Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 31 серпня 2022
Борнмут
0:0
Вулвергемптон
Арсенал
2:1
Астон Вілла
Манчестер Сіті
6:0
Ноттінгем Форест
Вест Гем
1:1
Тоттенгем
Ліверпуль
2:1
Ньюкасл
Монако
2:4
Труа
Анже
2:4
Реймс
Монпельє
2:0
Аяччо
Ліон
2:1
Осер
Страсбур
1:1
Нант
Лілль
1:2
Ніцца
Марсель
1:0
Клермон
Ланс
5:2
Лор'ян
Ренн
3:1
Брест
Тулуза
0:3
ПСЖ
Брістоль Сіті
2:0
Гаддерсфілд
Ковентрі
0:1
Престон
Сток Сіті
1:1
Свонсі
Сандерленд
3:0
Ротергем
Блекпул
0:1
Блекберн
Млада Болеслав
1:2
Градець Кралове
Банік
1:2
Збройовка
Вікторія Пльзень
3:0
Словацько
Сігма
1:1
Слован
Славія Прага
6:0
Тепліце
Годонін-Сардіце
1:2
1. FC Slovácko II
FC Zlín II
3:0
Граніце
Зноймо
0:2
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Слован Росіце
3:0
Блансько
Ганацька Славія Крімржиж
3:2
Угерскі Брод
Вікторія Отроковіце
2:0
Фрідек-Містек
Велке Мезіржічі
2:1
Унічев
Глучін
3:2
Врховина
Gigant Saedinenie
2:0
Sokol Markovo
FK Spartak Peshtera 2021
0:6
Chavdar Etropole
Metalurg Pernik
1:3
Марек
Botev Novi Pazar
1:1
Septemvri Tervel
Dominican Republic U17
8:0
Dominica U17
Aruba U17
2:1
Martinique U17
Puerto Rico U17
16:0
US Virgin Islands U17
NK Sava Strmec
4:6
Bednja
NK Moslavina
3:2
Меджимур'я
Solin
6:1
NK Funtana
Nehaj Senj
0:4
HNK Primorac Biograd na Moru
NK Neretva Metković
0:2
NK Grobničan Čavle
BSK Bijelo Brdo
5:1
Марсонія
NK Radnik Križevci
1:3
NK Dubrava Zagreb
Nedelišće
3:3
NK Varteks Varaždin
Virovitica
0:6
NK Mladost Ždralovi
Tehničar 1974
4:0
NK Mladost Petrinja
NK Belišće
3:0
Nogometni klub BSK Buk
NK Bjelovar
1:0
NK Gaj Mače
Slavonac Bukovlje
0:2
NK Borinci Jarmina
Papuk
0:0
NK Karlovac 1919
NK Vuteks-Sloga Vukovar
1:2
NK Jadran Poreč
NK Bistra
2:1
Vodice
CS Lotus Băile Felix
2:0
Біхор
CS Avântul Periam
3:1
ACS Progresul Pecica
Viitorul Cluj
3:3
CS Unirea Ungheni 2018
AS Voinţa Lupac
0:6
Решица
ACS Recolta Gheorghe Doja
0:4
CS Afumaţi
CS Blejoi Vispeşti
0:0
Metalul Buzău
CS Axiopolis Cernavodă
3:1
FC Agricola Borcea
CS Viitorul Ianca
5:0
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
ACS SR Municipal Braşov
3:2
AFC Odorheiu Secuiesc
KSE Târgu Secuiesc
3:2
CSM Focşani 2007
SC Popești-Leordeni
6:0
Астра
Dinamo Bacău
3:3
CS Aerostar Bacău
CS Ştiinţa Miroslava
5:0
SJ Vaslui
ACS Şomuz Fălticeni
1:2
ACS Foresta Suceava
Viitorul Darabani
0:3
Dante Botoşani
Budapest Honvéd FC II
2:1
Сільня
Ferencvárosi TC II
1:2
Kecskeméti TE II
