Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 24 вересня 2022
Вірменія
0:5
Україна
Ісландія
Росія
Північна Ірландія
2:1
Косово
Словенія
2:1
Норвегія
Шотландія
2:1
Ірландія
Ізраїль
2:1
Албанія
Кіпр
1:0
Греція
Чехія
0:4
Португалія
Іспанія
1:2
Швейцарія
Сербія
4:1
Швеція
Аргентина
3:0
Гондурас
Гондурас
Сальвадор
Лаос
1:3
Мальдивські острови
Індія
1:1
Сінгапур
Гонконг
0:0
М'янма
ПАР
4:0
Сьєрра-Леоне
Індонезія
3:2
Кюрасао
Киргизстан
1:2
Росія
Кот-д'Івуар
2:1
Того
Танзанія
1:0
Уганда
Болівія
0:2
Сенегал
Гренада
1:3
Сент-Вінсент та Гренадини
Уракан
3:1
Банфілд
Годой Крус
0:1
Бока Хуніорс
Дефенса і Хустісія
2:1
Патронато
Сарм'єнто
2:0
Арсенал Саранді
Ланус
2:0
Сан-Лоренсо
Рівер Плейт
0:1
Тальєрес
Чанчунь Ятай
2:0
Ухань
Ухань Трi Таунс
3:4
Цанчжоу Майті Лайонс
Далянь Про
2:2
Бейцзін Гоань
Шеньчжень
0:4
Шаньдун Тайшань
Форест Ґрін
0:4
Ексетер
Барнслі
3:1
Чарльтон
Брістоль Роверс
0:1
Аккрінґтон Стенлі
Моркем
1:2
Кембрідж
Пітерборо
3:0
Порт Вейл
Шеффілд Венсдей
3:1
Віком
Шрусбері
2:1
Бертон
Нортгемптон
2:1
Стокпорт
Барро
0:2
Лейтон Орієнт
Бредфорд
2:2
АФК Вімблдон
Колчестер
0:1
Рочдейл
Крю
1:2
Менсфілд Таун
Донкастер
4:1
Кролі
Ґрімсбі Таун
1:2
Свіндон
Гартлпул
0:0
Джиллінґем
Ньюпорт
1:1
Карлайл Юнайтед
Стівенідж
1:0
Гарроґіт
Саттон Юнайтед
1:2
Солфорд Сіті
Волсолл
0:1
Транмер
Іслоч
2:1
Островець
Динамо Мінськ
0:0
Арсенал Дзержинськ
Локомотив Гомель
2:3
Славія Мозир
Чукарички
3:0
Арсенал Тиват
Одра
0:2
Подбескідзе
Сморгонь
0:1
Енергетик-БДУ
Погонь
3:1
Варта
Корона
1:1
Скра Ченстохова
Шльонськ
Одра
Вашаш
0:0
Kozarmisleny
Хебир
1:1
Славія Софія
Осієк
2:3
Широкі Брієг
Бохум
Фортуна Дюссельдорф
Локомотив Софія
6:0
Slivnishki geroy
Саарбрюкен
3:1
Дюрен
Газіантеп
1:1
Єні Малатьяспор
Пирин
0:1
Брегалниця
Гостивар
0:1
Шкендія
Локомотив Пловдів
1:0
Арда
Македонія-ГП
1:0
Вардар
Рієка
4:0
Целє
Ботев Пловдив
7:0
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Кайсеріспор
0:0
Гіресунспор
NK Vukovar '91
2:3
Славен
Гонвед
1:2
ТСЦ
ЦСКА-1948 Софія
1:1
Ботев Враца
Лариса
1:0
Волос
Радом'як
2:0
Шахтар
Kramsach / Brandenberg
0:16
Тіроль
Галатасарай
2:1
Істанбулспор
Філадельфія Юніон
1:0
Пачука
Травник
0:3
FK Rudar Kakanj
FK Radnik Hadžići
0:1
NK Vis Simm-Bau
Младост Добой
0:0
Будучност Бановичі
Radnički Lukavac
0:2
ГОШК
Звієзда
3:1
NK Bratstvo Gračanica
Єдність Біхач
1:2
HNK Tomislav Tomislavgrad
Градіна
2:1
FK Goražde
Крупа
3:1
Славія Сараєво
Лакташі
2:0
Козара
Tekstilac Derventa
3:1
Omarska
FK Famos Vojkovići
0:1
Sloboda Novi Grad
FK Ljubić Prnjavor
0:3
Звієзда-09
Дрина Зворник
4:1
FK Sloboda Mrkonjić Grad
Željezničar Banja Luka
1:0
Рудар Прієдор
FK Sutjeska Foča
3:0
Модрича
Ейгарден
Нутодден
Egersunds IK
0:0
Орн-Хортен
Вард
0:1
Fløy-Flekkerøy IL
Гедд
1:0
Єльсос
Левангер
4:4
Frigg
Тромсдален
0:2
SK Gjøvik-Lyn
Sotra
1:2
Арендаль
Staal Jorpeland
0:4
Kvik Halden FK
Стреммен
1:3
Мосс
Османлиспор
0:3
Soma Spor Kulübü
Esenler Erokspor
3:2
Назіллі Белєдіє
Інегелспор
2:0
Isparta 32 Spor Kulübü
Ушак Спортиф Генчлікспор
0:3
Коджаеліспор
Балікесірспор
0:2
Анкара Демірспор
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
2:0
Едірнеспор
Agrispor
1:0
Елязигспор
1954 Kelkit Belediyespor
3:1
Конья Шекерспор
Йомраспор
0:1
Belediye Derince Spor Kulübü
Кахраманмарашспор
0:1
Караман Беледієспор
Eynesil Belediyespor
0:0
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Елязіз Беледієспор
1:3
Офспор
Ербааспор
1:2
Arguvan Belediye Spor Kulübü
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
0:0
Аксарайспор
Османієспор
1:0
Тепеджик Білєдіє
Єні Амасьяспор
0:0
Невшехірспор Генчлік
Kestelspor
2:0
Байрампашаспор
Анкара Адліє
3:0
Ніде Біледія
Чаталджаспор
0:0
Кютахьяспор
Ergene Velimese Spor
0:2
Тюрк Метал Кириккале
Bulvarspor
1:1
Гюмюшханеспор
Тургутлуспор
3:0
Orduspor 1967
Дариджа Генчлербірліги
0:1
Iğdır FK
Efeler 09 Spor Futbol Kulübü
3:3
Акхісарспор
Bursa Yildirim Spor
0:0
Mus Menderesspor
Бергама Біледія
0:0
Fatsa Belediyespor
Халіде Едіп Адиварспор
1:0
Артвін Хопаспор
Sapanca Spor Kulübü
1:0
Kepez Belediyespor
Каршіяка
0:0
Sile Yildizspor
Ескішехірспор
3:4
Hacettepe 1945
Yeni Orduspor Kulubu
