Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Campeonato de Portugal Prio
Марітіму Б - Ліси: огляд матчу 11 грудня 2022, 17:00
Тур 11, стадіон Campo da Imaculada Conceição
18’
2-й тайм
57’
83’
Події матчу
Завершено
90
Жовта картка
Saidu Bubuyaya Musa
86
Жовта картка
Daniel Oliveira Santos
Гол! Леандру Кардозу
Гол із пенальті
Гол із пенальті
83
82
Жовта картка
João Pedro Martins Oliveira
Заміна
Stanley Guzorochi Kanu Леандру Кардозу
80
Заміна
Moisés Castillo Mosquera Facundo Costantini
79
Жовта картка
Moisés Castillo Mosquera
77
75
Заміна
João Paulino Moreira Fernandes Daniel Oliveira Santos
75
Заміна
Diogo Miguel Teixeira Andrezo Vasco Silva Moreira
75
Заміна
Руй Морейра Muslim Saleh
Заміна
Carlos Eduardo Borges Parente José Afonso Spínola Camacho
69
Жовта картка
Sadiq Abdulfatai
68
Заміна
Nuno André Gomes Cardoso Daniel Benchimol Pereira Silva
64
64
Заміна
David Seung Ho Yoo Francisco José Fernandes Julião
Гол! Nuno André Gomes Cardoso
57
54
Заміна
Ivo Rafael Costa Lucas Celso Sidnei Ribeiro Leitão
2тайм
29
Жовта картка
Diogo Carneiro Nascimento
Гол! Stanley Guzorochi Kanu
18
16
Жовта картка
Руй Морейра
1тайм
Марітіму Б
Bruno Miguel Pereira, Moises Castillo Mosquera, Dylan João Raymond Collard, Герреро, Hugo Miguel Pacheco Meireles, Sadiq Abdulfatai, Nuno André Gomes Cardoso, Гомеш, Carlos Eduardo Borges Parente, Rúben André Fernandes Marques, Stanley Guzorochi KanuЗаміна
Facundo Costantini, José Afonso Spínola Camacho, Benchimol Pereira Silva, КардозуЛіси
Nuno Emanuel Rego Costa, Diogo Carneiro Nascimento, Мешкіта Кардозу, João Pedro Martins Oliveira, André Ribeiro Ferreira, Морейра, Saidu Bubuyaya Musa, Diogo Miguel Teixeira Andrezo, Ivo Rafael Costa Lucas, David Seung Ho Yoo, João Paulino Moreira FernandesЗаміна
Vasco Silva Moreira, Saleh, Celso Sidnei Ribeiro Leitão, Francisco José Fernandes Julião, Daniel Oliveira SantosСклад
Стартовий склад
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Group B
Всього
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Стадіон: Campo da Imaculada Conceição
Головний суддя: Diogo Coelho