камаша
Ребордоза
2:1
Машику
GD Resende
2:1
Валадареш Гайя
Салгейруш
2:1
Ліси
Гондомар
3:1
Каштру-Дайрі
Рабу ді Пейше
2:0
Oriental Dragon
Ecosem
2:0
Deportivo Garcilaso
San Andrés de Runtu
5:0
Comerciantes
Дефенсор Ла-Бокана
4:1
Centro Estudiantil San Agustín
Club Rosario Celendin
4:1
Atlético Bruces Futbol Club
ВВ Бароньє
3:0
Гемерт
Йос Ватерграфсмер
0:1
АДО ′20
Донген
1:2
УНА
ЕДІ ′19
0:0
Груне Стер
Quick
0:2
Геркулес
ХБК 21
2:2
Tot Ons Genoegen Berkel
Солідаріте Сколер
3:0
Stade Lamentinois
Фар-дю-Каналь
3:1
AO Gourbeyrienne
Centre Elite des Régions Françaises d’Amérique FC
1:2
Гозьє
ПВД Баменда
3:0
Aigle Royal de la Menoua (Dschang)
Renaissance FC de Ngoumou
2:1
Canon de Yaoundé
Dragon de Yaoundé
2:1
APEJES Football Academy
Котон Спорт
2:0
Avion Academy FC
Stade Renard de Melong
0:0
Djiko
Едінг
0:1
Colombe Sportive du Dja et Lobo
Fovu Club de Baham
1:0
Young Sport Academy Bamenda
AS Fortuna Mfou
2:4
Fauve Azur Elite FC
Юньйон Дуала
0:1
Bamboutos de Mbouda
Хепі Веллі
1:1
Юньлон
Citizen AA
1:1
Саут Чайна
Dreams Metro Gallery
1:3
Kowloon City District Sports Association
Хойкін
4:1
Wong Tai Sin District Recreation & Sports Council
Kwai Tsing District FA
1:5
Wing Yee Football Team (Easyknit Property FC)
Central & Western District R&SA
2:0
Eastern District SA
VOC
2:0
WVV Alcides
Хогевен
2:0
Де Зуавен
Бі Кейк 1887
2:0
Velsen
Vpv Purmersteijn
5:0
Рохда Ралте
ХБС
0:0
SJC Noordwijk
Heino
1:2
РКАВВ
AWC
2:2
Хоогланд
Лонга'30
4:1
Унітас 30
Юліана 31
1:3
Венрай
Kampong
3:1
Мерсен
Халстерен
3:0
RKZVC
ХВКГ
0:1
Orion
РКСВ Нюнен
2:0
Silvolde
ЕВВ
3:1
Moerse Boys
Miedź Legnica II
0:0
Царіна Ґубін
Korona Kielce II
0:1
GP TS Avia Świdnik
KS Lechia Zielona Góra
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Wisla Sandomierz
0:3
ZKS Stal Stalowa Wola
Jarota Jarocin
0:2
SKS Baltyk Gdynia
Reinmeer Aomori
1:1
Veertien Mie
Nara Club
2:1
Matsue City
Maruyasu Okazaki
2:2
Verspah Oita
Tokyo Musashino City
4:0
TIAMO Hirakata
Honda Lock
2:0
Sony Sendai
Criacao Shinjuku
2:2
Honda
SK Slovan Hütteldorfer AC
1:0
Вінерберг
Кеттманнсдорф
1:0
SK Austria Klagenfurt Amateure
Hittisau
1:3
Хард
Klagenfurt
3:1
Gmünd
Andelsbuch
0:2
Austria Lustenau II
Авнер
1:2
Feulen
Minerva Lintgen
0:3
Norden
Bastendorf
1:0
Alliance Aischdall
Berdorf Consdorf
2:3
Kehlen
Sporting Mertzig
3:0
Jeunesse Useldange
Hosingen
2:1
Erpeldange
Colmarberg
0:2
Young Boys
Pratzerthal-Redange
0:5
Lorentzweiler
Sanem
2:1
Sandweiler
CeBra 01
3:1
Sporting Bertrange
Уніон Кайл-Тетанж
1:1
Koeppchen
URB
1:0
Red Black Egalité
Résidence Walferdange
2:1
ФК Еш
Blo-Wäiss Izeg
0:1
Syra Mensdorf
Union Mertert
2:6
Schengen
Red Star Merl-Belair
2:2
The Belval Belvaux
Таршин Рейнбоус
1:1
Сліма Уондерерс
Mtarfa
0:4
Сент-Ендрюс
Swieqi United
1:1
Qrendi
Нашшар Лайонс
1:0
San Gwann FC
Fgura United
0:0
Attard
Ferroviário de Lichinga
0:1
Сонгу
Ліга Дешпортіва
4:0
AD Vilanculo
Clube Ferroviário de Nacala
1:4
Блек Буллз Мапуту
Matchedje de Mocuba