1:2
Yeni Mersin İdman Yurdu
NK Dren Vrhnika
1:2
Adria
SD Visoko
1:1
ND Slovan Ljubljana
NK Dobrovce
4:1
Шмартно
NK Rače
2:2
NK Šampion Celje
NK Podvinci
2:0
ND Dravinja Kostroj
Заврч
1:1
ŠD NŠ Drava Ptuj
NK Avto Rajh Ljutomer
5:0
Дравоград
Svoboda
1:0
NK Brda Dobrovo
Šobec Lesce
0:1
NK Tolmin
MNK Izola
0:1
SD Šencur
NK Žiri
1:1
NK Škofja Loka
Sava Kranj
0:1
NK Vipava
Банік Соколів
3:1
Карлові Вари
Локо Влтавін
3:1
FK Zbuzany 1953
FK Jablonec II
4:0
Бенешів
FK Pardubice II
2:0
Банік Соуш
Граніце
0:1
FC Baník Ostrava II
FK Přepeře
0:2
FC Hradec Králové II
Колін
1:0
FK Mladá Boleslav II
SK Dynamo České Budějovice II
3:3
Povltavská fotbalová akademie
Фрідек-Містек
1:0
Блансько
Врховина
3:1
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Сокіл Живаниці
0:3
FK Chlumec nad Cidlinou
Іскра Домажліце
2:2
SK Motorlet Praha
Усті-над-Лабем
0:2
Сокол Брозани
Tochovice
0:1
Горжовицько
Аритма Прага
3:1
Otava Katovice
Штеті
4:5
SK Slaný
N. Byskovice
0:0
Ческі-Брод
FK Olympie Brezova
0:0
Арсенал Чеська Липа
SK Újezd Praha 4
2:2
Метеор
Кладно
1:0
Kosmonosy
Новий Йічін
1:0
TJ Unie Hlubina
MFK Karviná II
6:1
FC Slavoj Olympia Bruntal
Славою Чеськи Крумлов
2:0
TJ Jiskra Domažlice II
Клатови
0:1
ЗЧЕ Пльзень
Іскра Римаржов
2:1
FK Bospor Bohumin
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
2:2
Сокіл Тасовіце
Bystřice nad Pernštejnem
2:0
AFC Humpolec
FC Spartak Velka Bites
3:0
FC Slovan Havlickuv Brod
TJ Start Brno
3:1
Tj Sokol Lanzhot
Sfk Elko Holesov
3:0
Tatran Vsechovice
FK Šternberk
2:0
Славичин
Skastice
1:2
FK Nove Sady
FC Vsetin
0:1
Пржерів
Оломоуц
1:2
Зброївка-2
Рокіцані
2:0
FC Viktoria Marianske Lazne
SK Horní Bříza
0:0
Доубравка
Вілемов
6:4
TJ Sokol Libis
Літоград
1:3
Високе-Міто
Добровиці
0:1
Трутнів
Іскра Усті-над-Орліці
1:1
Velke Hamry
Guangxi Pingguo Haliao
2:1
Heilongjiang Ice City
Ціндао Чжунен
1:1
Nantong Zhiyun
Beijing Institute of Technology FC
1:1
Beijing BSU
Xinjiang Tianshan
1:0
Suzhou Dongwu
Angra dos Reis
1:6
São Gonçalo EC Rio de Janeiro
Academia de Futebol Pérolas Negras
1:0
Nova Cidade
Serra Macaense
2:1
Centro de Integração Geracional 7 de Abril
Campo Grande AC
0:0
Rio São Paulo
Дукі-де-Кашіас
2:1
Paduano Esporte Clube
Serrano RJ
0:1
Centro Esportivo Arraial do Cabo / Araruama FC
Інвернесс
3:3
Бріхін Сіті
Монтроуз
4:2
Kilmarnock FC B
Арброт
2:1
Іст Файф
Баки
1:2
Лінфілд
Клайд
1:0
Карнарвон Таун
Пітергед
0:4
Елгін Сіті
Коув Рейнджерс
0:1
Рейт Роверс
KFUM
0:2
Avarta
GVI
1:1
Greve
Boldklubben 1908
2:3
Brønshøj
Frederikssund
3:1
LSF
Allerød
1:3
Næstved IF
Otterup
1:1
Varde IF
Aalborg BK II
1:1
Vejgaard BK
Karlslunde
2:2
Holbæk B&I
Viby IF
3:2
Aarhus Fremad Fodbold II
Vejlby-Risskov Idrætsklub
4:1
ASA Aarhus
Gørslev Idrætsforening
0:5
Tårnby FF
Hedensted
1:1
OKS
Herstedøster IC
2:5
KFUM BK Roskilde
Nørresundby
0:1
Kjellerup IF
Herlev IF
0:2
BK Skjold
B 1913
0:3
Tarup-Paarup IF
Djursland
0:2
Odder IGF
Brabrand IF II
0:3
Boldklubben 1909
АКВ
1:1
FC Rijnvogels
ВВОГ
2:2
Ексельсіор 31
Харкемас Бойз
0:0
ДВС '33
ДОВО
3:1
Барендрехт
RKAV Volendam Amateurs
4:1
СВ Урк
Спарта Нейкерк
1:1
vv Sterk Door Combinatie
Спортлюст 46
5:1
Хук
Тер Леде
2:1
Стапхорст
АСВХ
0:4
ГВВВ
ВВСБ
3:0
Tot Ons Genoegen Berkel
Storfors
6:1
Sund
Balkan
0:2
IFK Hässleholm
Landvetter IS
4:0
Höganäs BK
IFK Luleaa
2:3
IFK Östersund
Umeå FC Akademi
1:2
Kiruna FF
Sävedalen
2:5
Astrio
Nosaby IF
1:3
Berga
Вестра Фрелунда
1:0
Ескільсмінне
Angered BK
1:5
Ahlafors
Grebbestads IF
3:6
Lidköpings FK
Säffle SK
1:0
Mjölby
Skiljebo SK
1:2
Sandvikens AIK
Акрополіс
Korsnäs IF FK
Hudiksvalls Forenade FF
1:3
Kungsängen
Фріска Вільор
2:1
Буден
IF Älgarna
3:1
Sandviks
Skelleftea FF
3:0
Bergnäsets AIK
Enskede IK
0:2
Ассюриска
Huddinge IF
1:0
Arameiska-Syrianska
Сюріанська
3:3
Lidingö
Räppe
2:4
Аріана
Herrestads AIF
2:2
Stenungsunds IF
Forsbacka
1:2
Rågsved
Ytterhogdal
0:2
Gottne IF
Tölö
1:1
Varbergs GIF
Nykoping BIS
3:0
Karlbergs BK
Сільвія
4:3
Hammarby Talang
Torns IF
0:1
Tvååkers IF
Форвард Еребру
1:3
Täby FK
Sandvikens IF
7:0
Haninge
BK Olympic
1:2
Тролльхеттан
ІФК Мальме
2:0
Vänersborgs IF
IK Oddevold
3:0
