Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 16 травня 2021
Крістал Пелес
3:2
Астон Вілла
Тоттенгем
2:0
Вулвергемптон
Вест Бромвіч
1:2
Ліверпуль
Евертон
0:1
Шеффілд Юнайтед
Алавес
4:2
Гранада
Атлетік
0:1
Реал Мадрид
Атлетіко
2:1
Осасуна
Барселона
1:2
Сельта
Бетіс
1:0
Уеска
Хетафе
2:1
Леванте
Кадіс
1:3
Ельче
Реал Сосьєдад
4:1
Вальядолід
Валенсія
4:1
Ейбар
Вільярреал
4:0
Севілья
Бордо
3:0
Ланс
Діжон
0:4
Нант
Лілль
0:0
Сент-Етьєн
Лор'ян
2:1
Мец
Марсель
3:2
Анже
Монако
2:1
Ренн
Монпельє
0:0
Брест
Ніцца
0:2
Страсбур
Нім
2:5
Ліон
ПСЖ
4:0
Реймс
АЗ
5:0
Гераклес
Твенте
3:2
Ден Гааґ
Утрехт
1:1
ПСВ
Феєноорд
3:0
Валвейк
Зволле
1:0
Ґронінґен
Геренвен
1:2
Спарта Роттердам
Вітесс
1:3
Аякс
Венло
0:4
Еммен
Віллем II
2:1
Фортуна Сіттард
Кристал Херсон
0:1
Прикарпаття
Волинь
2:0
Гірник-Спорт
Альянс
1:0
Оболонь
Нива Тернопіль
1:2
ВПК-Агро
Полісся
1:2
Краматорськ
Металіст 1925
4:1
Верес
Краковія
0:1
Варта
Ягеллонія
2:1
Лехія
Лех
1:1
Гурнік Забже
Легія
1:0
Подбескідзе
П'яст
2:3
Вісла Краків
Погонь
1:3
Ракув
Шльонськ
1:1
Сталь Мелець
Вісла Плоцьк
4:0
Заглембє Любін
Реал Фарма
0:3
Таврія
Карпати
2:2
Оболонь-2
Буковина
0:0
Рубікон
Миколаїв-2
1:1
Нікополь
Перемога Дніпро
0:1
Енергія Нова Каховка
Атланта Юнайтед
1:0
Монреаль
Філадельфія Юніон
1:0
Нью-Йорк Ред Буллс
Міннесота Юнайтед
1:0
Даллас
Колорадо Репідс
3:1
Х'юстон Динамо
Реал Солт-Лейк
0:0
Нешвілл
Сан-Хосе Ертквейкс
0:2
Портленд Тімберс
Спортинг Канзас-Сіті
3:0
Ванкувер Вайткепс
Цинциннаті
2:3
Інтер Маямі
Тепліце
2:0
Динамо Чеські Будейовиці
Пардубіце
3:0
Вікторія Пльзень
Млада Болеслав
4:5
Спарта Прага
Славія Прага
1:1
Карвіна
Волеренґа
1:2
Крістіансунн
Сарпсборг-08
0:0
Геуґесунн
Вікінґ
0:1
Тромсе
Вікінґ
13:00
Ліллєстрем
Буде-Ґлімт
2:2
Русенборг
Саннефіорд
0:3
М'єннален
Стремсґодсет
3:1
Ліллєстрем
Бранн
16:00
Геуґесунн
Крістіансунн
16:00
Мольде
Одд
16:00
Саннефіорд
Русенборг
16:00
М'єннален
Стремсґодсет
16:00
Сарпсборг-08
Буде-Ґлімт
16:00
Тромсе
Мольде
4:0
Бранн
Волеренґа
18:00
Стабек
Фортуна Дюссельдорф
3:0
Ерцгебірге
Падерборн
2:4
Гройтер
Дармштадт
5:1
Гайденгайм
Зандгаузен
2:0
Ян Регенсбург
Оснабрюк
3:2
Гамбург
Санкт-Паулі
1:2
Ганновер
Карлсруе
3:2
Гольштайн
Нюрнберг
1:1
Бохум
Айнтрахт Брауншвейг
1:2
Вюрцбургер Кікерс
Самгуралі
1:0
Шукура
Торпедо Кутаїсі
1:0
Діла
Локомотив Тбілісі
3:1
Самтредіа
Динамо Тбілісі
1:0
Телаві
Динамо Батумі
4:1
Сабуртало
Ростов
1:3
Краснодар
Ахмат
2:2
Спартак
Динамо Москва
3:2
ЦСКА
Локомотив
1:0
Урал
Тамбов
1:5
Зеніт
Рубін
1:1
Ротор
Хімки
0:0
Сочі
Уфа
2:1
Арсенал Тула
Альта
Тромсдален
Аскер
Берум
Скейд
Єльсос
Brattvåg IL
Гедд
Конґсвінґер
Eidsvold TF
Вард
Egersunds IK
Kvik Halden FK
Мосс
Fløy-Flekkerøy IL
IF Fram
Арендаль
Нутодден
1461 Трабзон
3:0
Ерзінджанспор
Kırşehir FK
0:0
Кирклареліспор
Коджаеліспор
3:0
Анкара Демірспор
Сакар'яспор
2:0
Ванспор
Адміра Прага
Карлові Вари
Раковник
Pribram II
SK Slavia Praha II
SK Motorlet Praha
FC Viktoria Plzeň II
Кралув Двур
Унічев
Глучін
FC Odra Petrkovice
Вишков
Сигма II
Vysočina Jihlava II
Велке Мезіржічі
Ганацька Славія Крімржиж
FC Baník Ostrava II
Дольні Бенешів
Угерскі Брод
FC Zlín II
Зноймо
Слован Росіце
Вікторія Отроковіце
1. FC Slovácko II
Фрідек-Містек
Врховина
Колін
Двор Кралове
FC Spartak Velka Bites
TJ Start Brno
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Tj Sokol Lanzhot
Сокіл Тасовіце
Стара Ржише
AFC Humpolec
Ждяр-над-Сазавоу
Слава Повна
Бржецлав
FC Slovan Havlickuv Brod
Bystřice nad Pernštejnem
Зброївка-2
Годонін-Сардіце
Граніце
Оломоуц
Брумів
Tj Slovan Bzenec
FK Nove Sady
Пржерів
FC Vsetin
FK Kozlovice
Tatran Vsechovice
Славичин
Шумперк
Skastice
FC Strání
Валаське Мезиржичі
MFK Karviná II
Гержманіце
Іскра Римаржов
Detmarovice
Гавіров
Polanka
Френштат-під-Радгоштем
Třinec II
Opava II
FC Slavoj Olympia Bruntal
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Вітковіце
FK Bospor Bohumin
Новий Йічін
Шкумбіні
4:2
KF Valbona
