Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 20 вересня 2022
Брекнелл Таун
3:0
Чешем Юнайтед
Гартлі Вінтні
0:1
Бат Сіті
Садбері
2:1
Сент-Олбанс Сіті
Брейнтрі Таун
2:1
Гейбрідж Свіфтс
Бедфорд Таун
0:3
Кінгс Лінн Таун
Гейс енд Єдінґ Юнайтед
0:2
Фарнборо
Стратфорд Таун
0:1
Бенбері Юнайтед
Фішер
0:3
Веллінґ Юнайтед
Чорлі
9:0
Ліверседж
Трі Бріджес
4:0
Льюіс
Фарслі Селтік
0:3
АФК Файлд
Ґейнсборо Трініті
4:2
Лонґ-Ітон Юнайтед
Четем Таун
1:3
Волтон енд Гершем
Сайренсестер Таун
1:2
Мертір Таун
Пітерборо Спортс
1:0
Реддіч Юнайтед
Хелстон
4:3
Бішопс Клів
Конглтон Таун
3:2
Ньюкасл Таун
Ілкстон Таун
3:3
Енсті Номадс
Уніон Санта-Фе
0:1
Індепендьєнте
Бока Хуніорс
0:0
Уракан
Архентінос Хуніорс
1:2
Атлетіко Тукуман
Естудіантес
1:2
Дефенса і Хустісія
Патронато
0:0
Росаріо Сентраль
Чанчунь Ятай
1:2
Ухань Трi Таунс
Шанхай Шеньхуа
1:0
Мейчжоу Хакка
Ухань
0:3
Шеньчжень
Хенань Суншань Лунмень
1:2
Шанхай Порт
Далянь Про
2:1
Хебей
Омiд Вахдат
Дар'я Бабол
Чадормалу
0:1
Естегляль Молласанi
Арман Гохар
1:3
Хуше-Талаї
Ван-Парс
0:1
Хейбар Хоррамабад
Сайпа
0:1
Фаджр Сепасi
Шамс Азар
2:1
Шердарi Хамедан
Чука Талеш
0:0
Парс Джунубі
Халiдж Фарс
1:1
Шердарi Астара
Kunshan
5:1
Guangxi Pingguo Haliao
Nantong Zhiyun
1:0
Beijing Institute of Technology FC
Nanjing City
1:2
Suzhou Dongwu
Heilongjiang Ice City
0:0
Qingdao West Coast
Hapoel Bik'at HaYarden
3:2
Maccabi Kiryat Malachi
Maccabi Sha'arayim
1:0
Hapoel Lod FC
Ihud Bnei Shfaram
3:1
Ihud Bnei Kfar Kara FC
Nordia Jerusalem
0:2
Dimona
Maccabi Yavne
1:3
Hapoel Marmorek
Maccabi Bnei Jadeidi-Makr
2:2
Maccabi Nujeidat Ahmed
FC Tzeirei Kafr Kanna
2:1
Hapoel Ironi Karmiel
Tzeirei Iksal
1:3
Hapoel Bnei Zalafa
Beitar Kfar Saba
1:2
Hapoel Azor
MK Tzofi Haifa
1:0
Maccabi Neve Sha'anan
Shikun Vatikim Ramat Gan
0:5
Holon Yermiyahu
Maccabi Kiryat Gat FC
1:3
Hapoel Herzliya
Tira
6:1
Maccabi Bnei Abu Snan
FC Union RB Weinland Gamlitz
2:1
Liezen
Гнас
1:0
SV Domaines Kilger Frauental
Фойтсберг
1:0
SV Gady Raika Lebring
Гап Конназ Квей
1:0
Holywell Town FC
Карнарвон Таун
1:4
Бала Таун
Buckley Town
2:2
Gresford Athletic FC
Афан Лідо
2:0
Понтіпрідд Юнайтед
Пенібонт
1:2
Ammanford Association FC
Taff's Well AFC
1:1
Гаверфордвест
Кардіфф Метрополітан
2:2
Аберіствіт
Ґайзлі
2:1
Метлок Таун
Воррінґтон Райлендз
3:0
Марск Юнайтед
Бішопс Стортфорд
2:0
Боверс енд Пітсі
Енфілд Таун
0:0
Кенві Айленд
Герінґей Боро
0:3
Біллерікей Таун
Гірн Бей
0:6
Горнчерч
Поттерс-Бар Таун
3:1
Брайтлінґсі Ріджент
Вінґейт енд Фінчлі
2:2
Горшем
Гарро Боро
1:3
Гендон
Берджесс Гілл Таун
1:1
Гейвордс Гіт
Гарборо Таун
2:2
Колсгіл Таун
Бекенгем Таун
0:0
Крей Веллі ПМ
Февершем
1:3
Рамсґіт
Ленсінґ
0:0
Вайтгоук
Літтлгемптон
1:1
Чічестер
Сіттінґберн
2:3
Гайт Таун
ВКДА
2:1
Севеноукс
Ворксоп Таун
1:0
Шеффілд
Ешфорд Таун
0:3
Марло
Лезерхед
0:0
Саутол
Тетчем Таун
0:4
Бінфілд
Тутінґ енд Мітчем
0:3
Генворт Вілла
Вестфілд
1:1
Аксбрідж
Безілдон
2:1
Ґрейт-Векерінґ Роверс
Іст-Таррок Юнайтед
1:0
Брентвуд Таун
Молдон енд Тіптрі
0:2
Гештеґ Юнайтед
Тілбері
0:3
Галлбрідж
Роксгем
0:3
Лоустофт Таун
Нортвіч-1874
2:0
Сіті оф Ліверпуль
Бутл
2:1
Віттон Албіон
Лік Таун
4:1
Прескот Кейблз
Ремсботтом Юнайтед
0:5
Маклсфілд
ДОВО
0:1
Спакенбург
Ейсселмервогелс
0:0
Хук
Ліссе
0:3
ДВС '33
Кейк Бойз
1:2
Спортлюст 46
FC Rijnvogels
1:0
АКВ
Шевенінген
1:1
Харкемас Бойз
АСВХ
1:2
Козаккен Бойз
Де Трефферс
3:1
Нордвейк
Транмер
2:2
Болтон
Лейтон Орієнт
3:1
Саттон Юнайтед
Челтенгем
2:1
Волсолл
Свіндон
1:3
Плімут
Карлайл Юнайтед
1:1
Флітвуд Таун
Барнслі
2:0
Ньюкасл U-21
Лінкольн Сіті
1:2
Донкастер
Шрусбері
0:4
Порт Вейл
Моркем
0:0
Гартлпул
Нортгемптон
0:2
Кембрідж
Шеффілд Венсдей
2:3
Бертон
Стівенідж
3:0
Віком
Рочдейл
1:0
Ліверпуль U-21
Стокпорт
1:2
Вулвергемптон U-21
Пітерборо
3:0
Тоттенгем U-21
Солфорд Сіті
0:0
Аккрінґтон Стенлі
Ґрімсбі Таун
2:0
Менсфілд Таун
Іпсвіч
2:0
Арсенал U-21
АФК Вімблдон
3:2
Кролі
Ньюпорт
1:2
Форест Ґрін