Отвідаберг
Oskarshamns AIK
0:3
Енгельхольм
Квідінг
2:0
Lunds BK
ASK Dragão do Uíge
0:1
Ліболу
Саграда Есперанса
1:2
Wiliete SC
Académica Petróleos do Lobito
0:0
Інтерклубі
SC Petróleos de Cabinda
1:0
Desportivo Lunda-Sul
DHSC
6:5
Huizen
Генемейден
4:0
VV Buitenpost
VV Eemdijk
1:0
Azsv
WV-HEDW
1:2
Swift
Jodan Boys
5:3
АРК
VV Smitshoek
2:2
Клутинг
Звалувен
0:1
ОДИН 59
Nieuwenhoorn
0:1
WNC
FC S-Gravenzande
4:2
Феєноорд АВ
Спейкеніссе
7:1
Капелі
Ахіллес Вен
0:0
Poortugaal
Гоуз
3:0
АСВ Де Дейк
SDV Barneveld
3:1
Беркюм
Флево Бойз
2:2
DETO Twenterand
HZVV
0:0
Аякс-А
Olde Veste '54
1:0
Апелдорн КСВ
SJC Noordwijk
3:0
WVV Alcides
Лонга'30
0:2
Kampong
Бі Кейк 1887
4:1
Алфенс Бойс
VOC
1:3
ХВВ Нідерланди
Heino
0:2
Рохда Ралте
Phoenix
0:0
FC Helios
Vaprus II
2:3
Nõmme United II
K-Järve JK Järve II
2:1
FC Elva II
Viimsi MRJK II
0:3
Калев Сілламяе
Wieczysta Kraków
7:0
ZKS Unia Tarnów
KP Legia Warszawa II
6:2
Błonianka Błonie
Miedź Legnica II
6:1
Stal Brzeg
Jagiellonia Białystok II
1:2
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
LKS Vineta Wolin
0:1
KS Unia Solec Kujawski
ZKS Olimpia Zambrów
0:0
RKP Broń 1926 Radom
SKS Unia Swarzędz
1:3
Gedania Gdańsk
LKS Goczałkowice Zdrój
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Czarni Połaniec
0:3
ZKS Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź II
2:1
Sokol Ostroda
Unia Skierniewice
0:0
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:2
Stolem Gniewino
KP Warta Gorzów Wielkopolski
0:5
BTS Rekord Bielsko-Biała
Korona Kielce II
0:0
Cracovia Kraków II
Завіша
5:1
Unia Janikowo
Polonia Nysa
0:1
KS Raków Częstochowa II
MKS Pogoń Szczecin II
1:0
GKS Cartusia Kartuzy
KS Wisłoka Dębica
4:3
KS Wiązownica
GP TS Avia Świdnik
1:1
KS Lublinianka Lubin
NKP Podhale Nowy Targ
0:1
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
КСЗО
2:1
MKS Podlasie Biała Podlaska
KS Warta Sieradz
2:2
MKS Mławianka Mława
MMKS Concordia Elbląg
1:1
Ursus Warszawa
KS Legionovia Legionowo
4:1
KS Pelikan Łowicz
Sokół Kleczew
2:2
KP Błękitni Stargard
KP Starogard Gdański
2:1
KS Polonia Środa Wielkopolska
KS Lechia Zielona Góra
0:0
Ключборк
Полонія Битом
3:0
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Царіна Ґубін
0:5
KS Górnik Zabrze II
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
1:3
Хробри-2
Одра Водзіслав-Шльонськи
3:2
PTS Ślęza Wrocław
Seoul Jungnang
2:0
Geoje Citizen
Jeonju
3:2
Yeoju Citizen
Jeonbuk Motors II
0:1
Pyeongtaek Citizen
Daegu II
Goyang Citizen
Seoul United
1:2
Chungju Citizen
СалПа
4:1
Hämeenlinnan Jalkapalloseura Akatemia
Jakobstads Bollklubb
2:0
Гамлакарлебю
EPS
3:1
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Nurmijärven Jalkapalloseura
3:0
Futura
PeKa
2:3
ЙІППО
Pkku
4:0
Lappeenrannan Pallo
FC Reipas Lahti
3:0
Kiffen 08
Pallo-Pojat Juniorit
3:4
Атлантіс
Vantaan Jalkapalloseura
1:0
Гранкулла
Джаз
2:1
KaaPo Kaarina
Honka Akatemia
4:1
Тампере Юнайтед
ВІФК
1:0
Ювяскюля
РоПС
1:0
FC Vaajakoski
Бергхайм
2:3
Bramberg
FC Judenburg
1:0
SC Bruck an der Mur
Фавортинер
2:1
SV Donau
Sport Union Mauer
4:0
FV Austria XIII Auhof Center
Ферлах
1:1
Фелдкірхен
SV Dinamo Helfort
3:1
Вінерберг
1980 Wien
1:2
Швехат
ASV 13
1:0
Зіммерінгер
ASK St. Valentin
2:0
SPG Pregarten
Бад Ішль
1:5
Union Edelweiß Linz
Bizau
1:4
Andelsbuch
Хард
1:2
Лустенау 07
Ретц
4:0
SV Haitzendorf
SV Gloggnitz
0:3
Ардаггер
Innsbrucker AC
4:2
Kirchbichl
SV Gussing
1:2
SV Schattendorf
Maria Saal
4:2
Бляйбург
Штадль-Паура
SV Lugstein Cabs Friedburg / Pöndorf
SPG CHT Brederis / Meiningen
4:2
Bezau
Fussach
2:2
Austria Lustenau II
Hörbranz
1:1
Lochau
Hittisau
1:4
Alberschwende
Хохст
2:0
Ludesch
Bürmoos
1:0
Puch
Siezenheim
1:2
Ойгендорф
Natters
2:1
SK St. Johann in Tirol
Volders
5:2
Інсбрук
SV Sankt Margarethen im Burgenland
1:0
Markt Allhau
Кофідіш
3:4
Пінкафельд
Рудерсдорф
0:2
SC Bad Sauerbrunn
SPG Prutz / Serfaus
1:0
Kematen
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
0:2
CS Viitorul Ianca
CS Sporting Voinţa Lieşti
2:2
ACS Voința Limpeziș
ACS Kids Tâmpa Braşov
2:1
ASC Olimpic Zărneşti
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
0:1
