Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Кубок Швеції
Юргорден - Мальме: огляд матчу 12 березня 2023, 17:00
Quarter-finals, стадіон Теле2 Арена
10’
2-й тайм
86’
Овертайм
114’
120’
Серія пенальті:
5 - 3
Бесард Сабович
Єспер Лефгрен
Йоель Асоро
Олівер Берг
Маркус Даніельссон
Мартін Ольссон
Андерс Крістіансен
Лассе Нільсен
Ісаак Телін
Події матчу
Завершено
Гол Бесард Сабович
Гол із пенальті
Гол із пенальті
Гол Мартін Ольссон
Гол із пенальті
Гол із пенальті
Гол Єспер Лефгрен
Гол із пенальті
Гол із пенальті
Гол Андерс Крістіансен
Гол із пенальті
Гол із пенальті
Гол Йоель Асоро
Гол із пенальті
Гол із пенальті
Гол Лассе Нільсен
Гол із пенальті
Гол із пенальті
Гол Олівер Берг
Гол із пенальті
Гол із пенальті
Ісаак Телін
Гол Маркус Даніельссон
Гол із пенальті
Гол із пенальті
Серія пенальті
120
Заміна
Юхан Далін Ісмаель Діавара
Гол! Хампус Фіннделль
Асист Victor Kaj Edvardsen
Асист Victor Kaj Edvardsen
120
114
Гол! Андерс Крістіансен
Асист Юсеф Сесай
Асист Юсеф Сесай
Жовта картка
Єспер Лефгрен
110
107
Жовта картка
Ісаак Телін
107
Жовта картка
Гуґо Ларссон
Жовта картка
Бесард Сабович
107
2овертайм
Заміна
Еліас Андерссон П'єр Бенгтссон
104
Жовта картка
Хампус Фіннделль
98
1овертайм
90
Заміна
Габріел Бузанелло Мартін Ольссон
Гол! Еліас Андерссон
Асист Петро Юханссон
Асист Петро Юханссон
86
Жовта картка
Йоель Асоро
84
Жовта картка
Victor Kaj Edvardsen
84
84
Жовта картка
Антон Тіннерхольм
82
Заміна
Серхіо Пенья Хуго Болін
78
Жовта картка
Юхан Далін
Заміна
Магнус Ерікссон Бесард Сабович
70
68
Заміна
Taha Abdi Ali Мустафа Зейдан
Заміна
Якоб Бергстрем Олівер Берг
61
Заміна
Lucas Erik Holger Bergvall Хампус Фіннделль
61
60
Жовта картка
Габріел Бузанелло
58
Заміна
Себастіан Нанасі Юсеф Сесай
Заміна
Густав Вікхейм Йоель Асоро
46
2тайм
10
Гол! Андерс Крістіансен
1тайм
Юргорден
Jacob Mikael Widell Zetterström, Юханссон, Лефгрен, Даніельссон, Андерссон, Lucas Bergvall, Шуллер, Ерікссон, Вікхейм, Victor Kaj Edvardsen, БергстремЗаміна
Вайхо, Грасія, Бенгтссон, Берг, Фіннделль, Сабович, АсороМальме
Далін, Бузанелло, Корнеліус, Нільсен, Тіннерхольм, Ларссон, Крістіансен, Пенья, Нанасі, Телін, Taha Abdi AliЗаміна
Діавара, Сесай, Samuel Junior Kotto, Ольссон, Болін, Зейдан, СейдіуСклад
Стартовий склад
Стартовий склад
Заміна
Заміна
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Груповий етап
Всього
Усi
Група A
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Група B
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Група C
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Група D
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Група E
Група F
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Група G
Група H
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Стадіон: Теле2 Арена
Відвідуваність: 13752
Головний суддя: Адам Ладебек
Помічник судді: Мехмет Джулум, D. Yng
Резервний суддя: Гленн Нюберг