KS Maliqi
4:0
KS Këlcyra
Грамозі
1:0
Мемаліай
Тепелена
3:1
Përmeti
Деволі
2:0
KS Delvina
Скрапарі
2:2
Албпетрол
Нафтетарі
0:2
Labëria FC
Spartaku Tiranë
Шенколі
Heilongjiang Ice City
1:0
Liaoning Shenyang Urban
Nantong Zhiyun
1:2
Ченду Жунчен
Ухань Трi Таунс
1:1
Suzhou Dongwu
Реал Массама
1:0
Прайєнсе
Марія та Фонте
2:3
Віторія Гімараєш Б
Марітіму Б
2:1
Амаранте
Мірандела
0:1
Фафі
Кондійка
2:3
UD Santarém
Сан-Мартінью
2:2
Фелгейраш-1932
Мереліненсе
0:1
Монталегре
Олівейра Ошпітал
2:2
Бенфіка Каштелу Бранку
Лореш
0:1
Калдаш
Лузитанія Лороза
0:0
Канелаш-2010
Ольяненсе
0:1
Амора
Санжоаненсе
1:0
Ліси
Сан-Жуан-де-Вер
1:0
Гондомар
Спортинг Б
2:1
Лолетану
Oriental Dragon
3:1
Lusitano Ginásio Clube Moncarapachense
Брага Б
0:1
Певідем
Ештрела Амадора
2:3
Віторія Сетубал
Boldklubben 1908
2:1
Vordingborg
BSF
1:0
Køge Nord
Avedøre
0:2
Fremad Valby
Frederikssund
4:2
BK Union
Tårnby FF
2:0
Husum
KFUM
1:3
Ishøj
GVI
3:2
Taastrup
Vejlby-Risskov Idrætsklub
2:2
Herning Fremad
Skjold Sæby
0:1
Tjørring
Marienlyst
2:2
Horsens fS
Odder IGF
3:1
Hedensted
Ringkobing IF
1:0
Tarup-Paarup IF
GVV Unitas
Геркулес
ХВВ Нідерланди
ХБК 21
sv Oefening Staalt Spieren '20
Хоогланд
ЕВВ
АДО ′20
Вестландія
Quick
RKVV Door Eendracht Macht
Гемерт
Донген
Груне Стер
Йос Ватерграфсмер
OFC Oostzaan
Блаув Гел '38
УНА
Amical Club de Marie-Galante
Dynamo Le Moule
Racing Club
Sport St. François
Stade Lamentinois
Centre Elite des Régions Françaises d’Amérique FC
Arsenal
US Baie-Mahaut
KoldingQ Women
4:1
Nordsjælland Women
Fortuna Hjørring Women
1:2
Brøndby Women
Thy ThistedQ Women
0:1
Køge Women
Епіскопі
1:0
Каламата
G.A.S Ialysos 1948
1:1
Нікі Волос
Егалео
3:0
Santorini 2020
Каллітея
1:0
Аспропіргос Еносіс
Кавала
0:1
Аполлон Понту
Верія
3:0
Олімпіакос Волос
AS Thesprotos Igoumenitsa
0:2
Перікос
AEP Kozani
0:0
Алмопос
Саут Чайна
5:0
Тайпоу
Eastern District SA
2:3
Central & Western District R&SA
Dreams Metro Gallery
0:6
Shatin SA
Wong Tai Sin District Recreation & Sports Council
2:6
Самсейпоу
Citizen AA
0:2
Wing Yee Football Team (Easyknit Property FC)
North District
0:3
ФК Гонконг
Хойкін
2:2
Юньлон
ЕХК
Moerse Boys
Халстерен
РКСВ Нюнен
ОЮК Росмален
Юліана 31
AWC
ЕДІ ′19
Леонідас Зондаг
VOC
ВВ Бароньє
Tot Ons Genoegen Berkel
Мерсен
Orion
Minor
IFC
Vpv Purmersteijn
Алфенс Бойс
Хогевен
Velsen
РКАВВ
VV Emmen
RKZVC
Де Зуавен
ХБС
Лонга'30
TAC'90
WVV Alcides
SJC Noordwijk
Бі Кейк 1887
SDO
Silvolde
Чита-2
0:1
FK Rassvet-Krasnoyarsk
Єлець
3:1
Avangard Kursk II
AS Shebekino
0:8
Локомотив Лиски
Металург Липецьк - 2
0:2
Металург-Оскол
Волга Ульяновськ - 2
0:2
Akron II
Том-2
4:1
Altay Barnaul
Novosibirsk II
2:1
Торпедо Рубцовськ
Stroitel' Biysk
3:3
Temp Barnaul
Korona Kielce II
0:0
NKP Podhale Nowy Targ
Wólczanka W. Pełkińska
1:1
CKS Chełmianka Chełm
PTS Ślęza Wrocław
1:1
Полонія Битом
Przodkowo
1:5
OKS Świt Skolwin (Szczecin)
Pomorzanin Toruń
0:0
Górnik Konin
Verspah Oita
4:0
Tokyo Musashino City
Biwako Shiga
3:2
Suzuka Point Getters
Matsue City
1:2
Reinmeer Aomori
Nara Club
1:2
Veertien Mie
Kochi United
1:0
TIAMO Hirakata
Goyang Citizen
0:4
Chungju Citizen
Chuncheon
0:2
Siheung City Athletic Club
Jeonju
1:2
Yangpyeong
Namdong
1:2
Pyeongchang United
Nairobi City Stars
11:00
Kariobangi Sharks
Homeboyz
12:00
Wazito
Гор Махія
1:0
Nairobi City Stars
Mathare United
0:0
Vihiga United
12:00
Western Stima
Sofapaka
2:0
Wazito
Sofapaka
12:00
Гор Махія
Leopards
13:15
Posta Rangers
SC Ortmann
Санкт-Пельтен II
Лангенор
Коттінгбрунн
Mannersdorf
Кремс
Цветтль
SV Waidhofen/Thaya
Шпратцерн
USV Scheiblingkirchen-Warth
Ардаггер
SCU-GLD-Kilb
USC Rohrbach
Ретц
Ферлах
Трайбах
Кеттманнсдорф
САК Клагенфурт
SV Sankt Jakob Rosental
Gmünd
KAC
Maria Saal
Бляйбург
Wolfsberg
Фелдкірхен
St. Michael Bleiburg
Dellach im Gailtal
Kraig
Лендорф
Фелькермаркт
Штадлау
ASV 13
Пост
Швехат
Sport Union Mauer
Фавортинер
Mannswörth
Вінерберг
FV Austria XIII Auhof Center