CSO Plopeni
CS Blejoi Vispeşti
2:2
KSE Târgu Secuiesc
CS Olimpic Cetate Râşnov
1:2
ACS SR Municipal Braşov
Dante Botoşani
4:2
AS FC Rapid Brodoc
Viitorul Darabani
3:2
CSM Bucovina Rădăuţi
ACS Şomuz Fălticeni
0:0
ACS Foresta Suceava
CSM Bacău
1:1
Чахлеул
CSM Victoria Carei
2:1
CSM Sighetu Marmaţiei
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
0:1
CS Lotus Băile Felix
Sportul Şimleu
0:2
SCM Zalău
FC CFR 1907 Cluj II
2:3
Біхор
CS Sănătatea Cluj
1:3
CS Universitatea Alba Iulia
Уніра Альба-Юлія
0:3
Корвінул
CS Gloria Băneasa
5:1
FC Voluntari II
CS Afumaţi
1:2
ACS Recolta Gheorghe Doja
Gloria Albeşti
6:0
FC Agricola Borcea
Дунеря
0:0
Înainte Modelu
CS Amara
0:3
FCV Farul Constanţa II
ACS Progresul Pecica
2:0
CS Șoimii Lipova
CSO Petrolul Potcoava
1:0
CS Viitorul Dăești
CSM Cetatea Turnu Magurele
4:0
AS Cozia Călimăneşti
ACS Flacăra Horezu
1:0
Minerul Costeşti
SC Popești-Leordeni
2:0
AS FC Pucioasa
CS Dinamo București
1:3
SC Fotbal Club FCSB SA II
Тунарі
Астра
FC Retezatul Haţeg
1:3
AS Voinţa Lupac
Progresul Ezeriș
1:2
Жіул
Norden
5:1
Erpeldange
Feulen
6:3
Young Boys
Jeunesse Useldange
0:4
Lorentzweiler
Kehlen
6:0
Pratzerthal-Redange
Alliance Aischdall
6:1
Colmarberg
Minerva Lintgen
3:2
Hosingen
Bastendorf
0:3
Авнер
Berdorf Consdorf
0:2
Sporting Mertzig
Sandweiler
2:0
Syra Mensdorf
ФК Еш
1:2
Schengen
Red Black Egalité
3:0
The Belval Belvaux
Koeppchen
2:0
Red Star Merl-Belair
Sporting Bertrange
3:1
Union Mertert
Sanem
3:1
Blo-Wäiss Izeg
CeBra 01
1:3
Résidence Walferdange
Уніон Кайл-Тетанж
1:3
URB
ZPC Kariba
1:1
Black Rhinos FC
Cranborne Bullets
1:1
Highlanders FC
Платинум
1:0
Bulawayo City FC
Yadah FC
1:0
КЕФС Юнайтед
Чікен Інн
1:0
Wha Wha FC
Tenax
1:0
Harare City
Депортіво Парагуайо
0:1
Хувентуд Уніда Сан-Мігель
Мерседес
2:1
Барракас Болівар
Сентраль Бальєстер
1:1
Архентіно де Росаріо
Jeunesse Schieren
0:1
Jeunesse Junglinster
Bettembourg
4:1
Хамм Бенфіка
Рюмеланж
1:0
Роданж 91
Berdenia Berbourg
1:1
Маріска
Atert Bissen
1:9
Гревенмахер
Мамер
1:0
Blô-Weiss Medernach
Шиффланж
0:1
Alisontia Steinsel
Yellow Boys Weiler
3:1
Женесс Канах
RC Lauwe
1:4
Зеделгем
Сасспорт Бузинге
0:1
Діксмейде
Wevelgem City
5:1
Sparta Heestert
Herkol
1:3
Zepperen-Brustem
KFC Eksel
3:3
Hechtel FC
Achel
3:2
Bregel Sport
Верстанд Курсел
2:2
Торпедо Хасселт
Alken
0:1
Juve Hasselt
Melsbroek
1:3
FC Fenixx Beigem Humbeek
K Kontich FC
2:4
Берг ен Дал
Ворселар
4:1
Loenhout
Антоніа
1:0
Herselt
Тернесе
3:1
Берлар-Хейнкант
Кондрузьєн
1:6
Chevetogne
KSV Veurne
3:2
Мелебеке
Свелта Мелселе
4:2
Ендрахт Зеле
Ardennen
3:1
Sint-Denijs Sport
KVC De Toekomst Borsbeke
6:1
Grembergen
СК Дендерхаутем
2:0
Беверен
Herent
1:1
Bodegem Kapelle United
Грун Стар Бек
3:1
Меувен
FC Helson Helchteren
0:1
Zonhoven United
RFC Perwez
4:1
AFC Evere
Ба-Оа
4:1
Ельсатуз
Bertem-Leefdaal
4:1
Eendracht Mazenzele Opwijk
Стаді Бірбек
3:0
Linden
Huldenberg
0:3
Грімберген
Луа
1:0
Борен
Haasdonk
2:1
Munkzwalm
Gilly
2:2
Ransart
Бастонь
0:1
Gouvy
Оппань-Вери
4:3
Месансі
Royal Entente Sportive Communale Houffaloise
4:0
Royal Union Sportive Assenois
Sartoise
3:1
Женесс Фрелануаз
Лонльє
2:0
Ла-Рош
Ixelles
2:1
Stockel
FK Radnički Novi Beograd
0:0
Trayal Kruševac
Інджія
2:3
RFK Novi Sad 1921
FK Radnički Sremska Mitrovica
0:0
Железничар Панчево
FK Loznica
2:5
Радий
Металац
0:0
Златибор Чаєтіна
Мачва
0:0
ІМТ
Райхенау
3:0
Кундль
Göfis
5:3
Райндорф Альтах II
Kuchl
0:2
Аустрія Зальцбург
Вальс-Грюнау
1:0
SK Bischofshofen
Ред Булл Зальцбург II
0:1
Голлінг
ЛАСК II
5:1
Вайц
Wolfsberger Athletik Club Amateure
4:0
Кальсдорф
Гуртен
1:0
Нойхофен
Admira Dornbirn
1:1
FC Rot-Weiß Rankweil
Донауфельд
0:1
Драсбург
Леобендорф
1:0
Трайскірхен
Вікторія Відень
2:0
Вінер Нойштадт
Карабах Відень
5:0
Кремс
SPG Silz / Mötz
1:3
Швац
Хоенемс
2:1
Rotenberg
Вольфурт
1:1
СК Брегенц
Lauterach
2:1
SC Röthis
Fügen
2:0
Кітцбюхель
Erpe-Mere United
1:1
Гюллеґем
Спортінг Вест Харелбреке
1:1
SV Zulte Waregem B
Хадес
4:0
Koninklijke Beerschot VA B
Торау
0:1
Cercle Brugge KSV B
Осткамп
2:1
Мерелбеке
Берхем Спорт
0:1
Хасселт
Lyra-Lierse Berlaar
2:1
Мерксем
Тонгерен
1:4
KV Mechelen B