3:1
Incomáti
CD Costa do Sol
0:3
Феррувіаріу Бейра
Puskás Ferenc Akadémia FC II
1:2
Ракоці
Győri ETO FC II
4:3
Gyirmót SE II
Újpest FC II
2:1
Budapest Honvéd FC II
Sényő Carnifex FC
2:2
Budapesti Vasas SC II
Tiszafuredi VSE
1:1
Diósgyőri VTK II
Hajdúszoboszlói SE
0:0
Pénzügyőr SE
Debreceni Egyetemi AC
2:2
Kisvárda Master Good II
Körösladány MSK
3:1
FC Hatvan
Jászberényi
1:1
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
BKV Előre SC
3:0
Füzesgyarmati SK
Karcag SE
2:0
Debreceni VSC II
Putnok FC
3:2
Егер
BVSC-Zuglo
4:1
Termálfürdő FC Tiszaújváros
Csornai SE
1:1
Budaörsi SC
Érdi Városi SE
3:0
Móri SE
Teskánd
0:3
Bicskei TC
VLS Veszprém
1:0
MOL Fehérvár FC II
Nagykanizsa FC
7:2
Komáromi VSE
Zsámbéki SK
2:4
Татабанья
Kelen SC
0:1
Balatonfüredi FC
III. Kerületi TUE UPE
1:2
Zalaegerszegi TE II
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
1:0
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
BSS Monor
1:0
MTK Hungária FC II
PTE-PEAC
1:0
Ferencvárosi TC II
Ceglédi VSE
2:4
Агроспеціаліст
BSE
Majosi SE
KSE Iváncsa
3:1
Kecskeméti TE II
Bánk SE
0:2
Hódmezővásárhely FC
Сільня
1:1
Paksi SE II
Makó
Meton Dabas FC
Мамер
6:2
Jeunesse Schieren
Шиффланж
0:2
Atert Bissen
Yellow Boys Weiler
0:2
Berdenia Berbourg
Женесс Канах
1:2
Рюмеланж
Alisontia Steinsel
1:1
Bettembourg
Blô-Weiss Medernach
0:1
Jeunesse Junglinster
Гревенмахер
1:1
Хамм Бенфіка
Bregel Sport
0:0
Zepperen-Brustem
Херк-де-Стад
3:2
Верстанд Курсел
Zonhoven United
1:0
Juve Hasselt
Saint-Josse
0:1
NSeth Berchem
Etoile de Faimes
0:0
JS Fizoise
FC Eupen
2:4
R Ougrée FC
Ster-Francorchamps
1:0
Бофе
Обіль
2:1
ЮКЕ Льєж
Омбур
2:4
Malmundaria
Мелан-Мішеру
1:2
Ельсатуз
Sprimont II
0:3
FC Du Geer
Батьківщина Де Хук
1:1
Liedekerke
Грімберген
0:2
KFC Wambeek-Ternat
Veltem
2:1
KCVV Elewijt
SK 's Gravenwezel-Schilde
3:0
Марікерці
Спортінг Тісселт
4:1
Ворселар
KBSK Retie
8:1
Тернесе
Flavion-Morialmé
1:4
Мею Б
Nismes
1:3
Biesme
US Dinantaise
0:1
Кондрузьєн
REEC Exc. FC Evelette-Jallet
3:2
Борен
Арке
3:2
Chevetogne
KFC Moen
2:3
Зеделгем
Сасспорт Бузинге
3:0
RC Lauwe
Сент-Ніклас
0:5
KVC De Toekomst Borsbeke
Grembergen
0:2
Ендрахт Зеле
Сольрезьєнн
2:1
Luingnois
Hornu
0:1
Le Roeulx
Royal Albert Quévy-Mons II
0:2
FC Flénu
Суаньї Спорт
2:2
Belœil
Péruwelz
3:3
Gilly
Molenbaix
9:1
Мортіньє
Alken
0:2
Торпедо Хасселт
Сен-Мішель
4:0
Блейд
AFC Evere
0:4
Genappe
Etterbeek
3:1
Ixelles
Kosova Schaerbeek
2:1
Union Lasne-Ohain
Блю Стар Брюссель
1:1
Stockel
Hoegaarden-Outgaarden
4:0
Bodegem Kapelle United
Andennais
2:0
Спи
Гран Ле
5:1
US Saint-Hadelin-Haversin
Яббеке
0:1
Wevelgem City
Расінг Варегем
3:2
KSV Veurne
Munkzwalm
2:1
Sint-Denijs Sport
FK Radnički Novi Beograd
0:2
Мачва
Слобода Вужице
2:2
FK Loznica
RFK Novi Sad 1921
4:1
Златибор Чаєтіна
FK Jedinstvo Ub
0:1
ІМТ
Сент-Сюзанн
1:2
Сен-Дені
Capricorne
0:0
Saint-Louis
Parfin
1:2
Сен-Мар'єн
Sainte-Rose
1:1
Жанна Д'Арк
Trois Bassins FC
1:0
Excelsior
La Tamponnaise
0:2