Донауфельд
SV Donau
SV Gerasdorf Stammersdorf
Ферст Відень
WAF pinova Telekom Vorwärts Brigittenau
SK Slovan Hütteldorfer AC
ASK Elektra
Capoise
22:00
Cosmopolites
América des Cayes
0:0
Racing Club Haitien
Triomphe Liancourt
1:1
Arcahaie
Ouanaminthe
2:0
Rivartibonitienne
Violette AC
1:2
Tempête
Blo-Wäiss Izeg
Sanem
Résidence Walferdange
Luna Obercorn
Koeppchen
Уніон Кайл-Тетанж
Гревенмахер
Red Black Egalité
Syra Mensdorf
URB
Sporting Bertrange
Штайнфорт
Obercorn
Авнер
CeBra 01
Sandweiler
Boevange / Attert
Feulen
Hosingen
Jeunesse Schieren
Sporting Mertzig
Jeunesse Useldange
Minerva Lintgen
Young Boys
Kehlen
Berdorf Consdorf
Daring Echternach
Alliance Aischdall
Bastendorf
Lorentzweiler
Erpeldange
Norden
Clube Ferroviário de Nacala
1:0
Ліга Дешпортіва
Textáfrica
1:1
Сонгу
CD Costa do Sol
1:2
Феррувіаріу Мапуту
Ferroviário de Lichinga
4:0
Matchedje de Mocuba
Феррувіаріу Бейра
3:1
AD Vilanculo
Incomáti
1:0
Clube Ferroviário de Nampula
Budapest Honvéd FC II
1:2
Агроспеціаліст
Puskás Ferenc Akadémia FC II
6:1
Érdi Városi SE
Szabadkikötő
1:1
Whb Menfoecsanak Esk
Debreceni VSC II
2:3
Füzesgyarmati SK
SC Sopron
0:0
Nagykanizsa FC
VLS Veszprém
1:1
Komáromi VSE
Ceglédi VSE
3:1
Sényő Carnifex FC
BSE
2:2
Mezőkövesd II
Tiszafuredi VSE
2:1
Salgótarjáni Barátok TC
Diósgyőri VTK II
3:3
Gyöngyösi AK-YTONG
Termálfürdő FC Tiszaújváros
2:0
FC Hatvan
Sajóbábony Vegyész
0:1
Tállya
Kisvárda Master Good II
1:0
Putnok FC
Tiszakecske
1:0
BVSC-Zuglo
Jászberényi
2:1
Егер
Körösladány MSK
2:2
Ferencvárosi TC II
Taksony SE
0:7
Kozarmisleny
KSE Iváncsa
5:1
Szegedi VSE
Вац
0:0
Meton Dabas FC
Hódmezővásárhely FC
0:7
BSS Monor
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
4:1
Majosi SE
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
2:0
Újpest FC II
Dabas-Gyón
2:0
Paksi SE II
Rákosmenti KSK
1:1
Кечкемет
Balatonfüredi FC
6:0
BKV Előre SC
Lipót Pékség
1:0
Bicskei TC
III. Kerületi TUE UPE
4:1
MOL Fehérvár FC II
Татабанья
3:2
MTE
Nagyatádi
0:6
Zalaegerszegi TE II
Pápai Perutz
2:0
Gárdony Városi SC
Châteauneuf-sur-Loire
Авуан
Châteauroux II
C' Chartres II
Бретіньї Фут
Обервільє
Ajaccio II
Конзоля
Villefranche SJB
Фуріані-Альяні
Луччана
Корте
Тартас-Сен-Яген
Пуатьє
Valdahon Vercel
Гранвійяр
Sochaux II
Селонже
Toulouse II
Мюре
Mukura Victory Sports FC
1:2
Marine FC
Espoir
1:1
Sunrise FC Rwamagana
Etincelles FC
1:1
Police FC
Association Sportive de Kigali
1:2
Musanze FC
Wollongong Wolves
1:1
Rockdale Ilinden FC
Sydney United 58 FC
3:1
Sydney Olympic FC
APIA Leichhardt FC
0:1
Blacktown City FC
Sydney FC Under 21
3:3
Marconi Stallions FC
Hard Rock
2:0
Chantimelle FC
Hurricanes
2:1
SAB Spartans SC
Camerhogne
5:1
Queens Park Rangers
Mt. Rich FC
2:1
St. John's
Мбабане Суоллоус
1:1
Tambankulu Callies FC
Mhlume Peacemakers
1:1
Malanti Chiefs
Tinyosi
0:8
Young Buffaloes FC
Milling Hotspurs
0:2
Роял Леопардс
Manzini Sea Birds FC
1:1
Грін Мамба
Сентраль Кордова
1:0
Архентіно де Мерло
Лухан
0:0
Реал Пілар
Феррокарріль Мідланд
1:2
Хенераль Ламадрід
Атлас Буенос-Айрес
3:0
Вікторіано Аренас
Маріска
Yellow Boys Weiler
ФК Еш
Рюмеланж
Jeunesse Junglinster
Женесс Канах
Керьєнг
Union Mertert
Berdenia Berbourg
Мондерканж
Atert Bissen
Blô-Weiss Medernach
Шиффланж
Alisontia Steinsel
Bettembourg
Мамер
Херк-де-Стад
12:30
Achel
Восселар
13:00
Калмтаут
Борнемо
13:00
Ворселар
Rapid Leest
13:00
Ranst
Bevel
13:00
Retie
Schoonbeek-Beverst
13:00
FC Helson Helchteren
Herkol
13:00
Торпедо Хасселт
Zepperen-Brustem
13:00
Herderen-Millen
ВБ Масмехелен
13:00
KFC Eksel
Sunshine Coast Wanderers FC
3:1
Eastern Suburbs
Queensland Lions FC
0:1
Peninsula Power FC
Brisbane Strikers
1:4
Moreton Bay United
Brisbane Roar FC Under 21
5:1
Redlands United FC
Карабах Відень
Stripfing
Гуртен
Шпіталь
Уніон Фекламаркт
Вельс
Wolfsberger Athletik Club Amateure
Штадль-Паура
WSC Hertha
Штурм Грац ІІ
Нойхофен
Алерхайліген
Dieppe Bay Eagles
0:7