Мею
3:3
RUS Rebecquoise
AS Ostia Mare Lido Calcio
1:1
Ghivizzano Borgo a Mozzano
ASD SS Nola 1925
1:1
ASD Portici
Real Monterotondo Scalo
2:2
Арцакена
Адрієзе
1:1
ASD Cjarlins Muzane
Портогруаро
3:0
US Levico Terme
ASD Torviscosa
1:1
Caldiero Terme
Ліворно
2:0
ASD Seravezza Pozzi Calcio
SSD CynthiAlbalonga
0:2
Avezzano Calcio A.S.D
Varesina
1:2
GS Arconatese 1926
COS Sarrabus Ogliastra
1:2
Atletico Uri
Slovan Giraltovce
1:0
MŠK Námestovo
ŠK Novohrad Lučenec
1:1
MSK Tesla Stropkov
ŠK Odeva Lipany
5:1
FK Poprad
AFC Nové Mesto nad Váhom
1:1
FC Slovan Galanta
Vrakuňa
0:0
TJ Družstevník Veľké Ludince
Інтер Братислава
3:1
TJ Jednota Bánová
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
2:1
MŠK Fomat Martin
Kalná nad Hronom
Nové Zámky
OK Častkovce
2:4
TJ Kovo Beluša
Серед
2:3
FK Slovan Duslo Šaľa
CD Pozoblanco
0:0
Кордоба Б
Атлетіко Поркуна
3:0
Уракан Мелілья
СД Віторія
4:0
Touring
SD Lagunak
5:1
CD Avance Ezcabarte
Jupiter Leones
3:1
Numancia II
Patacona CF
1:0
Гандія
Pasaia Kirol Elkartea
0:1
Дуранго
Cortes
1:3
CF Ardoi Futbol Elkartea
CE Mercadal
1:1
Collerense
Комільяс
3:2
Racing Rioja CF II
UD SANTA MARTA
1:1
Саламанка УДС
Naval
1:0
Textil Escudo
Cartes
0:1
SD Torina
Atlético Albericia
2:1
Соларес
Jove Español
2:1
Athletic Torrellano
Леванте Б
0:0
Silla CF
San Ignacio
0:1
CD Aurrerá de Vitoria
Basconia
1:1
Deusto
Лагун Онак
0:1
Баракальдо
Tarancón
1:1
CD Manchego Ciudad Real
Льосетенсе
0:0
Пенья Індепендент
Андрач
5:2
PE Sant Jordi
Revilla
0:1
Cultural Guarnizo
CD Castellón II
1:2
Адзанета
Aurrerá Ondarroa
0:0
Urduliz FT
Alondras CF
2:0
Атлетіко Артейхо
Констанція
2:2
Манакор
Casalarreina
0:0
Peña Balsamaiso CF
AD Llerenense
0:0
Trujillo
Ceuta II
0:1
Антоньяно
CD Gerena
3:2
Salerm Puente Genil FC
Португалете
1:1
Padura
Villacañas
1:0
CF La Solana
Muleno CF
2:1
CD Bullense
Лорка Депортіва
1:0
Атлетіко Пульпіленьйо
Castro
2:2
Gama
FC Vilafranca
0:2
Європа
CA Pueblonuevo
1:1
Miajadas
Maracena
0:0
Huétor Tájar
Yagüe
1:5
La Calzada
Coria CF
2:2
Еспеленьйо
Вільяррубія
2:1
Толедо
Acero
1:0
Torrent
Везів
3:1
Sporting Kampenhout
Roeselare Daisel
0:0
Wolvertem Merchtem
Рюмбеке
0:2
HO Kalken
Тертр-відображ
2:2
RAS Monceau
Турне
1:2
Ентіт Манажуаз
Вітгор Спорт
0:0
Есперанса Нерпелт
Schoonbeek-Beverst
1:0
Діст
Оне
3:0
Женесс Тамін
Женлі-Кеві
1:0
Брен
Еш
0:1
Ostiches
Кувен-Марьємбур
0:0
Жодуань
Веллен
2:1
Зварте Леув
Берінген
1:3
Гел-Мераут
Хаутвенне
1:1
Betekom
Nijlen
1:1
Синт-Ленартс
Лібрамон
1:2
Юї
Рошфор
2:2
Ла Каламін
Chernomorets Balchik
6:1
Sportist G.Toshevo
Septemvri Tervel
1:0
Chernolomets 1919
FK Lokomotiv Ruse 2022
0:0
FK Dunav ot Ruse II
Bansko
3:0
Septemvri Sofia II
Пірін Гоце-Делчев
1:4
Balkan Botevgrad
Рілскі Спортист
0:0
OFK Kostinbrod
Granit Vladaya
2:1
Nadezhda Dobroslavtsi
Oborishte Panagyurishte
0:0
Kyustendil
Drenovets
1:3
Pavlikeni
Akademik Svishtov
2:0
FK Boruna Tsareva livada
Botev Vratsa II
2:1
FK Juventus Malchika
Lokomotiv Dryanovo
0:6
Vihar Slavyanovo
Etar VT II
1:4
Bdin
Sokol Markovo
0:1
Zagorets
Несебір
5:1
FC Karnobat
FK Chernomorets 1919 Burgas
7:0
Верея
FK Dimitrovgrad 1947
0:0
Lokomotiv Plovdiv II
Beroe II
0:0
Borislav 2009
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
3:0
Spartak Plovdiv
Saestum Women
1:1
ACV Assen Women
DSS Women
1:1
Eldenia Women
Rijnvogels Women
0:2
Wartburgia Women
DSE Women
0:1
Eindhoven Women
Be Quick '28 Women
0:7
DTS Ede Women
CVV Oranje Nassau Women
1:3
Ter Leede Women
Blauw Wit '34
2:1
Hoogezand
Драхтстер Бойз
1:3
ФВК
Die Haghe
4:2
Ворсхотен 97
HVV Den Haag
1:4
Honselersdijk
УВС
1:3
Valken '68
VELO
3:0
ВЮК
ДХК Делфт
1:3
Den Hoorn
De Zwerver
1:5
Brielle
BVCB
2:2
DCV
РВВХ
1:1
КсерксДЗБ
Heerjansdam
3:1
Terneuzense Boys
SVOD '22 Domburg
0:3
Nieuw Lekkerland
Scherpenzeel
1:0
Ахіллес 1929
СВЛ
0:5
DUNO
Noordscheschut
0:2
ВХК
VV Hulzense Boys
1:3
KHC
Achilles '12
1:2
Drentse Zuid Oost Hoek
ASV Dronten
2:0
VV Heerenveen
NSC
0:1
De Bilt
СДК Путтен
1:0
Монфоорт
Zuidvogels
3:2
HBOK
Monnickendam
1:4
Аргон
VV Groningen
Leeuwarder Zwaluwen
Нюнспет
1:2
vv De Meern (Zat)
VV Gorecht
0:4
Oranje Nassau
ОНС Снек
5:3
ПКК 83