Сен-П'єруаз
Аль-Нахда
0:0
Al Taqdom
Al Taraji
1:1
Al-Lewaa
Al Draih
3:2
Al Jandal
Al-Saqer
2:2
Al Entesar Club
Tuwaiq FC
2:1
Jerash FC
Arar FC
2:2
Al-Sadd FC
Al Qous Club
2:0
Al Bukiryah
Qilwah Club
1:1
Hottain
KV Mechelen B
0:1
Расінг Мехелен
Pepingen-Halle
0:2
Lyra-Lierse Berlaar
Erpe-Mere United
1:3
Гент-Зехавен
Веттерен-Кватрехт
2:1
Гюллеґем
Зелзате
4:1
Іпр
Варнан
3:1
RUS Rebecquoise
Гансхорен
3:0
Stade Disonais
Solières Sport
4:0
Верлен
RFC Seraing II
0:1
Union Namur
Лондерзел
5:1
Каппеллен
Спарта Петегем
1:0
SV Zulte Waregem B
Waremme
1:1
Мею
Акран
0:1
Stockay-Warfusée
Казертана
0:0
Арцакена
ASD Alcione
4:0
Varesina
Caronnese
2:2
ASD Calcio Brusaporto
USD Casatese
2:1
Сереня
ASD Città di Varese
1:2
Sona
Folgore Caratese
1:0
Villa Valle
Лумеццане
2:0
US Breno
Понтисола
1:1
GS Arconatese 1926
Franciacorta
3:2
Calcio Desenzano Calvina
SSD Virtus Ciserano Bergamo
1:0
SSD Real Calepina FC
Апрілія
0:1
ASD Cassino Calcio 1924
Atletico Uri
2:2
Поміція
ASD Ilvamaddalena 1903
1:1
COS Sarrabus Ogliastra
Nola 1925
2:2
Паганезе
USD Palmese
2:3
Лупа Рома
ASD Portici
2:3
Real Monterotondo Scalo
Сорренто
1:0
Vis Artena
US Angri Calcio 1927 ASD
1:0
SSD Tivoli Calcio 1919
US Bitonto
2:2
Gladiator
Віртус Казарано
1:1
Puteolana
FC Francavilla 1931
0:1
Molfetta Calcio
FBC Gravina
0:2
AC Nardò
Lavello
2:1
Кавезе
Мартіна Франка
2:1
Читта ді Фазано
Ночеріна
1:3
Матера
Бра
0:0
Vado FC
AC Asti
1:1
Castellanzese Calcio 1921
GS Castanese
0:0
Fossano
ASD Chisola Calcio
2:3
Derthona
US Fezzanese Calcio
0:3
Stresa Sportiva
Гоццано
1:0
Borgosesia Calcio
Леньяно
1:1
Козалі
FC Pinerolo
1:2
USD Pont Donnaz Hône Arnad Evançon
Сестрі-Леванте
1:0
SCD Ligorna 1922
Катанія
3:0
A.S.D. Canicattì
Trapani 1905
2:1
ASDP Santa Maria Cilento
Licata
1:0
Ачіреалі
Патерно
1:3
US Castrovillari Calcio
ASD Ragusa Calcio
2:1
Аверса Норманна
ASD San Luca
0:0
ASD Sancataldese
Mariglianese
0:1
Cittanovese
Вібонезе
1:1
Lamezia Terme
Caldiero Terme
0:1
Dolomiti Bellunesi
Calcio Montebelluna
3:2
ASD Villafranca
ASD Cjarlins Muzane
1:1
Камподарсього
Леньяго
1:0
Местрі
US Levico Terme
0:1
AC Virtus Bolzano
Luparense
1:1
Cartigliano
UC Montecchio Maggiore
1:1
Есте
Портогруаро
0:0
Адрієзе
Union Clodiense Chioggia SSD
0:3
ASD Torviscosa
SSD Calcio Città di Castello
1:3
П'янезе
ASD Flaminia Civita Castellana
0:0
Orvietana Calcio
Ghivizzano Borgo a Mozzano
2:2
ASD Sporting Trestina
Гроссето
1:2
Санджованнєзе
ASD Mobilieri Ponsacco
1:1
ASD Calcio Tau Altopascio
Montespaccato
1:1
Ареццо
ASD Seravezza Pozzi Calcio
1:3
Піджибонсі
ASD Terranuova Traiana
0:0
Гаворрано
AC Carpi
3:1
Polisportiva Lentigione Calcio
Bagnolese
1:1
Scandicci
Форлі
2:1
Real Forte Querceta
Джана Ермініо
1:0
AC Sammaurese
ASD Mezzolara
2:0
Корреджес
Прато
4:2
US Corticella
ASD Salsomaggiore Calcio
1:3
AC Aglianese
ACD Sant'Angelo 1907
0:1
Рівненна
Пістоезе
3:0
Фанфулла
United Riccione
1:2
Crema
Фано
1:1
ASD Vastogirardi
Avezzano Calcio A.S.D
1:2
