Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 26 серпня 2022
Алмере Сіті
2:0
Ден Босх
Ейндговен
1:0
АЗ-2
Де Ґрафсгап
1:1
Дордрехт
Топ Осс
1:2
Венло
Зволле
4:2
ПСВ-2
Рода
1:3
НАК
Телстар
2:1
Гелмонд Спорт
VB 1968
1:2
Avarta
Tårnby FF
1:2
Karlslunde
Frederikssund
2:0
Allerød
Gørslev Idrætsforening
1:2
Brønshøj
VRI
2:2
Odder IGF
Ahlafors
2:0
Herrestads AIF
IFK Hässleholm
2:1
Hassleholms IF
Assyriska BK
2:0
Landvetter IS
Kumla
1:1
Yxhult
Sandvikens AIK
1:1
Forsbacka
Kungsängen
1:5
IFK Österåker
IK Sleipner
2:2
IFK Eskilstuna
SKS Baltyk Gdynia
1:5
Завіша
KS Lechia Zielona Góra
1:1
KS Raków Częstochowa II
SKS Unia Swarzędz
1:0
Unia Janikowo
Mannswörth
3:2
Вінерберг
Natters
4:2
Volders
SK Blitzschutz Pfister Ebbs
4:0
SK St. Johann in Tirol
SV Sankt Jakob Rosental
1:2
Gmünd
Грюн-Вайсс Міхельдорф
8:0
Вельс
Штадль-Паура
Sportunion FC Stampfl-Bau Ostermiething
ASKÖ Oedt
3:2
Бад Ішль
PROCON Wohnbau Dietach
6:0
СВ Валлерн
Шпіталь
2:0
Бляйбург
Wolfsberg
2:1
Кеттманнсдорф
Фелдкірхен
2:1
Landskron
Фелькермаркт
3:1
Klagenfurt
Фойтсберг
2:1
Хайлігенкройц
Ilzer SV
0:1
ASK Mochart Köflach
Mettersdorf
3:1
Ферінг
Гнас
2:1
FC Judenburg
Фюрстенфельд
2:0
Liezen
SC Bruck an der Mur
1:3
SV Wildon
SV Gady Raika Lebring
4:0
SV Domaines Kilger Frauental
Lafnitz II
3:3
FC Union RB Weinland Gamlitz
Adnet
3:1
Бергхайм
KAC
0:0
Лендорф
SPG Weißkirchen / Allhaming
1:1
DSG Union Perg
Mannersdorf
0:0
USC Rohrbach
Ретц
0:2
Цветтль
Лангенор
2:1
SV Waidhofen/Thaya
SCU-GLD-Kilb
0:0
ASV Schrems
Altenmarkt
2:3
Ноймаркт
Ойгендорф
1:1
Халльванг
FC Andau
2:4
Парндорф
Ритцинг
1:2
Клінгенбах
Deutschkreutz
0:3
SV Leithaprodersdorf
Markt Allhau
1:1
Хоричон
Рудерсдорф
1:4
Пінкафельд
SPG Pregarten
1:4
SV Lugstein Cabs Friedburg / Pöndorf
ASV Salzburg
2:1
Bramberg
SV Schwarzach
2:1
SV Straßwalchen
CS Aerostar Bacău
8:3
ACS Voința Limpeziș
CSM Râmnicu Sărat
9:0
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc II
1:1
Чахлеул
CS Lotus Băile Felix
3:4
Біхор
CSM Avântul Reghin
2:1
ACS Târgu Mureș 1898
CF Metalurgistul Cugir 1939
2:1
CS Unirea Ungheni 2018
ACS Progresul Pecica
1:2
Crişul Chişineu Criş
ACS ACB Ineu
2:3
CS Avântul Periam
Pobeda Stár Bišnov
1:4
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
Мунічіпал Александрія
0:0
CS Sporting Roşiori de Vede
CS Viitorul Dăești
1:0
AS Cozia Călimăneşti
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv II
6:0
Minerul Costeşti
ACS Vediţa Coloneşti MS
0:2
CSM Cetatea Turnu Magurele
FCSB II
0:6