St. Pauls United
Garden Hotspurs
1:2
Conaree United
Old Road Jets United
2:2
Newtown United
C.C.C. Bath United
0:2
St. Peters
Waremme
Акран
Тюбіз
Stockay-Warfusée
RES Durbuy
Solières Sport
Жеврі
Мею
Жет
Ексельсіор Віртон
RAAL La Louvière
Кувен-Марьємбур
Амуар
Верлен
Гансхорен
RUS Rebecquoise
PFC Dobrudzha 1919 Dobrich
0:1
OFK Yantra 2019 Gabrovo
Літекс
3:1
Хебир
Локомотив Софія
4:1
FK Sozopol
Minyor Pernik
1:0
Septemvri Simitli
Нафтохімік
3:1
PFK Ludogorets 1945 Razgrad II
ULA
Депортіво Сулія
Atlético La Cruz
Libertador
Real Frontera
Атлетіко Ель-Віхія
Мінервен
Fundación AIFI
Fundación Lara Deportiva
Titanes
USD Lavagnese
0:3
USD Pont Donnaz Hône Arnad Evançon
Vado FC
1:3
Fossano
Нуова Монтерозі
3:0
Muravera
Ambrosiana
3:1
APC Chions
ASD Atletico Terme Fiuggi
1:1
Пінето
GSD Castelfidardo Calcio
2:1
Реканатезе
Castelnuovo Vomano
2:2
Про Васто
Кампобассо
3:2
Tolentino
ASD FC Matese
2:0
ASD Vastogirardi
Montegiorgio
1:0
Porto Sant'Elpidio
Olympia Agnonese
0:1
Рьєті
SSD San Nicolò Notaresco
1:1
SSD CynthiAlbalonga
AC Aglianese
1:2
Ghivizzano Borgo a Mozzano
US Corticella
1:1
Корреджес
Форлі
1:1
Polisportiva Lentigione Calcio
Marignanese
0:1
Sasso Marconi Zola
Прато
1:1
Pro Livorno
ASD Seravezza Pozzi Calcio
4:3
Real Forte Querceta
Аудаче Черіньйола
2:1
FBC Gravina
Пічерно
2:2
Віртус Казарано
US Bitonto
2:1
Аверса Норманна
FC Francavilla 1931
0:0
AC Nardò
Lavello
0:0
Читта ді Фазано
Molfetta Calcio
1:3
Таранто
ASD Portici
4:0
Puteolana
Team Altamura
0:2
Андрія
ASD Flaminia Civita Castellana
2:1
Lornano Badesse
Grassina
1:1
Scandicci
AS Ostia Mare Lido Calcio
0:2
Гаворрано
Sinalunghese
1:1
ASD Sporting Trestina
Borgosesia Calcio
0:5
К'єрі
Козалі
0:1
Folgore Caratese
Гоццано
1:1
ASD Città di Varese
Леньяно
1:1
Caronnese
US Castrovillari Calcio
2:0
Cittanovese
FC Messina
1:1
Ачіреалі
Gelbison Cilento SSD
1:0
ASD Rotonda Calcio
Патерно
1:1
Marina di Ragusa
ASD San Luca
1:1
Мессіна
Asd Troina Calcio
1:1
Licata
ASD Calcio Brusaporto
2:2
US Breno
Calcio Desenzano Calvina
1:2
SSD Real Calepina FC
USD Casatese
2:1
Тритіум
Фанфулла
3:1
Понтисола
Scanzorosciate
5:4
Vis Nova Giussano
Sona
2:0
Nibionnoggiono
Franciacorta
2:1
Caravaggio
Villa Valle
0:1
Сереня
SSD Virtus Ciserano Bergamo
0:2
Crema
Carbonia
2:2
Арцакена
ASD SS Nola 1925
1:2
Gladiator
Ланузеї
0:2
USD Latte Dolce
Латіна
1:1
Team Nuova Florida
Сассарі Торрес
2:1
Джульяно
Савойя
0:1
ASD Cassino Calcio 1924
ASD Vis Artena
2:3
FC Vis Afragolese 1944
Арциньяно
5:2
Calcio Montebelluna
Belluno
3:4
Cartigliano
Дельта Порто-Толле
2:3
ASD Cjarlins Muzane
Есте
1:0
Камподарсього
Union Clodiense Chioggia SSD
1:3
Caldiero Terme
Nitra II
AFC Nové Mesto nad Váhom
FK Slovan Duslo Šaľa
Zl. Moravce-Vrablé II
OFK Malženice
Imeľ
Nové Zámky
Спартак Миява
FK Považská Bystrica
TJ Kovo Beluša
Kalná nad Hronom
TJ Družstevník Veľké Ludince
OK Častkovce
Lednické Rovne
FC Slovan Galanta
Marcelová
FC Malacky
MŠK Senec
Kalinkovo
Pezinok
Rovinka
FK Rača
Rusovce
Slovan Most
Lokomotíva DNV
Rohožník
Pokrok Krompachy
Татран
1.FK Svidník
ŠK Odeva Lipany
Milénium
MŠK Spišské Podhradie
Sobrance
Mladosť Kalša
Slovan Giraltovce
MFK Vranov nad Topľou
Družstevník Plavnica
FK Humenné
MFK Snina
Slávia TU Košice
MSK Tesla Stropkov
FK Spišská Nová Ves
Žarnovica
Rakytovce
Tatran Krásno
MFK Zvolen
Liptovská Štiavnica
Čadca
FTC Fiľakovo
Liptovský Hrádok
TJ Baník Kalinovo
Римавська-Собота
San Juan Mozarrifar
0:3
Епіла
Huércal Overa
0:3
EDMF Churra
AD Alcorcon B
1:0
Pozuelo Alarcón
Real Aranjuez
2:3
Алькобендас Спорт
Ель-Аламо
1:2
San Fernando Henares
Atlético Pinto
2:1
Santa Ana
Rinconeda Polanco
1:1
Соларес
Реал Хаен
2:0
CD Alhaurino
Альманса
0:3
Конкенсе
Констанція
2:1
Форментера
Cariñena
3:0
AD Sabinanigo
Тамаріте
1:1
Villanueva CF
Valdefierro
0:1
AD Almudevar
Райо Вальєкано Б
0:1
Torrejón
Понтельяс
0:1
Arzúa
Лусена
4:1
Сеута
Сан-Роке
2:1
Херес Депортіво