ASD FC Matese
Термолі
0:0
Vigor Senigallia US
Пінето
3:0
Team Nuova Florida
Porto D' Ascoli
1:1
SSD CynthiAlbalonga
Roma City FC
0:1
Montegiorgio
Tolentino
0:1
SSD San Nicolò Notaresco
Трастевері
2:1
Кьєті
Про Васто
1:0
Самбенедетез
Бріндізі
1:2
Барлетта
Санремезе
2:1
К'єрі
Locri 1909
2:1
ACD Città Di Sant’Agata
FC Vis Afragolese 1944
1:2
ASD Team Altamura
Ліворно
3:1
AS Ostia Mare Lido Calcio
TJ Jednota Bánová
2:4
FC Slovan Galanta
Slávia TU Košice
2:0
ŠK Novohrad Lučenec
1.FK Svidník
1:1
TJ Tatran Oravské Veselé
TJ Baník Kalinovo
3:1
FTC Fiľakovo
MFK Snina
0:1
FK Poprad
TJ Družstevník Veľké Ludince
3:0
FK Slovan Duslo Šaľa
Vrakuňa
1:2
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
FK Kabel Novi Sad
0:1
FK Hajduk 1912 Kula
Borac Lazarevac
0:2
FK Radnički Obrenovac
FK Polet Ljubić
2:1
Младі Радник
Car Konstantin
1:2
Meševo
FK Podunavac Belegiš
0:0
Borac Šajkaš
FK Tisa Adorjan
3:0
FK Bečej
FK Stanišić
0:1
FK Radnički Zrenjanin
FK Radnički Pirot
3:0
Toplicanin Prokuplje
FK Vlasina Vlasotince
1:3
FK Dubočica Leskovac
Zvezdara Beograd
2:1
FK Torlak
Grama
2:1
Перелад
Tona
0:0
Побла Мафумет
Монтаньєса
3:0
CF Badalona (Badalona II)
Європа
1:1
Сан-Крістобаль
Girona II
2:0
Sants
Л′Опиталет
1:2
Castelldefels
Депортіво Сан-Фернандо
2:1
Вілья-Санта-Бріхіда
La Cuadra
1:1
Ibarra
Burladés
1:2
Txantrea
Vilassar Mar
0:4
Сант-Андреу
Ентіт Манажуаз
3:0
Crossing Schaerbeek
RAS Monceau
0:1
Ostiches
Брен
0:1
Рапід Сімфорінуа
Avanti
4:0
Eendracht Aalter
KFC Eppegem
Anzegem
Вілсбеке
1:2
Roeselare Daisel
Schoonbeek-Beverst
2:0
Sporting Kampenhout
Marloie Sport
0:2
Рошфор
Женесс Тамін
3:0
Gosselies Sports
Жодуань
2:3
Турне
Wolvertem Merchtem
1:0
Voorde Appelterre
Ендрахт Термін
1:0
Берінген
Олімпія Вейгмал
1:1
Есперанса Нерпелт
Ла Каламін
5:0
RES Durbuy
Мекс-Деван-Віртон
1:1
FC Richelle United
Septemvri Sofia II
2:2
FK CSKA 1948 Sofia III
Nadezhda Dobroslavtsi
0:0
PFK Levski Sofia II
Kyustendil
2:1
PFC CSKA Sofia II
Ustrem Donchevo
2:0
Sportist G.Toshevo
FK Dunav ot Ruse II
0:3
Chernolomets 1919
Botev Novi Pazar
1:2
FC Volov Shumen
Несебір
8:0
Beroe II
FK Sliven
1:2
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Sayana Haskovo
4:0
Dimitrovgrad
CA La Perla del Oeste
0:3
Club Náutico El Quillá
Вілья Бельграно Хунін
1:0
Club Atletico Argentino de Chacabuco
Viamonte FC
2:0
Онсе Тигрес
Club Atlético River Plate Azuleño
0:5
Estudiantes Olavarría
CD Social y Cultural Pampa Blanca
0:2
Тальєрес Періко
Гутьєррес Майпу
2:1
Архентіно де Мендоса
Уніон Вілья Краусе
1:0
Club Defensores de Boca Juniors
Club Arsenal de Viale
2:1
Club Atlético El Silbido
Argentino Gen. Alvear
1:3
Club Sportivo Pedal
Club Social y Deportivo Nocheros
0:3
Club Atletico San Julián
Asociación Racing Club Puerto San Julián
1:3
Club Atlético San Lorenzo Puerto Deseado
Боксінг Клуб
1:0
Club Social y Deportivo Ferrocarril YCF
Білизна Віста Баія-Бланка
2:0
Centro Blanco y Negro
Club Atlético Mar del Plata
2:0