AS FC Pucioasa
CS Real Bradu
Астра
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti
1:0
AS Voinţa Lupac
CS Armata Aurul Brad
1:3
CSM Deva
ACSO Filiaşi
1:1
Viitorul Târgu Jiu II
Райхенау
0:2
Вергль
Вайц
1:3
Дойчландсберг
TuS Bad Gleichenberg
3:1
Алерхайліген
Леобен
1:1
Гуртен
Гляйсдорф
1:1
Нойхофен
Уніон Фекламаркт
2:0
Кальсдорф
WSC Hertha
4:0
Трайбах
Санкт-Йохан
2:1
Пінцгау Заальфельден
Kuchl
0:4
Зеєкірхен
Вальс-Грюнау
4:1
Ред Булл Зальцбург II
Bruck/Leitha
4:1
Кремс
ASV Siegendorf
0:1
Карабах Відень
Кундль
0:0
Кітцбюхель
Трайскірхен
2:0
USV Scheiblingkirchen-Warth
TWL Elektra
1:0
Wiener
Conwy Borough
0:3
Колвін Бей
Кефн Друїдс
0:3
Holywell Town FC
Buckley Town
1:0
Лландідно
Llanidloes Town FC
2:1
Ruthin Town FC
Баррі Таун
5:2
Abergavenny Town FC
Лланеллі Таун
1:0
Ynyshir Albions
Taff's Well AFC
4:1
Pontardawe Town FC
Briton Ferry Llansawel AFC
3:0
Llantwit Major FC
Афан Лідо
7:1
Swansea University
Кармартен Таун
2:1
Trefelin
Penrhyncoch
1:1
Chirk AAA
Cambrian & Clydach Vale FC
3:1
Ammanford Association FC
Ліферинг
4:2
Штурм Грац ІІ
Аустрія Відень II
1:1
Хорн
Флорідсдорфер
2:3
Амштеттен
Капфенберг
1:1
Форвертс Штайр
Адміра
1:0
Санкт-Пельтен
Шатору
2:2
Мартіг
Вільфранш
2:0
Paris 13 Atletico
Нансі
1:2
Дюнкерк
Бастія-Борго
0:2
Орлеан
Шоле
2:0
Ле-Пюї
Бріошен
0:1
Авранш
Конкарно
1:0
Ле-Ман
Версаль
2:0
Бурк-ан-Брес
Аубштадт
1:0
Швайнфурт
Айхштетт
0:1
Ансбах
Піпінсрід
2:0
Тюркгюджю
Атлас Дельменгорст
3:2
Санкт-Паулі-2
Вюрцбургер Кікерс
0:1
Унтергахінг
Баварія-2
2:2
Іллертіссен
Рот-Вайсс Ерфурт
0:1
Берлінер
Динамо Берлін
0:2
Карл Цейсс
Тенніс Боруссія
3:3
Герта-2
Кельн-2
3:1
Фортуна-2
Гессен-Кассель
0:0
Фрайберг
Вайхе
2:0
Фенікс Любек
Блау-Вайсс Лоне
1:2
Дрохтерзен-Ассель
Єддело
2:1
Ганновер-2
Алеманія
1:0
Рот-Вайсс Ален
Айнтрахт Бамберг
3:2
Аммерталь
Geesdorf
1:2
Ельтерсдорф
Дорнбрайте
0:1
Pansdorf
Ерланген
1:2
TSV Grossbardorf
Діффлен
0:3
Ауерсмахер
FSV Jaegersburg
3:6
Кайзерслаутерн-2
Зюдерельбе
0:0
Дассендорф
Mecklenburg Schwerin
0:2
Pampow
Ерльбах
5:0
Ісманінг
Мюнхен-2
1:1
Ландсберг
Мехтерсгайм
0:4
Пірмазенс
Тура Гарксгайде
2:2
Hamburger SV III
Вікторія Гамбург
1:4
Аймсбюттель
Конкордія Вандсбек
5:1
Уніон Торнеш
Hamm United
2:0
Тюркіє
TuS Osdorf
1:3
Зазель
Гонзенгайм
2:1
Пфеддерсхайм
Алеманнія Вальдальгесгайм
2:0
Eisbachtal
Mülheim-Kärlich
4:1
Карбах
Гееслінг
2:1
Ротенбург
Міср Ель-Макаса
0:2
Смуха
Аль-Іттіхад Александрія
0:1
Аль-Мокавлун
Ель-Гуна
2:1
Фьюче
Аль-Масрі
0:0
Замалек
Керамiка Клеопатра
0:2
Пірамідс