Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Campeonato de Portugal Prio
Oriental Dragon FC - Vasco da Gama: огляд матчу 11 грудня 2022, 17:00
Тур 11, стадіон Campo Santos Jorge
5’
20’
27’
2-й тайм
60’
90’
Події матчу
Завершено
Заміна
Bruno Miguel Gomes Figueiredo Chen Kanglin
90
Гол! Armindo Rodrigues Бріту
Гол із пенальті
Гол із пенальті
90
Жовта картка
Tiago Alexandre Belchior Nunes
90
Жовта картка
Adjeil Glória das Neves
82
76
Заміна
Hamza Hamza Najeeb António Jorge Ramalho Baixinho
76
Заміна
Rafael José Damásio Baião Miguel Bruno Miguel Bruno Carrasco Serafim Lemos
Заміна
Josemar Balanga Agostinho Tiago Alexandre Belchior Nunes
70
Заміна
Nuno André Nuno André Mendes Machado Armindo Rodrigues Бріту
70
68
Жовта картка
Rafael José Damásio Baião
Жовта картка
Josemar Balanga Agostinho
66
Заміна
Martim Spencer Águas Adjeil Glória das Neves
64
Заміна
Nicolau Ніку João Ricardo Silva Ribeiro Peixoto
64
Жовта картка
Леонарду Шау
64
Друга жовта – червона картка
Tiago Filipe Gonçalves Feiteira
60
56
Заміна
Afonso Tiago Afonso Tiago Neves Mira Heynner Narciso Alvarez Tamara
46
Заміна
André Filipe Bolrão Castelhano Isaias Moura Vera Cruz
2тайм
45
Жовта картка
Afonso Tiago Afonso Tiago Neves Mira
Жовта картка
Tiago Filipe Gonçalves Feiteira
33
27
Гол! Rafael José Damásio Baião
Гол із пенальті
Гол із пенальті
Гол! Martim Spencer Águas
Гол із пенальті
Гол із пенальті
20
17
Жовта картка
Hamza Hamza Najeeb
15
Заміна
Daniel Chamorro Andrade Rodrigo José Mouchinho Rodeia
Гол! Josemar Balanga Agostinho
5
1тайм
Oriental Dragon FC
Cândido Lopes Fortes, Carvalho Pinto, David Monteiro Semedo, Gomes Figueiredo, Gonçalves Feiteira, dos Santos Silva, Balanga Agostinho, Ніку, Шау, Nuno André Mendes Machado, ÁguasЗаміна
Glória das Neves, Silva Ribeiro Peixoto, Kanglin, Belchior Nunes, БрітуVasco da Gama
Teixeira Miranda, Mendes Teixeira, Hamza Najeeb, Afonso Tiago Neves Mira, Bolrão Castelhano, Bolrão Castelhano, Chamorro Andrade, Damásio Baião, Ikechukwu Eze, Fialho Gonçalves, Pica GodinhoЗаміна
Mouchinho Rodeia, Miguel Bruno Carrasco Serafim Lemos, Ramalho Baixinho, Vera Cruz, Alvarez TamaraСклад
Стартовий склад
Стартовий склад
Заміна
Останні матчі
Останні матчі
Стадіон: Campo Santos Jorge