Salerm Puente Genil FC
4:1
Херес
Мостоліс
0:1
Алькала
Olivenza
1:0
Чинато
Fuente Cantos
1:0
Campanario
Torrent
0:1
Вільяхойоса
Вареа
2:1
Calahorra II
Кордоба Б
8:2
Los Barrios
Лоха
0:1
Motril
Portmany
1:3
Мальорка Б
Аркос
0:0
CD Gerena
Cartagena FC
0:2
Ucam Murcia II
FC La Unión Atlético
0:2
Los Garres
Mazarrón FC
0:1
CD Bullense
Girona II
3:1
Терасса
Cerdanyola del Vallès
0:1
Європа
Granollers
2:3
FC Vilafranca
Mosconia
0:1
Colunga
Praviano
2:0
Valdesoto
Navarro
2:1
Siero
Vallobín
1:1
Кондаль
Антекера
0:0
Ciudad de Torredonjimeno
Ель-Пало
1:1
Альмерія Б
Ariznabarra
1:2
Aurrerá Ondarroa
Villegas
2:1
Alberite
Berceo
4:1
CP Calasancio
CA Vianés
5:2
Pradejón
Авілес
2:0
Каудаль
Horta
3:0
Santfeliuenc FC
UB Lebrijana
1:2
Sevilla III
Лансароте
0:0
CD Tenerife B
Гран Тарахаль
2:2
Buzanada
Vera
0:0
Гія
Güímar
1:3
Arucas CF
Atlético Tacoronte
2:1
La Cuadra
Депортіво Сан-Фернандо
1:2
Менсахеро
Club Polideportivo Almería
1:0
Мелілья СД
San Ignacio
1:2
Deusto
Paterna
2:0
Crevillente Deportivo
UD Ourense
2:3
Agrupación Estudiantil
CF La Solana
2:1
CD AZUQUECA
Banyoles
2:1
Побла Мафумет
Перелад
2:0
Монтаньєса
Баркереньйо
1:0
SD Torina
Bezana
0:1
Cultural Guarnizo
AD Llerenense
0:1
Valdivia
Deportiva Minera
3:1
CD Plus Ultra
Benicarló
1:0
Новельда
Anguiano
0:0
Arnedo
Кінтанар-дель-Рей
2:1
Tarancón
Utebo FC
1:1
Барбастро
Real Burgos
1:2
UD SANTA MARTA
Cultural Cebrereña
0:1
Salamanca II
Bupolsa
0:1
La Baneza CF
Sóller
3:0
Льосетенсе
Кардасар
3:2
Esporles
Фрага
2:2
Robres CD
Атлетіко Монсон
0:0
Саріньєна
CD BARCO
5:0
Paiosaco
CD Agoncillo
3:1
Tedeón
Atios
0:1
Viveiro
Рибадумія
2:2
As Pontes
Figueres
1:0
Valls
СД Кайон
1:3
Тропесон
Siete Villas
1:0
Хімнастика Торрелавега
Trujillo
1:1
Лобон
RCP Valverdeño
3:0
Calamonte
Лорка
1:3
Olímpico Totana
Muleno CF
1:1
Ель-Пальмар
Cartagena II
0:1
Атлетіко Пульпіленьйо
Mar Menor Club de Futbol
1:0
Мурсія Б
Расінг Мурсія
1:0
Агілас
Реал Авіла
3:1
Atletico Tordesillas
Арандіна
1:1
CD Virgen Del Camino
Mirandés II
1:0
Atletico Bembibre
Belchite 97
0:1
Binéfar
Vilassar Mar
1:1
Castelldefels
Сант-Андреу
2:0
Сан-Крістобаль
Grama
0:1
Manresa
Llanes
1:1
Туїлья
Sants
4:1
Igualada
Атлетіко Поркуна
4:0
Estepona
Ustrem Donchevo
14:0
Inter Dobrich
Chernomorets Balchik
1:2
Спартак Варна
Kubrat
0:3
Septemvri Tervel
Topoli
2:7
PFK Ludogorets 1945 Razgrad III
OFK Levski
1:1
Bdin
Parva atomna
2:0
FK Tryavna
Akademik Svishtov
1:0
OFK Spartak Pleven
Levski Lom
1:0
Sevlievo
Pavlikeni
2:0
Etar VT II
Partizan
1:1
Lokomotiv Dryanovo
Botev Vratsa II
3:0
Vihar Slavyanovo
Drenovets
2:2
Yantra Polski Trambesh
Peshtera Galata
1:2
Lokomotiv Mezdra
OFK Levski Karlovo
0:1
FK Maritsa 1921 Plovdiv
FC Florida II
0:2
Florida Elite SA
FC Lehigh Valley United Sonic
5:1
Reading United
West Chester United
0:0
Real Central New Jersey
Kalamazoo FC
1:0
South Bend Lions FC
Dayton Dutch Lions
1:2
Kings Hammer
Wake FC
0:2
West Virginia Alliance FC
Málaga City
0:1
Western Mass Pioneers
Flint City Bucks
3:1
Toledo Villa FC
Des Moines Menace
5:1
Green Bay Voyageurs FC
Mississippi Brilla
3:0
Round Rock
Indeni FC
3:4
NAPSA Stars
Грін Іглз
1:1
Buildcon
Нкана
1:2
Lusaka Dynamos
Green Buffaloes
1:1
Занако
Prison Leopards
1:0
Lumwana Radiants
Tubantia
Voorwaarts T
FC Dalfsen
RKHVV
TVC '28
Bemmel
BVC '12
Stevo
Рохда Ралте
Де Батавен
Columbia
MASV
Winterswijk
Heino
Hoofddorp
Legmeervogels
Assendelft
Hillegom
Uitgeest
DSOV
Fortuna Wormerveer
АФК 34
Kolping Boys
Kampong
ROAC
SDZ
LSVV
AGB
Den Hoorn
Boshuizen
Zwervers
ONA
ВЮК
FC Olympia
Rood-Wit Willebrord
ДОСКО
Sarto
Унітас 30
ДХК Делфт
Spartaan'20
't Zand
Hillegersberg
ФВК
GOMOS
GRC Groningen
Roden
Снек Віт Зварт
Hoogezand
SVBO
Jubbega
VKW
Noordster
WVV
VV Heerenveen
Rhode
НЕК-А
Berghem Sport
ХВКГ
Best Vooruit
Alverna
Гелдроп
Дерне
BSV Limburgia
Heeze
Brabantia
Erp
Венрай
Venlosche Boys
Немелар
Leones
ЗСВ
Вільгельміна 08
Wittenhorst
Де Стер
EFC