Club Atlético Ayacucho
Sportivo Urquiza
1:0
Club Atlético Huracán de Diamante
Атлетіко Сан-Хорхе
3:3
Коронель Агірре
Club Atlético Independiente El Alto
3:2
Instituto Tráfico
Club Sportivo Huerta Grande
0:2
Club Deportivo Municipal Adelia María
Unidos Lisandro Olmos
3:0
Club Atlético Chascomús
Club Sportivo San Cayetano
1:1
Уракан Трес-Арройос
Club Atlético Camioneros Córdoba
0:1
Атенас Ріо-Куарто
Соль де Америка Формоса
1:1
Club Sportivo Social y Cultural Defensores del Rosario
La Picada
1:1
Timbó
Los Cachorros de Salta
0:1
Atlético San Bernardo
Agrupación Deportiva El Salado
2:1
Club Social y Deportivo Verónica
Club Social y Deportivo Aviación
1:2
Club Atlético Belgrano de General Mosconi
Альвеар
1:0
Club Atlético All Boys Trenel
Club Deportivo Mac Allister
4:0
Football Club Argentino
Расінг Олаваррія
1:0
El Fortín
Атлетіко Уругуай
6:0
Club Central Larroque
CA Gimnasia y Esgrima de Santa Fé
2:0
CDSyC General San Martín Monte Vera
Херміналь Росон
3:4
Расінг Трельов
Club Social y Deportivo Juan José Moreno
2:1
Defensores de la Ribera
Club Studebaker Villa Cañás
2:1
Olimpia Santa Teresa
Крус дель Сур
2:1
Бельграно Ескель
Sport Club Cañadense
1:3
Atlético Carcarañá
Deportivo Villalonga
0:1
Club Deportivo Las Grutas
Депортіво Рока
0:0
La Amistad
Альянсу Кутраль-Ко
0:2
Asociación Deportiva Centenario
Індепендієнт Неукен
2:1
Deportivo Rincón
Los Cuervos
0:3
Camioneros RG
Talleres Nueva Esperanza
0:1
Club Atlético Estudiantes Santiago del Estero
Club Barrio Adela
3:2
Club Social y Deportivo Gramilla
Індепендієнт Фернандес
3:0
Club Atlético 25 de Mayo Termas de Río Hondo
Club Unión Talleres Fábrica
1:2
Велес Сан-Рамон
Club Atlético Jorge Newbery Pomán
2:1
Club San Antonio Belén
Club Atlético Pedro Cano
2:4
San Martín El Bañado
Club Atlético Vélez Sarsfield Oliva
1:0
Club Atlético Unión de Alicia
Club Social y Deportivo Colón
1:1
Unión Oncativo
Club Sportivo Suardi
1:0
Архентіно Пеньяроль
Deportivo Madariaga
2:0
Deportivo Victoria
Уракан Гойя
1:0
Ферровіаріос Коррієнтес
CA Huracán Corrientes
1:0
Сентраль Гойя
Sportivo Cultural
3:3
Ресистенсія Сентраль
Альтос Орнос Сапла
8:0
Club Sportivo San Cayetano
Terry
1:2
Ciudad de Nieva
Club Atlético San Pedro
1:0
Club Unión de Calilegua
Libertad San Carlos
1:2
Каміонерос Архентінос
Club Deportivo San Vicente
0:0
CDyF Las Mandarinas
Argentino Rancagua
0:2
Спортиво Барракас
Club Atlético Trocha
0:2
Club Social y Atlético Huracán Chivilcoy
Defensores Glew
1:1
Social Atlético Televisión
All Boys Santa Rosa
1:0
Unión Deportiva Bernasconi
Уракан Сан-Рафаель
4:0
Vialidad Nacional
Deportivo Malargüe
0:1
El Porvenir Mendoza
Club Atlético Independencia
3:3
Hipolito Yrigoyen SJ
Club Atlético San Lorenzo Ullum
3:2
Club Sportivo San Martín Iglesia
Club Atlético San Miguel
5:0
Sportivo del Carril
Sportivo Villa Quebrada
1:1
Club Atlético Pringles
San Martín Merlo
1:2
Club Atlético Unión San Luis
EFI Juniors
3:0
Club Sportivo Pringles