Paksi SE II
1:1
Meton Dabas FC
Егер
1:1
Budapesti Vasas SC II
Debreceni Egyetemi AC
3:0
Sényő Carnifex FC
FC Hatvan
1:3
Putnok FC
Pénzügyőr SE
2:0
Debreceni VSC II
Hajdúszoboszlói SE
3:0
Diósgyőri VTK II
Körösladány MSK
5:2
Karcag SE
Jászberényi
0:1
BKV Előre SC
Kisvárda Master Good II
4:0
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
Termálfürdő FC Tiszaújváros
1:1
Füzesgyarmati SK
BVSC-Zuglo
2:0
Tiszafuredi VSE
Komáromi VSE
2:2
Győri ETO FC II
MOL Fehérvár FC II
0:0
Татабанья
Móri SE
1:3
Ракоці
Gyirmót SE II
3:0
Zalaegerszegi TE II
Érdi Városi SE
1:2
Budaörsi SC
VLS Veszprém
1:0
III. Kerületi TUE UPE
Nagykanizsa FC
2:2
Puskás Ferenc Akadémia FC II
Zsámbéki SK
1:2
Kelen SC
Агроспеціаліст
4:0
Majosi SE
MTK Hungária FC II
3:1
Hódmezővásárhely FC
BSS Monor
1:2
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
PTE-PEAC
3:4
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Ceglédi VSE
Makó
Újpest FC II
2:1
Bánk SE
BSE
KSE Iváncsa
Bicskei TC
0:0
Balatonfüredi FC
FK Grafičar Beograd
5:1
Златибор Чаєтіна
OFK Vršac
2:1
Trayal Kruševac
FK Radnički Novi Beograd
0:2
ІМТ
Інджія
0:0
Радий
FK Radnički Sremska Mitrovica
1:0
Мачва
FK Jedinstvo Ub
1:1
RFK Novi Sad 1921
Слобода Вужице
2:2
Железничар Панчево
Металець
0:1
FK Loznica
Лондріна
1:0
КРБ
Сампайо Корреа
1:1
Крузейру
Спорт Ресіфі
1:0
Новорізонтіну
Ітуану
0:0
Операріу
ССА Масейо
2:0
Наутіку
Крісіума
2:0
Ґреміу
Томбенсе
1:0
Бруске
Тршинець
4:0
Влашим
Спарта-2
1:3
Височіна
Опава
1:1
SK Slavia Praha II
Варнсдорф
1:2
Пршибрам
Лішень
4:0
Сигма II
Дукла Прага
2:0
Вишков
Простейов
1:1
Хрудім
Карвіна
0:1
Таборсько
Гольштайн-2
3:1
Гафельзе
Боруссія Гільдесгайм
2:3
Єддело
Бремер
0:1
Гамбург-2
Вердер-2
0:3
Шварц-Вайсс Реден
Альтглініке
2:2
Лукенвальде
Фенікс Любек
0:4
Ганновер-2
0:0
Айнтрахт Нордерштедт
Блау-Вайсс Лоне
3:2
Атлас Дельменгорст
Дрохтерзен-Ассель
2:0
Кікерс Емден
SC Imst
1:4
ЛАСК
Штурм
3:1
Аустрія Зальцбург
Дойчландсберг
1:5
Вольфсберг
СК Брегенц
0:5
Аустрія Клагенфурт
Амштеттен
0:3
Блау-Вайсс Лінц
Дорнбірн
3:2
Гартберг
Трайскірхен
0:5
Тіроль
WSC Hertha
2:4
Рід
ASV Siegendorf
0:5
Аустрія
AO Katastari
0:4
Nafpaktiakos
Панелефсиніакос
1:0
Apollon Agios Ioannis Chania
APO Panargiakos
0:4
Apollon Paralimniou FC
AE Kalampakiou
0:4
Ionikos Ionia
Пантракікос
1:0
Alexandroupoli FC
AES Aetos Varvaras
3:3
PAO Kristonis FC
APS Byron Kavala
2:0
Анагенізі Янниця
FC Asteras Tripotamos