Pelikaan-S
3:2
Broekster Boys
Winsum
3:1
VV 't Fean '58
Nootdorp
3:2
DSO
СХО
2:1
Zwervers
Nivo Sparta
0:1
Sliedrecht
Oranje Wit
3:3
Беннеком
DZC '68
1:1
Almkerk
DTS Ede
6:0
GVV SVW Gorinchem
SV Epe
1:1
DOS Kampen
Го-Ахеад Кампен
3:3
СВЗВ
SVI
2:3
Кейк 20
Spartaan'20
2:1
Рейсорд
SV Wippolder
2:0
Forum Sport
FC Olympia
0:0
Roda '46
Guilsfield FC
0:1
Кефн Друїдс
Llanidloes Town FC
0:2
Conwy Borough
Gresford Athletic FC
1:2
Holywell Town FC
Penrhyncoch
0:2
Лландідно
Mold Alexandra FC
1:2
Ruthin Town FC
Chirk AAA
2:1
Престатін Таун
Llantwit Major FC
2:1
Abergavenny Town FC
Swansea University FC
0:2
Лланеллі Таун
Баррі Таун
5:0
Goytre United FC
Ynyshir Albions FC
1:5
Кармартен Таун
Trefelin
5:0
Pontardawe Town FC
Cwmbran Celtic FC
2:2
Briton Ferry Llansawel AFC
Témouchent
2:1
ES Ben Aknoun
MCB Oued Sly
2:1
Тлемсен
SKAF Khémis Mélina
0:1
CR Méchria
Маскара
1:0
Хусейн Дей
Олімпік Медеа
0:0
АСМ Оран
WA Boufarik
4:0
Саїда
Хемiс Ель-Кешна
1:4
Батна
Кільмес
1:1
Альмагро
Естудіантес де Касерос
2:0
Сан-Тельмо
Чакаріта Хуніорс
1:1
Депортіво Рієстра
Агропекуаріо
0:0
Фландрія
Сан-Мартін Тукуман
2:0
Альміранте Браун
Кукута Депортіво
0:0
Реал Сан-Андрес
Бояка Чіко
0:0
Форталеса
Вальєдупар
0:3
Леонес
Льянерос
2:0
Тигрес де Соача
Індепендьєнте Кампо-Гранде
2:0
3 лютого
Спортиво Ітеньо
1:5
Рубіо Нью
Сантані
3:0
Рівер Плейт Асунсьйон
Атіра
0:0
Гуарані Трінідад
Зеспакусацу Гумма
1:6
Ренофа Ямагуті
Токіо Верді
1:0
Монтедіо Ямагата
В-Варен Нагасакі
0:2
Йокогама
Оіта Трініта
2:1
Вентфорет Кофу
Осасуна Б
0:2
Ельденсе
Меріда АТ
1:1
Уніоністас Саламанка
Сельта Б
1:1
Депортіво
Барселона Б
2:0
Мурсія
Атлетік Б
1:1
Реал Сосьєдад Б
Альхесірас
1:1
Расінг Ферроль
Сан-Фернандо
1:1
Сан-Себастьян-де-лос-Рейєс
Нуова Монтерозі
2:1
Віртус Франкавілла
Чезена
1:1
Понтедера
Реканатезе
0:2
Сассарі Торрес
Лекко
3:0
Мантова
Перголеттезе
1:1
Арциньяно
П'яченца
2:2
Альбінолеффе
Порденоне
0:1
Падова
Про Патрія
1:1
Ренате
Про Сесто
1:2
Sangiuliano City
Тренто
1:1
Трієстіна
Віртус Верона
0:1
Феральписало
Андрія
1:1
Пічерно
Про Верчеллі
1:2
Новара
Алессандрія
2:1
Каррарезе
Монтеварки Аквіла
2:2
Фермана
Губбіо
0:0
Віртус Ентелла
Імолезе
0:2
Фіоренцуола
Луккезе
2:1
Ріміні
Ольбія
0:0
Сієна
Реджана
2:0
ASD San Donato Tavarnelle
Віс Пезаро
0:3
Анкона 1905
Катандзаро
3:0
Мессіна
Фоджа
0:4
Пескара
Gelbison Cilento SSD
3:0
Таранто
Джульяно
4:1
Туріс
Юве Стабія
0:0
Вітербезе Кастренсе
Латіна
1:0
Авелліно
Монополі
2:1
Аудаче Черіньйола
Потенца
1:1
Кротоне
Колехіалес
2:2
Тальєрес Ремедіос
Комунікасьонес Буенос-Айрес
0:1
Депортіво Арменіо
Акассусо
2:1
Дефенсорес Унідос
Каньюелас
2:0
Док Суд
Ітусайнго
2:0
Атлетіко Фенікс
Зніч Прушкув
0:2
Стоміль
Заглембє-2 Любін
1:2
Полонія
Ястшембе
1:0
Шльонськ-2
Вісла Пулави
3:1
ККС-1925
Сярка
2:0
Гурнік Полковіце
Райн-ам-Лех
0:3
Баварія-2
Аубштадт
4:1
Гаймштеттен
Гройтер-2
2:2
Ваккер Бурггаузен
Тюркгюджю
3:0
Фільцинг
Ансбах
2:1
Вікторія Ашаффенбург
Айхштетт
0:3
Унтергахінг
Нюрнберг-2
4:0
Бухбах
Ганкофен-Гайлінг
3:0
Іллертіссен
Вюрцбургер Кікерс
6:3
Аугсбург-2
Барокштадт
4:1
Ворматія Вормс
Рот-Вайсс Кобленц
0:1
Балінгер
Гессен-Кассель
0:1
Кікерс Оффенбах
Аален
1:1
Ульм
Фрайберг
0:2
Штайнбах Гайгер
Алеманія
4:2
Пройссен
Атлас Дельменгорст
2:2
Вайхе
Санкт-Паулі-2
0:2
Гафельзе
Блек Старз
2:1
Thun II
Winterthur II
1:0
Косова
Тугген
0:2
Веттсвіль-Бонштеттен
Grasshopper II
0:1
Team Ticino Under 21 (FC Lugano II)
Кройцлінген
0:4
FC Paradiso
Уцвіль
2:3
Госсау
Дорнах
0:2
Делемон
Золотурн
2:1
Мюнзінген
Шотц
2:1
Neuchâtel Xamax II
Роткройц
2:3
Лангенталь
Ла-Шо-де-Фон
2:1
FC Sion II
Таверн
2:2
Лінт
Конкордія Базель
4:1
Волен
Баскур
2:0
Кеніц
Натер
2:3
Coffrane
Ешален
3:1
Concordia Lausanne
FC Weesen
2:1
Фрайєнбах
Шенуа
2:2
Тер Сент
Мартіньї Спортс
3:3
Ла Сарра-Еклепен
Веве Спорт-05
2:2
Мерен
Портальбан / Глеттерен
1:4
Гран-Саконне
Емменбрюкке
5:1
Мурі
Олтрінгем
1:0
Олдершот
Бромлі
3:0
Олдгем
Даґенгем
5:4
Барнет
Істлі
1:0
Галіфакс Таун
Мейденгед Юнайтед
0:1
Ґейтсгед
Мейдстон Юнайтед
1:2
Честерфілд
Сканторп Юнайтед
3:2
Доркінґ Вондерерс
Вілдстон
0:1
Саутенд
Вокінґ
2:0
Солігалл Мурс
Рексгем
6:0
Торкi
Йовіл
1:1