Уніон Сантьяго
5:0
Unión Bobadal
Сарм'єнто Ла-Банда
4:1
Club Atlético Villa Balnearia
Хенераль Пас Хуніорс
2:1
Atlético Ticino
Club Social y Atlético Villa Beba
5:0
Deportivo San Luis de Burela
Deportiva Bowen
1:1
Пасіфіко Хенераль-Альвеар
Хувентуд Альянсу
3:0
Спортиво дель Боно
Атлетіко Колон Хуніор
1:1
Тринідад Сан-Хуан
Peña Deportiva
0:0
Regatas
Club Sportivo Norte
1:0
Лібертад Сунчалес
Ferrocarril del Estado
0:0
Архентіно Рафаела
Asociación Deportiva Juventud
0:0
9 липня
Cultural La Adela
1:2
Club Atlético y Social Argentinos del Norte
Сарм'єнто Леонес
3:0
9 липня Мортерос
Club Deportivo y Social 9 de Julio de Chacabuco
1:2
Mariano Moreno
Academia Mascherano
3:5
Ель Лінкеньйо
Атлетіко Пальміра
0:0
Сан-Мартін де Мендоса
VV Emmen
0:0
Jubbega
VV Rolder Boys
0:1
GRC Groningen
WVV
1:0
CVV Germanicus
GOMOS
0:1
SVBO
FC Dalfsen
2:2
GVAV-Rapiditas
Hillegom
1:1
АФК 34
Hoofddorp
6:1
Uitgeest
Assendelft
1:1
LSVV
IVV Landsmeer
0:1
Fortuna Wormerveer
Kolping Boys
2:1
SV De Meer
Columbia
4:0
Woezik
Bemmel
1:1
TOP Oss Amateurs
Winterswijk
5:0
SDO
Voorwaarts T
0:6
MASV
TAC'90
1:0
Sarto
Дерне
1:2
ЕХК
Chevremont
8:2
ЗСВ
BSV Limburgia
1:1
Minor
Venlosche Boys
2:1
Де Стер
Wittenhorst
7:0
Схасберг
Сустерен
1:3
СВ Сомерен
Volharding
2:1
EFC
SV HBC
4:0
SDZ
AGB
1:3
RKSV Vitesse '22
Berghem Sport
2:4
ВСВ Апелдорн
SV Marvilde
2:2
Heeze
SC Kruisland
3:3
Boshuizen
Немелар
3:0
Best Vooruit
Eindhoven AV
1:2
Erp
Гелдроп
1:3
Van Onderaf Begonnen Goirle
't Zand
2:1
ДОСКО
Гуайренья
1:3
Серро Портеньйо
Такуарі
1:0
Лібертад
Олімпія Асунсьйон
1:1
Насьйональ Асунсьйон
Спортиво Амельяно
4:2
Гуарані
Хенераль Кабальєро ХЛМ
0:0
Соль де Америка
Ресістенсія
0:0
12 жовтня
Радник Сурдулиця
1:2
Црвена Звезда
Партизан
1:0
Новий Пазар
Чукарички
2:0
FK Mladost GAT Novi Sad
Вождовац
2:0
Спартак Суботиця
AO Asteras Petriti
1:1
Закінтос
Digenis Neochori
0:0
AE Lefkimmi
Кампаньякос
2:2
Apollon Paralimniou FC
Кавала
3:0
Aris Avato
Термаїкос Терміс
1:1
Агротікос Астерас
AE Poseidon Nea Michaniona
0:1
Докса Драма
Пантракікос
3:0
Alexandroupoli FC
M. Alexandros Orfaniou
2:3
APS Byron Kavala
Orfeas Xanthis
1:0
AS Nestos Chrisoupolis
AO Ypatou
1:0
AO Chalkis
Тілікратіс
1:0
AS Apollon Pargas
AGS Vyzas Megaron
3:0
PO Fikis
Трикала
1:0
Панелефсиніакос
Nafpaktiakos
1:2
Panagriniakos
Makedonikos Foufas
1:1
PAO Kristonis FC
Elassona
1:1
Thyella Sarakinoi
AEP Kozani
2:0
Олімпіакос Волос
Edessaikos
1:0
Перікос
GAS Svoronou
2:2
AO Chaniotis
AO Dotieas Agias
1:5
Козані
Ethnikos Neou Keramidiou
0:0
Касторія
Ерміоніда
0:0
Паніоніос
Pangytheatikos
1:1
Паніліакос
G.A.S Ialysos 1948
1:2
Еолікос
AE Mykonos
0:0
Foinikas N. Epidavrou
Panargiakos FC
1:2
AE Pyliou
Diavolitsi
1:4
Родос
Aias Gastounis
2:1
APS Patrai
Moschato
1:0
Agios Ierotheos
Фостірас Таврос
2:0
AO Tympakiou
Agios Nikolaos
1:0
Thyella Diastavroseos Rafinas FC
Almyros AO Anagenisi Gaziou
2:1
AS Aris Petroupolis 1926
Poros
0:3
AO Agia Paraskevi
FC Marko
0:0
Юхтас