Eindhoven AV
Сустерен
Veritas
Chevremont
SSS '18
Woezik
TOP Oss Amateurs
Stadspark
CVV Germanicus
Релізан
2:2
Сетіф
Магра
3:2
Айн-Мліла
УСМ Алжир
2:0
Саура
Тлемсен
2:3
Шлеф
Константіна
0:1
Параду
Хусейн Дей
1:1
Біскра
УСМ Бель-Аббес
1:1
Бордж Бу Аррерідж
Депортіво Ла-Гуайра
0:0
Гран Валенсія
Депортіво Тачира
1:0
Естудіантес де Меріда
Арагуа
0:0
Академія Пуерто-Кабельо
FC Urartu II
08:00
Вест-Арменія
Pyunik FC II
08:00
БКМА
Севан
08:00
FC Ararat Yerevan II
Shirak FC II
Alashkert FC II
Ararat-Armenia FC II
08:00
Нораванк
Нораванк
2:1
Ararat-Armenia FC II
Pyunik FC II
0:4
Вест-Арменія
Севан
6:0
Shirak FC II
FC Ararat Yerevan II
5:0
FC Urartu II
Diagoras Vrachneikon
1:0
Pallixouriakos
Панелефсиніакос
3:1
Aetos Loutron
Pamvouprasiakos AO Varda FC
1:0
Ethnikos Skoulikadou
Панеяліос
2:0
Tsilivi
Закінтос
1:0
Nafpaktiakos
Керкіра
1:0
Превеза
PAS Thyella Katsikas
0:0
AE Lefkimmi
Nafplio 2017
1:1
Pangytheatikos
Ermis Meligous
0:0
Panarkadikos
Koronida Koiladas
0:2
Руф ПАТ
Кiфiсiя
3:0
Atromitos Chiliomodi
Foinikas N. Epidavrou
0:2
Agios Ierotheos
Aris Skalas
0:0
Molaikos
Atromitos Palamas
1:0
AO Selanon
Iraklis Larissa
1:2
AE Karitsas
Ethnikos Neou Keramidiou
1:0
Ойкономос
PO Fikis
6:0
Ermis Amyntaio
Elassona
1:1
AS Meteora
Dias Diou
1:1
Aetos Makrychoriou
Анагеннісі
2:0
Козані
Thyella Monastirakiou
0:1
Amvrakikos Loutrou
Тілікратіс
3:0
Missolonghi FC
Анагеннісі Артас
0:0
Asteras Kalirachis
Ахаїки
2:0
Pamisos Messini
Diavolitsi
3:1
Тьєлла
Юхтас
0:0
Ацаленіос
Aris Rethymnou
0:3
Іродотос
Anagennisi Ierapetra
2:1
Rethymniakos
Aris Soudas
2:0
Damastas
Asteras Rethymnou
1:2
AE Neapolis
AO Paleochora FC
0:3
Aeek Synka
Agios Nikolaos
1:0
Almyros AO Anagenisi Gaziou
Іліуполі
3:2
Фостірас Таврос
Apollon Paralimniou FC
1:0
Elpida Sapes
Evosmou
0:0
Ethnikos Sochos
M. Alexandros Orfaniou
1:3
Orfeas Xanthis
Didymoteicho
0:1
Iraklis Ampelokipon
Pandramaikos
2:0
Ampelokipon Drama
Aris Avato
3:0
Anagennisi Thalassias
Alexandroupoli FC
2:2
Aetos Orfanou
Doxa N. Sidirochoriou
0:3
AS Nestos Chrisoupolis
Платаніас
0:1
Poros
PAO Koufalion
1:1
AES Aetos Varvaras
AE Poseidon Nea Michaniona
2:1
Thyella Sarakinoi
Nea Kallikrateia
4:3
Ethnikos Giannitsa
Термаїкос Терміс
1:0
Megas Alexandros Trikala
Анагенізі Янниця
1:2
Агротікос Астерас
PAOK Alexandreia
1:6
Anagennisi Plagia
Edessaikos
0:3
Niki Agkathia
Aias Salamina
0:1
Кераціні
Mikrasiatiki
0:4
AO Kyanos Asteras Varis
AE Pyliou
0:1
Thyella Diastavroseos Rafinas FC
Фокікос
0:4
Diagoras Stefanovikeiou
Nea Artaki
3:0
Opountios
Dimitra Efxeinoupolis
0:0
GS Almyros
Atalanti
2:2
Thiseas Agria
AO Ypatou
0:0
Іракліс Псахна
Аустрія Клагенфурт
4:0
Хорн
Амштеттен
2:3
Рапід Відень II
Форвертс Штайр
1:3
Ваккер Інсбрук
Юніорс
1:3
Лафніц
Блау-Вайсс Лінц
4:0
Аустрія Відень II
Аустрія Лустенау
2:4
Ліферинг
Флорідсдорфер
2:2
ГАК
Капфенберг
0:1
Дорнбірн
Мітре Сантьяго-дель-Естеро
1:2
Агропекуаріо
Вілья Дальміне
0:1
Альмагро
Альміранте Браун
0:2
Хімнасія Мендоса
Сан-Тельмо
2:2
Сантамаріна
Браун де Андроге
0:1
Депортіво Морон
Гільєрмо Браун
3:1
Ферро Карріль Оесте
Сан-Мартін Сан-Хуан
1:2
Атлетіко Гуемес
Bizana Pondo Chiefs
2:4
Преторiя Коллiс
Cape Town All Stars
1:0
Cape Umoya United
Фрі Стейт Старз
3:1
Кейптаун Сперс
Джомо Космос
1:1
Рiчардс-Бей
Секхукхуне Юнайтед
2:0
Полокване Сіті
Steenberg United
1:1
Джей-Дi-Ар Старс
TS Sporting
1:0
Утонгатi
Преторія Юніверсіті
1:2
Роял АМ
Депортіво Кап'ята
1:1
Гуарані Трінідад
Ресістенсія
1:1
Хенераль Кабальєро ХЛМ
Спортиво Трініденсе
2:1
Спортиво Амельяно
Атіра
1:2
Такуарі
Al Jeel Club
3:3
Аль-Халідж
Аль-Шола
5:1
Аль-Сахель
Наджран
0:1
Хаджер
Аль-Хазем
2:1
Al Bukiryah
Arar FC
0:0
Аль-Адала
Монтедіо Ямагата
1:0
Ехіме
Омія Ардія
0:0
Фаджіано Окаяма
Кіото Санга
1:0
Міто Голлігок
Токіо Верді
2:0
Джіраванц Кітакюсю
Матіда Зельвія
2:1
Альбірекс Ніігата
Ель-Ехідо
1:3
Лас-Пальмас Б
Оріуела
1:3
Олот
Еклано
4:2
Маріно
Гранада Б
1:0
Рекреативо