4:1
Aris Petinos
Elassona
3:1
Atromitos Palamas
Ватаніакос
0:0
AO Ypatou
PO Fikis
3:0
Pyrasos Nea Anchialos FC
AEP Kozani
6:1
Анагеннісі Артас
PAO Koutselio
1:2
AO Asteras Petriti
AE Nea Selefkia
0:2
AE Asteras Stavros
Ermis Meligous
5:0
Pankamariakos
Panthouriakos
0:1
Diagoras Vrachneikon
Apollon Efpaliou
1:0
Foinikas N. Epidavrou
Тілікратіс
3:0
Molaikos
GS Aris Voula
3:0
Nea Artaki
Poseidon Kardamyla
0:7
AER Afantou
Wieczysta Kraków
0:2
Радуня
MKS Pogoń Szczecin II
0:2
Катовіце
Ruch Wysokie Mazowieckie
0:4
Шльонськ
KS Polonia Środa Wielkopolska
0:2
Мотор Люблін
Погонь Седльце
3:1
Хойничанка
Łagów
1:3
Краковія
Скра Ченстохова
1:3
Вісла Плоцьк
Гурнік Полковіце
1:3
Сандецья
Ястшембе
0:2
Варта
ККС-1925
5:5
Відзев
Завіша
2:1
Тихи
Ресовія
1:0
Медзь
Лодзь
2:2
Сталь Мелець
ФК Твер
0:1
FK Amkal
Строгіно
3:2
ФК Калуга
Динамо Владивосток
1:1
Новосибірськ
Зірка Санкт-Петербург
2:1
ФК Ядро
Ленінградець
3:0
Електрон
FK Zhasmin Mikhaylovsk
0:4
ФК Челябінськ
Урал
2:0
Сочі
Хімік-Серпень
2:0
Торпедо Міас
Зеніт Пенза
2:2
Сокіл
Біолог
2:3
Динамо Ставрополь
Іртиш Омськ
4:0
Temp Barnaul
Хімки
0:2
Краснодар
Амкар
0:1
Зеніт-Іжевськ
Форте
1:2
СКА Ростов
Хімік
1:2
Муром
Космос Довгопрудний
3:0
Сахалін
Квант
0:3
Динамо Брянськ
ФК СтавропольАгроСоюз
4:3
Легіон-Динамо
Торпедо
0:2
ЦСКА
Тюмень
3:1
Носта
Луки-Енергія
1:1
Динамо Санкт-Петербург
Торпедо Владимир
2:0
Прапор Праці
FK Spartak Tambov
3:1
Салют
Чорноморець Новоросійськ
2:0
Дружба Майкоп
Чайка Піщанокопське
1:1
Кубань холдингу
Спартак Кострома
3:1
Динамо Вологда
Рязань
4:0
ФК Коломна
Нижній Новгород
2:0
Локомотив
Авангард Курськ
2:0
ФК «Сахалінець»
Зеніт
2:0
Факел
Ахмат
3:1
Оренбург
Ростов
2:0
Динамо Москва
Švošov
3:0
MŠK Námestovo
Solčany
1:2
FK Rača
Baník Veľký Krtíš
0:2
Римавська-Собота
Mladosť Kalša
1:3
MFK Snina
Onsala BK
3:1
Ергрюте
IK Gauthiod
0:2
Треллеборг
Österlen
0:3
Ландскруна
Tvååkers IF
0:2
Кальмар
Юнгшіль
0:4
Варберг
Tord
0:6
Гельсінгборг
Hassleholms IF
0:2
М'єльбю
Torns IF
0:3
Гетеборг
Hudiksvalls Forenade FF
2:4
АІК
IFK Luleaa
1:0
АФК Ескільстуна
IFK Stocksund
0:3
ГІФ Сундсвалль
IF Karlstad Fotboll
1:3
Вестерос
Brålanda
0:9
Мальме
Тролльхеттан
1:0
Естер Векше
Lunds BK
0:1
Норрбю
Хускварна
0:3
Гальмстад
IK Sleipner
0:2
Браге
IFK Östersund
0:1
Естерсунд
FC Stockholm Internazionale
0:2
Скевде
Васалунд
0:1
Еребру
Енчепінг
1:4
Далькурд
Haninge
1:3
Броммапойкарна
IFK Österåker
0:3
Йончепінг