Paide Linnameeskond II
1:4
Ярві
Флора-2
3:5
Хар'ю
Елва
3:1
Левадія-2
Viimsi JK
3:0
JK Viljandi Tulevik
ПЯК
0:2
Нимме Юнайтед
Skanste
1:1
ФШЮД-Албертс
Tukums II
1:2
Смілтене
FK Dinamo Rīga
0:3
Прогрес Олайне
Saldus SS / Leevon
6:0
Саласпілс
Гробиня
5:3
Riga FC II
Єлгава
1:0
Valmiera II
Резекне
2:2
FK Rīgas Futbola skola II
ФК Емірейтс
1:2
Аль-Таавун Аль-Джир
Аль-Фуджайра
1:0
Байнуна
Хатта
0:0
Аль-Хамрія
Галф
1:1
Аль-Джазіра-Аль-Хамра
СКА Хабаровськ
3:1
КАМАЗ
Волгар
1:2
Балтика
Кубань
0:1
Нафтохімік
Рубін
0:0
Єнісей
Шинник
1:0
Акрон
Арсенал Тула
3:1
Краснодар-2
Аланія Владикавказ
1:3
Батьківщина Москва
Чіангмай
2:1
Трат
Кастомс Юнайтед
1:1
Касетсат
Удонтхані
2:1
Ранонг Юнайтед
Накхонпатхом Юнайтед
2:1
Чайнат Хорнбілл
Хаммам-Ліф
2:0
СС Сфаксьєн
Омран
1:0
Есперанс Джарджіс
Калаа
1:1
Джерба
Мокнiн
2:1
Махдiя
Гафса
2:0
Спортiнг Бенарус
Губбіо
1:3
Реканатезе
Анкона 1905
1:0
Імолезе
Монтеварки Аквіла
0:0
Віс Пезаро
Фермана
0:0
Алессандрія
Фіоренцуола
2:0
Каррарезе
Ольбія
2:2
ASD San Donato Tavarnelle
Реджана
1:1
Понтедера
Ріміні
1:1
Сассарі Торрес
Сієна
0:1
Луккезе
Gelbison Cilento SSD
1:0
Туріс
Монополі
0:2
Фоджа
Нуова Монтерозі
0:1
Катандзаро
Потенца
3:0
Латіна
Таранто
2:1
Вітербезе Кастренсе
Пескара
1:0
Мессіна
Аудаче Черіньйола
1:1
Пічерно
Авелліно
0:1
Джульяно
Кротоне
2:1
Андрія
Юве Стабія
2:0
Віртус Франкавілла
Сахалін
3:0
Пересвіт Домодєдово
Єнісей-2
2:2
Динамо Санкт-Петербург
Арсенал-2 Тула
1:2
Динамо Брянськ
ФК Ядро
4:1
Родина-3 Москва
ФК Твер
1:3
Торпедо-2 Москва
ФК Коломна
3:2
Динамо Владивосток
Прапор Ногінськ
1:0
СКА-Хабаровськ-2
Новосибірськ
1:4
Динамо Барнаул
Аланія Владикавказ-2
1:3
Ротор
Балтика БФУ
0:1
Зірка Санкт-Петербург
Ленінградець
2:0
Луки-Енергія
Зеніт-2
1:1
Зоркий
Текстильник
2:0
Муром
Спартак Кострома
1:0
Хімік
Торпедо Владимир
1:3
Динамо-2 Москва
ФК Калуга
0:1
Сатурн
Космос Довгопрудний
5:2
Зеніт Пенза
ФК «Сахалінець»
0:3
FK Rodina Moskva II
Рязань
2:0
Металург Липецьк
Квант
1:0
Строгіно
Кубань холдингу
1:2
Біолог
СКА Ростов
2:0
Машук-КМВ
Динамо Ставрополь
0:0
Чайка Піщанокопське
Чорноморець Новоросійськ
0:0
Єсентуки
Легіон-Динамо
0:1
Форте
FK Spartak Tambov
0:1
Авангард Курськ
Дружба Майкоп
1:0
Спартак Нальчик
Прапор Праці
0:3
Чортанове
Єддело
2:2
Любек
Бабельсберг
0:2
Хемніцер
Динамо Берлін
4:1
Енергі
Тенніс Боруссія
0:6
Альтглініке
Балінгер
1:2
Кікерс Оффенбах
Тюркгюджю
2:0
Ваккер Бурггаузен
Боруссія Гільдесгайм
3:1
Санкт-Паулі-2
Бремер
2:4
Атлас Дельменгорст
Айнтрахт Нордерштедт
2:2
Вайхе
Рот-Вайсс Кобленц
0:1
Аален
Ворматія Вормс
2:5
Гомбург
Айнтрахт Трір
0:1
Гессен-Кассель
Гамбург-Аймсбюттелер
2:0
Hamm United
Гемелінген
5:2
Бремер Нойштадт
TuS Schwachhausen
1:2
Обернойланд
Конкордія Вандсбек
2:1
Ніндорф
Будісса
3:0
An der Fahner Höhe
Герта Шарлоттенбург
2:0
Штаакен
Ганза-2
6:0
Динамо Шверін
Айнтрахт Мальсдорф
2:3
Тасманія
Уніон Фюрстенвальде
2:2
Маккабі Берлін
Шальдінг-Гайнінг
0:0
Кірханшорінг
Тюркспор Аугсбург
0:2
Ісманінг
Тодесфельде