Тарасона
2:1
Ларедо
Пенья Депортіва
1:3
Еспаньйол Б
Ебро
1:0
Реал Уніон
Леальтад
2:2
Понтеведра
Ковадонга
1:2
Саламанка УДС
Лорка Депортіва
2:3
Марбелья
Сокуельямос
3:0
Хетафе Б
Вільярробледо
1:2
Побленсе
Ехеа
1:2
Португалете
Ібіца
0:0
Реал Мадрид Кастілья
УКАМ Мурсія
2:2
Барселона Б
Спортінг Хіхон Б
3:1
Гіхуело
Реал Ов'єдо Б
1:1
Корушо
Аро
1:1
Баракальдо
Ісарра
4:1
Лейоа
Ла Нусія
0:1
Коста Брава
Мелілья
3:0
Атлетіко Мадрид Б
Бадахос
2:0
КФ Самора
Атлетік Б
2:1
Сельта Б
Вільяррубія
1:0
Лас Росас
Інтер Черкеськ
1:2
Спартак Нальчик
Машук-КМВ
1:3
Біолог
Форте
3:0
Єсентуки
Туапсе
1:1
Чорноморець Новоросійськ
Дружба Майкоп
0:3
Кубань холдингу
Динамо Махачкала
4:0
Динамо Ставрополь
Кубань
5:1
Анжі
Бабельсберг
Локомотив Лейпциг
Хемі
Уніон Фюрстенвальде
Енергі
Оптік Ратенов
Альтглініке
Хемніцер
Тенніс Боруссія
Бішофсверда
Ліхтенберг
Лукенвальде
Мейзельвіц
Карл Цейсс
Вікторія Берлін
Берлінер
Ауербах
Герта-2
Германія Гальберштадт
Динамо Берлін
Майнц-2
3:1
Аален
Фрайбург-2
5:1
Айтрахт Штадталлендорф
Шпортфройнде Лотте
2:2
Кельн-2
Фортуна-2
2:2
Рот-Вайсс Обергаузен
FC Paradiso
Ешен/Маурен
FC Sankt Gallen 1879 II
Лінт
Тугген
Тальвіль
Мартіньї Спортс
Ла-Шо-де-Фон
Олімпік Женева
Натер
Бюлль
Шенуа
BSC Young Boys Bern II
Мерен
FC Luzern II
Шотц
Carl Zeiss Jena II
1. FC Merseburg
Айнгайт Рудольштадт
Крішов
FC Oberlausitz Neugersdorf
Плауен
Галле
Уніон Зандерсдорф
Martinroda
FC International Leipzig
Людвігсфельде
Blau-Weiß Zorbau
Айленбург
Грімма
Ваккер Нордхаузен
Рот-Вайсс Ерфурт
Штутгартер Кікерс
Ilshofen
Freiburger FC
SV Sandhausen II
Равенсбург
Bruchsal
Бакнанг
Геппінген
BSC Süd 05
Stern
Strausberg
Blau-Weiß 90 Berlin
Айнтрахт Штансдорф
Нойштреліц
Торгелофер
Грайфсвальд
Лок Штендаль
Ростокер
Ганза-2
Герта Целендорф
Герта Шарлоттенбург
Pampow
Штаакен
Victoria Seelow
Фатан Шпорт
Бремер
Уніон Бремен
SC Borgfeld
Blau-Weiß Friesdorf
SV Breinig
Геннеф
Alfter
Дюрен
Фрехен
Глеш-Паффендорф
Viktoria Arnoldsweiler
Ginsheim
Баунаталь
SV Zeilsheim
Rot-Weiß Hadamar
Buchonia Flieden
Рот-Вайсс Вальдорф
Еддерсгайм
Гюнфельд
Пфорцгайм
Неккарсульмер
Філлінген
Astoria Walldorf II
Lörrach-Brombach
Фрайберг
Шпортфройнде Дорфмеркінген
Неттінген
Рілазінген-Арлен
СВ Лінкс
Падерборн-2
TUS Haltern
Шермбек
Шпортфройнде Зіген
Вестфалiя Рюнерн
Фреден
SF Niederwenigern
Клефе
1.FC Monheim
Фельберт
Kaan-Marienborn
Еннепеталь
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Бохольт
Гютерсло
Шпрокгефель
Cronenberger SC
Меербуш
Шоннебек
Turu Dusseldorf
Фіннентроп-Баменоль
Holzwickeder SC
Фельберт-Дальбексбаум
1. FC M'gladbach
Пройссен-2
Майнерцхаген
Ваттеншайд
Ерндтебрюк
Дортмунд-Аплербек
Вікторія Кларгольц
Wesseling-Urfeld
Eilendorf
SpVgg Sterkrade-Nord
Шварц-Вайсс Ессен
Уніон Неттеталь
Teutonia St.Tönis
Вестфалія 04
Hammer SpVg
SFL Bremerhaven
Бремергафен
Deutz
Зігбург
Фіхтталь
Гюрт
Фортуна Кельн-2
Боруссія Фрайальденхофен
Оберахерн
Ройтлінген
FSV Duisburg
Шпортфройнде Баумберг
SC Duesseldorf West
FC Kray
Гільден
Ратінген
Спартаній
8:2
Făleşti
Olimp Comrat
2:3
Sheriff II
Victoria Bardar
4:3
Cahul
Speranța Drochia
3:2
Iskra
Sireți
0:11
Бєльці
Italien
Коле-Боссі
Amical Saint-Prex
Сьєр
Servette FC II
Женольє-Беньєн
ЖЖ
Сигнал Берне-Конфіньйон
Neuchâtel Xamax II
Фрібур
Стад Пайєрн
Ле-Локль Спортс
Портальбан / Глеттерен
Ля-Тур / Ле-Пак'є
Дюдінген
Ромонтуа
Ла Сарра-Еклепен
Ешішан
Кальчо Кройцлінген
Кройцлінген
Рюті
Амрісвіль
Шур
Уцвіль
Баценхайд
FC Weesen
Wil II
Зайцях
Видно
Юнайтед Цюріх
Таверн
Хергісвіль
Гамбароньо-Контоне
Новатисяно
Кікерс Люцерн
Зарнений
Perlen-Buchrain
Віллізау
Емменбрюкке
Мендрісіо-Стабіо
Зурзеє
Бруннен
Ібах
Тичино
Олд Бойз
Алльшвіль
Бубендорф
Ajoie-Monterri
Біннінген
Шпіц
Таван / Трамлан
Мутьє
Конольфінген
Дорнах
Thun II
Лісталь
Köniz II
Лерхенфельд
Blue Stars Zürich
Пайде Мелін
Роткройц
Егері
Шофтланд
Цофінген
FC Adliswil
FC Lachen / Altendorf
Мурі
FC Einsiedeln
Клінгнау
Фрайєнбах