Боргем Вуд
Йорк Сіті
1:3
Ноттс Каунті
Фойхт
2:1
TSV Grossbardorf
Werder Bremen III
1:2
Бремер Нойштадт
Блументаль
2:3
Гемелінген
Дассендорф
4:1
TuS Osdorf
Вайхе-2
0:1
Інтер Тюркспор
Бордесгольм
3:1
Pansdorf
Айнтрахт Бамберг
2:0
Ельтерсдорф
Дахау
4:1
Нордлінген
Ісманінг
2:5
Меммінген
Дайзенгофен
0:0
Швабен Аугсбург
Гіссен
4:0
Вікторія Грісгайм
Айтрахт Штадталлендорф
3:1
Баварія Альценау
Фленсбург
1:2
Кілія
Гайде
9:0
SV Frisia 03
Husumer SV
0:2
Айхеде
Дорнбрайте
2:4
Любек-2
Фатан Шпорт
2:1
Леє
Комет Арстен
3:4
Брінкум
Штутгартер Кікерс
5:1
Неккарсульмер
Геппінген
1:0
Філлінген
Бакнанг
1:1
Пфорцгайм
Шотт
7:0
TuS Kirchberg
Мехтерсгайм
3:0
Hertha Wiesbach
Freiburger FC
0:2
Голленбах
Ноймаркт
1:2
Geesdorf
Баварія Гоф
2:1
Вайден
Кірханшорінг
1:0
Коттерн
Rot-Weiß Hadamar
1:2
Штайнбах
Фернвальд
2:1
Neuhof
Вальдгірмес
5:2
Діткірхен
Бремергафен
3:2
Уніон Бремен
Обернойланд
10:0
Вольтмерсгаузен
Гольцгаузен
3:3
Мучельбах
Діффлен
8:0
Elversberg II
FSV Jaegersburg
1:1
Дуденгофен
Ройтлінген
3:1
Рілазінген-Арлен
Бітіггайм-Біссінген
0:2
Оберахерн
Неттінген
4:0
Равенсбург
Алеманнія Вальдальгесгайм
3:3
Енгерс
Абтсвінд
1:1
Аммерталь
Вюрцбург
0:1
Корнбург
Ерлензее
6:0
Вайденгаузен
Ауерсмахер
0:1
Армінія Людвігсгафен
Шенінген
6:1
Papenburg
Фрайє Турнер
2:3
Айнтрахт Целле
Eisbachtal
0:2
Карбах
Тюрк-Гюджю Фрідберг
3:0
Ганау
Юрдінген
3:1
Фельберт
Ahrweiler BC
1:3
Пфеддерсхайм
АФК Файлд
3:1
Бредфорд Парк Авеню
Телфорд Юнайтед
1:2
Бостон Юнайтед
Олфретон Таун
1:0
Бреклі Таун
Бенбері Юнайтед
2:1
Скарборо Атлетік
Бакстон
0:0
Честер
Чорлі
3:0
Ґлостер
Керзон Ештон
1:1
Кінгс Лінн Таун
Дарлінгтон-1883
2:0
Пітерборо Спортс
Фарслі Селтік
2:2
Спеннімур Таун
Герефорд
3:0
Бліт Спартанс
Кеттерінґ Таун
0:3
Кіддермінстер
Саутпорт
1:0
Лемінґтон
Брейнтрі Таун
1:1
Слау Таун
Чесант
3:4
Тонбрідж Ейнджелс
Чіппенгем Таун
2:1
Далвіч Гамлет
Конкорд Рейнджерс
2:4
Істборн Боро
Дартфорд
2:1
Гемптон енд Річмонд Боро
Фарнборо
1:2
Сент-Олбанс Сіті
Гемел-Гемпстед
1:1
Вортінґ
Ганґерфорд Таун
0:1
Еббсфліт Юнайтед
Оксфорд Сіті
3:3
Бат Сіті
Тонтон Таун
0:0
Челмсфорд Сіті
Веллінґ Юнайтед
2:2
Гавант енд Вотерлувілл
Веймут
0:2
Довер Атлетік
Ештон Юнайтед
1:1
Марін
Бембер Брідж
5:1
Белпер Таун
Ґейнсборо Трініті
4:0
Стейлібридж
Гайд Юнайтед
2:1
Ґайзлі
Ліверседж
2:5
Воррінґтон Райлендз
Марск Юнайтед
3:2
Стаффорд Рейнджерс
Метлок Таун
1:0
Ланкастер Сіті
Нантвіч Таун
0:2
Вітбі Таун
Редкліфф Боро
3:1
Морпет Таун
Саут Шілдс
0:0
Етертон Кольєріз
Воррінгтон Таун
0:1
Юнайтед оф Манчестер
Ейвлі
1:1
Гірн Бей
Біллерікей Таун
2:1
Льюіс
Боґнор-Ріджис Таун
3:0
Вінґейт енд Фінчлі
Боверс енд Пітсі
2:2
Кінґстоніан
Брайтлінґсі Ріджент
1:1
Герінґей Боро
Кенві Айленд
2:1
Корінтіан-Кежуалс
Фолкстон Інвікта
2:3
Поттерс-Бар Таун
Гастінґс Юнайтед
1:0
Каршелтон Атлетік
Горнчерч
2:1
Крей Вондерерс
Горшем
0:2
Бішопс Стортфорд
Марґіт
2:5
Енфілд Таун
Генвелл
2:1
Дорчестер Таун
Гарро Боро
1:0
Норт-Лей
Гартлі Вінтні
4:4
Плімут Парквей
Гейс енд Єдінґ Юнайтед
0:1
Вестон-супер-Мар
Пул Таун
5:0
Єйт Таун
Солсбері
2:1
Брекнелл Таун
Свіндон Супермарін
1:1
Біконсфілд Таун
Тівертон Таун
3:2
Метрополітан Поліс
Труро Сіті
1:0
Ґоспорт Боро
Вінчестер Сіті
1:1
Гендон
Елвчерч
3:3
Лейстон
Барвелл
1:2
Рашден енд Даймондс
Бедфорд Таун
2:2
Ілкстон Таун
Бромсґроув Спортінг
1:1
Бесфорд Юнайтед
Коулвілл Таун
3:2
Генсфорд Таун
Нідем Маркет
2:0
Мікловер Спортс
Рашел Олімпік
2:3
Ройстон Таун
Сент-Айвз Таун
1:2
Реддіч Юнайтед
Стаурбрідж
3:0
Гітчін Таун
Стратфорд Таун
1:1
Нанітон Таун
Темворт
3:0
Кінґс Ленґлі
Брайгаус
3:0
Шилдон
Кліторпс Таун
1:0
Брідлінґтон Таун
Тадкастер
0:2
Ґрімсбі Боро
Вімборн Таун
0:4
Шолінґ
Ексмут
0:0
Вестбері
Вілланд Роверс
0:2
Слімбрідж
Волтем Еббі
1:1
Велін-Ґарден-Сіті
Біґґлсвейд Таун
4:1
Гайворт Таун
Нортвуд
2:1
Саттон Коммон Роверс
Галлбрідж
1:0
Ґрейт-Векерінґ Роверс
Брентвуд Таун
3:1
Молдон енд Тіптрі
Воркінґтон
2:1
Скелмерсдейл Юнайтед
Генлі Таун
2:3
Сіті оф Ліверпуль
Ballymacash Rangers
1:1
Bangor FC
Dollingstown FC
6:0
Psni FC
Limavady United FC
1:1
Banbridge Town FC
Лісберн
1:2
Tobermore United
Moyola Park FC
3:0
Armagh City FC
Queens University
3:4