0:2
Айхеде
SV Grün-Weiß Siebenbäumen
1:1
Дорнбрайте
Ругенберген
3:1
Зазель
Шварц-Вайсс Ессен
5:2
Гільден
SV Ahlerstedt / Ottendorf
3:0
Gifhorn
HSC Hannover
0:4
Шпелле-Фенгаус
Ганза Люнебург
1:2
TSV Pattensen
Армінія Ганновер
2:0
Рамлінген-Елерсгаузен
Лупо-Мартіні
3:1
Ротенбург
Айнтрахт Целле
3:4
Papenburg
Берзенбрюк
3:1
Германія Егесторф
Айнтрахт Райне
1:0
Гіфенбек
Ерндтебрюк
2:1
Фреден
Вікторія Кларгольц
3:0
Шпортфройнде Зіген
Дельбрюкер
0:2
Дортмунд-Аплербек
Шпрокгефель
0:1
Шермбек
Падерборн-2
1:1
Пройссен-2
Шпортфройнде Лотте
3:2
Гютерсло
Рілазінген-Арлен
2:5
Бакнанг
Бергіш Гладбах
2:0
Фортуна Кельн-2
Viktoria Arnoldsweiler
2:1
Зігбург
Гомберг
6:1
Turu Dusseldorf
Меербуш
0:0
Клефе
Шпортфройнде Баумберг
2:2
MSV Düsseldorf
Санкт-Тоніс
1:4
Гамборн
Pampow
1:1
1. FC Frankfurt
TSV Steinbach II
1:2
Рот-Вайсс Вальдорф
Еддерсгайм
1:1
Діткірхен
Геннеф
2:0
Боруссія Фрайальденхофен
Фельберт-Дальбексбаум
1:0
Cronenberger SC
ФФЛ Ольденбург
2:2
Шенінген
TuS Kirchberg
0:4
Кобленц
Фрехен
5:0
Blau-Weiß Friesdorf
Еннепеталь
3:0
Фіннентроп-Баменоль
Elversberg II
0:2
Дуденгофен
Pesch
0:2
Айнтрахт Гокеппель
Фіхтталь
3:2
Глеш-Паффендорф
FSV Duisburg
1:3
Зонсбек
Мунісипаль Ліберія
2:0
Fútbol Consultants Moravia
Cofutpa
1:1
Escorpiones Belén
Limón Black Star FC
5:3
Quepos Cambute FC
Ungheni
0:2
Făleşti
Sheriff II
0:1
Флорешти
Olimp Comrat
2:1
Văsieni
Sucleia
6:0
FC Speranis Nisporeni
Victoria Chisinau
5:0
Спартаній
Speranța Drochia
3:1
Real Succes
Nathaly's
0:0
Kondzo
CARA Brazzaville
1:1
Леопардс
Отоо-д'Ойо
1:0
Етуаль дю Конго
Cheminots
0:1
Дьябль Нуар
Bana Nouvelle Generation
2:0
AS Jeunesse Unie de Kintélé
МТК
1:1
Печ
Дьїрмот
3:0
Kazincbarcika
MTE
1:0
Галадаш
Будафок
3:0
Шиофок
Бекешчаба
3:1
Soroksar
Dorogi FC
4:2
Tiszakecske
Szentlőrinc SE
2:3
Ajka
Діошдьйор
2:0
Ніредьхаза
Kozarmisleny
1:1
Дьор
Szeged
1:0
Aqvital
NK Dinamo Odranski Obrež
4:1
NK Mladost Petrinja
NK Neretvanac Opuzen
0:2
Vodice
NK Svačić Stari Slatinik
1:0
HNK Đakovo-Croatia
NK Kutjevo
1:0
NK Sloga Nova Gradiška
NK Sava Strmec
1:2
NK Samobor
Маккабi Бней Рейне
0:2
Хапоель Єрусалим
Хапоель Іроні Кірьят-Шмона
0:2
Хапоель Беер-Шева
Маккабі Хайфа
5:2
Хапоель Тель-Авів
УЕ Санта-Колома
2:1
Енгордань
Санта-Колома
1:0
Ордіно
Сан-Жуліа
0:3
Атлетік Ескальдес
Інтер д'Ескальдес
8:0
Пенья Енкарнада
Хошимін
0:0
В'єттел
Дананг
0:1
Біньдінь
Тханьхоа
2:3
Хоангань Зялай
Хайфон
4:1
Сонглам Нгеан
Намдінь
3:0
Сайгон
Ханой
2:0
Хонглінь
Real Tamale United
1:0
Адуана Старз
Гартс оф Оук
0:0
Карела Юнайтед
Бечем Юнайтед
0:1
Accra Lions
Nsoatreman FC
2:1
Дрімз
Samartex
0:3
Bibiani Gold Stars
Мунісипаль
1:0
Міско
Кобан Імперіаль
1:0
Гвастатоя
Антигуа
3:0
Хінабахуль
Істапа
2:1
Малакатеко
Deportivo Achuapa
2:1
Комунікасьйонес
Мондорф-ле-Бен
1:6
Вікторія Роспорт
Діфферданж
2:1
Вільц
Фола Еш
1:3
Женес
Етцелла
0:1
Прогрес Нідеркорн
Петанж
4:1
Хостерт
УНА Штрассен
1:4
Расінг Люксембург
Мондерканж
2:3
Дюделанж
Свіфт Есперанж
4:2
Керьєнг