Piamont
Фарвань / Ого
Nico-Nicoyé
0:1
Nathaly's
Етуаль дю Конго
0:3
Inter Club Brazzaville
Леопардс
1:0
Racing Club Brazzavile
Vita Club Mokanda
1:0
Kondzo
Отоо-д'Ойо
1:0
Дьябль Нуар
CARA Brazzaville
3:0
Cheminots
SFS Borac
1:0
Timok Zaječar
Car Konstantin
3:2
FK Jedinstvo Paraćin
Jedinstvo Surčin
5:3
FK Studentski Grad
Zvezdara Beograd
2:0
Crvena Zvezda MML
FK Vlasina Vlasotince
0:0
OFK Sinđelić 1918
FK Radnički Svilajnac
3:0
Dunav Prahovo
FK Budućnost Popovac
2:1
FK Pčinja Trgovište
Borac Sakule
3:2
FK Tisa Adorjan
Župa
0:2
FK Timočanin Knjaževac
Rembas
2:0
Radan
Železničar Lajkovac
2:2
Budućnost Arilje
Bane Raška
1:2
Gruža
Слобода Вужице
4:2
Младі Радник
Кроатія
1:3
NK Opatija
Кустошія
1:0
Gnk Dinamo Zagreb II
NK Osijek II
2:3
Рудеш
Хрватський Драговоляць
0:3
Цибалія
NK Orijent 1919
0:1
NK Dubrava Zagreb
Unisport
2:2
Семассі
Binah
1:1
ASKO
Короки
2:3
Ifodjè
Dynamic Togolais
2:0
Gomido
Gbohloe-su
1:1
Anges Notsè
Того Пор
1:0
AS OTR
Maranatha Fiokpo
0:1
Entente 2
Печ
0:2
Soroksar
Шиофок
1:1
Szentlőrinc SE
Сільня
2:1
Aqvital
Szeged
2:0
Kazincbarcika
Ajka
0:1
Ніредьхаза
Ракоці
0:1
Dorogi FC
Budaörsi SC
1:1
Debreceni Egyetemi AC
Дебрецен
4:2
Галадаш
Дьїрмот
4:0
Бекешчаба
Вашаш
3:0
Дьор
Alsinaat Al Kahrabaiya Club
1:1
Аль-Дiванiя
Аль-Завраа
2:0
Аль-Касiм
Аль-Кахрабаа
1:0
Al Simawa
Нафт Майсан
0:4
Аль-Кува Аль-Джавія
Al Mina'a
2:3
Аль-Шорта
Енгордань
1:1
Каррой
Пенья Енкарнада
0:4
УЕ Санта-Колома
Інтер д'Ескальдес
4:0
Атлетік Ескальдес
Санта-Колома
1:0
Сан-Жуліа
Слобода
1:1
Широкі Брієг
Тузла Сіті
1:1
Вележ
Желєзнічар
1:2
Борац Баня-Лука
Радник
1:0
Олімпік Сараєво
Младост Добой
0:0
Сараєво
Зриньські
3:1
Крупа
Інтер Еллайс
5:0
Берекум Челсі
Кінг Файсал Бейбз
3:1
Бечем Юнайтед
Ашанті Голд
1:0
Грейт Олімпікс
Ліберті
1:1
Асанте Котоко
Адуана Старз
2:0
Медеама
Карела Юнайтед
2:0
Ільовен Вандерс
Гартс оф Оук
2:0
Елміна Шаркс
Мондорф-ле-Бен
0:3
Вільц
Етцелла
4:0
Вікторія Роспорт
Хостерт
0:3
Свіфт Есперанж
Роданж 91
2:1
Фола Еш
Діфферданж
0:3
Прогрес Нідеркорн
Расінг Люксембург
3:0
Хамм Бенфіка
УНА Штрассен
2:6
Дюделанж
Женес
4:0
Петанж
Кано Пілларс
1:0
Adamawa United
Heartland FC Owerri
2:0
Katsina United FC
Wikki Tourist
1:2
Nasarawa United
Kwara United
2:0
Плато Юнайтед
Енугу Рейнджерс
0:1
Rivers United FC
Dakkada
0:2
Akwa United FC
Sunshine Stars FC
0:0
Jigawa Golden Stars
Лобі Старз
2:0
Ifeanyi Uba
Варрі Вулвз
0:2
МФМ
Пелістер
2:0
Біласиця Струмиця
Брера
3:1
Борець
Ренова
1:1
Работнічки
Сілекс
0:1
Струга
Вардар
0:2
Македонія-ГП
Шкендія
1:1
Шкупі
Монтевідео Сіті
0:1
Суд-Америка
Рентістас
0:3
Фенікс Монтевідео
Депортіво Мальдонадо
2:4
Ліверпуль Монтевідео
Рунавік
0:0
ГБ Торсгавн
Вікінгур Гота
1:0
ТБ Творойрі
Б-36 Торсхавн
1:1
Вестур
Клаксвік
8:0
Б-68 Тофтір
ІФ Фуглафьйордур
2:1
ЕБ-Стреймур
Полоцьк
3:1
Постави
Малорита
19:0
Пружани
Надія Бар.
0:1
Івацевичі
Авіадор
2:1
Продцентр
БК Макслайн
8:1
Вертикаль
Міори
4:1
Глибоке
Сінно
2:0
Лепель
ДЮСШ Столін
3:4
Іваново
Смолевичі
0:1
Узда
Крупки
0:1
Фалько
Вілія
0:1
Колос Червень
Несвіж
0:5
БДУ
Дрогочин
1:2
Кречет
Городоцькі леви
0:5
Газовик Вітебськ
Осиповичі
3:1
Краснопілля
Ліда-2
4:4
Щучин
Свислоч
4:4
Цементник
Зміна Волковиськ
3:2
Слонім-Сіті
Березине
0:6
ЗМІавтотранс
Єдність Дзержинськ
1:7
Молодечно
Берестяжилбуд
9:2
Євроекспорт
Мости
5:1
Чайка Зельва
Лунинець
2:1
Нова Прип'ять
Партизан Солігорськ
1:1
Вікторія
Спартак Слуцьк
1:5
Старі Дороги
Жлобін
3:3
Світлогірськ
Сансінена
1:4
Олімпо
Хімнасія і Тіро
2:0
Хімнасія Консепсьйон
Спортиво Десампарадос
3:3
Спортиво Пеньяроль
Сіркуло Депортіво
1:3
Чіполлетті
Хувентуд Уніда
0:2
Дуглас Хейг
Уракан Лас-Ерас
3:0
Ciudad de Bolivar
Хувентуд Уніда Університаріо
0:2
Депортіво Мадрін
Дефенсорес Пронунсіам'єнто
0:0
Сентраль Норте
Спортіво Бельграно
1:1
Чако Фор Евер
Депортіво Каміонерос
2:0
Соль де Майо
Дефенсорес Бельграно ВР
4:1
Крусеро дель Норте
Сарм'єнто Ресістенсія
0:3
Расінг Кордоба