Portstewart FC
Дендер
2:0
Діккелвенне
РВДМ
3:0
Ауденарді
Ломмел
2:0
RAAL La Louvière
KSK Lierse Kempenzonen
5:1
Расінг Мехелен
Цуг
3:0
Кікерс Люцерн
Таван / Трамлан
4:1
Фарвань / Ого
Lausanne Sport II
0:2
Châtel-St-Denis
Шпіц
1:2
Muri-Gümligen
Роршах
1:4
Тальвіль
Фрауенфельд
2:2
СВ Шаффхаузен
FC Adliswil
4:1
Wil II
Мутшеллен
1:3
Дитикон
Ред Стар Цюріх
1:1
Pratteln
Біннінген
2:0
Шофтланд
Лісталь
2:1
Гренхен
Дюдінген
1:0
FC Erguël
Амрісвіль
1:1
Видно
Хергісвіль
1:2
Collina d'Oro
Italien
0:1
Коле-Боссі
Лансі
4:0
Ешішан
Муттенц
0:5
Віндіш
Цофінген
2:3
Олд Бойз
Бубендорф
4:1
Unterstrass
SC Emmen
4:1
Зурзеє
Гамбароньо-Контоне
0:0
Мендрісіо-Стабіо
Бруннен
1:2
Ібах
FC Matran
0:4
FC Besa Biel/Bienne
FC Lachen / Altendorf
2:3
Устер
FC Printse-Nendaz
0:3
ЖЖ
Аскона
3:2
Ешенбах
Фрібур
Prishtina Bern
Yverdon Sport II
0:0
Amical Saint-Prex
План-Ле-Отс
FC Thierrens
FK Sloga Požega
0:0
Radjevac Krupanj
Omladinac Novi Banovci
1:0
FK Podunavac Belegiš
FK Jedinstvo Stara Pazova
4:0
FK Stanišić
Бачка Паланка
1:3
FK Tisa Adorjan
FK Dinamo Pančevo
1:2
FK Kabel Novi Sad
FK Naftagas Elemir
1:0
Borac Šajkaš
FK Tekstilac Odžaci
1:0
FK Hajduk 1912 Kula
Radnički Sombor
FK Bečej
1. Maj Ruma
1:0
FK Radnički Zrenjanin
FK Jedinstvo Paraćin
0:1
FK Radnički Pirot
Dunav Prahovo
1:2
FK Vlasina Vlasotince
FK Pčinja Trgovište
1:2
Ягодина
FK Timočanin Knjaževac
4:2
Toplicanin Prokuplje
Meševo
3:0
FK Budućnost Popovac
Аксбрідж
2:0
Бедфонт
Сіттінґберн
1:1
Берджесс Гілл Таун
Роксгем
5:1
Лоустофт Таун
Корінтіан
2:4
Вайтгоук
Севеноукс
2:2
Гертфорд Таун
Ешфорд
2:0
Трі Бріджес
Гейбрідж Свіфтс
2:1
Чіпстед
Гарло Таун
4:1
Ешфорд Таун
Волтон енд Гершем
4:0
Саутол
Нью Саламіс
3:0
Коґґсгол
Вітем Таун
2:1
Вер
Тевісток
1:0
Дідкот Таун
Сайренсестер Таун
3:2
Полтон Роверс
Тоттон
2:1
Беркгемстед
Брістоль Менор Фарм
2:2
Байдфорд
Тетчем Таун
0:3
АФК Данстебл
Івшем Юнайтед
1:0
Лаймінґтон
Тейм
1:2
Бінфілд
Бешлі
2:2
Мелкшем
Прескот Кейблз
1:3
Ворксоп Таун
Бутл
0:3
Данстон
Колн
1:0
Консетт
Ремсботтом Юнайтед
1:4
Клітеро
Маклсфілд
5:1
Віднес
Норт Шілдс
1:2
Ранкорн Ліннетс
Шеффілд
1:1
Оссетт Юнайтед
Лестер-Роуд
0:0
Кембрідж Сіті
Колсгіл Таун
4:4
Лік Таун
Лонґ-Ітон Юнайтед
0:0
Лафборо Дайнамо
Дергем
0:1
Сполдінґ Юнайтед
Гарборо Таун
2:1
Шепшед Дайнамо
Лінкольн Юнайтед
1:1
Карлтон Таун
Саттон-Колдфілд Таун
2:0
Гейлсовен
Болдмер Сент-Майклз
1:1
Чейзтаун
Крей Веллі ПМ
5:3
Іст-Таррок Юнайтед
Четем Таун
0:1
Стоумаркет Таун
Генворт Вілла
3:2
Літтлгемптон
BSK Bijelo Brdo
2:1
Solin
Цибалія
1:0
NK Jarun Zagreb
NK Dugopolje
1:1
NK Dubrava Zagreb
Хрватський Драговоляць
0:3
Рудеш
San Francisco FC
2:0
Club Deportivo del Este
CA Independiente de La Chorrera
0:2
AF Sporting San Miguelito
Поморац
3:3
NK Cres
NK Junak Sinj
3:1
Спліт
NK Neretva Metković
0:1
Zadar
NK Kamen Ivanbegovina
2:6
NK GOŠK Kaštel Gomilica
NK Uskok Klis
3:1
Vodice
NK Ponikve
1:0
NK Maksimir Zagreb
NK Mladost Petrinja
1:1
NK Karlovac 1919
NK HAŠK Zagreb
1:5
HNK Segesta Sisak
NK Lukavec
0:2
Лучко
NK Kurilovec
0:3
NK Vrbovec
NK Radnik Križevci
3:1
NK Koprivnica
NK Dinamo Domašinec
4:0
NK Rudar Mursko Središće
Podravac Virje
1:3
NK Varteks Varaždin
NK Polet Sveti Martin na Muri
3:0
Papuk
NK Podravina Ludbreg
0:2
Virovitica
NK Naprijed Hreljin
1:1
NK Crikvenica
NK Kraljevica
1:1
NK Uljanik
HNK Đakovo-Croatia
1:2
NK Slavonija Požega
NK Kutjevo
1:0
Valpovka
Darda
1:1
NK NAŠK Našice
NK Čepin
1:0
NK Oriolik Oriovac
NK Vuteks-Sloga Vukovar
2:0
NK Borac Kneževi Vinogradi
NK Sloga Nova Gradiška
1:0
NK Graničar Županja
NK Slavija Pleternica
2:2
NK Bedem Ivankovo
NK Novigrad
NK Buje
NK Krk
3:2
Nehaj Senj
NK Vinodol Novi Vinodolski
1:1
NK Rudar Labin
NK Pazinka
1:2
NK Medulin
Атлетіко Марте
Онсе Депортіво
Платенсе Мунісипаль
Луїс Анхель Фірпо
Санта-Текла
Альянса Сан-Сальвадор
Драгон Сан-Мігель
Агіла
Чалатенанго
Хокоро
Ісідро Метапан
ФАС
Атлетіко Марте
3:2
Санта-Текла
Бала Таун
2:0
Кардіфф Метрополітан
Гап Конназ Квей
1:0
Понтіпрідд Юнайтед
Гаверфордвест
1:1
Флінт Таун Юнайтед
Депортіво Мальдонадо
2:1
Бостон Рівер
Ліверпуль Монтевідео
1:1
Монтевідео Вондерерс
Данубіо
3:0
Рівер Плейт Монтевідео