Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Д2 Швеція
Вестерос - АФК Ескільстуна: огляд матчу 5 листопада 2022, 18:00
Тур 30, стадіон Iver Arena
8’
2-й тайм
58’
Події матчу
Завершено
Жовта картка
Max Karl Peter Larsson
90
Заміна
Педро Рібейро Михал Павлік
90
85
Заміна
Abdelkarim Mammar Chaouche Ishak Shamoun
85
Заміна
Райан Вільямс II Aliyu Yakubu
85
Заміна
Андре Альсанаті Leo Lif
Заміна
Simon Peter Pascal Johansson Маркус Дегерлунд
83
Заміна
Олле Едлунд Miguel Filip Sandberg
76
Заміна
Viktor Erik Vidar Granath Душан Яїч
76
Заміна
Nils Daniel Erik Ask Віктор Пруделль
76
69
Жовта картка
Naod Teklebrhan Ghebrekristos
62
Заміна
Emmanuel Agyemang Duah Віктор Йетессон
Гол! Viktor Erik Vidar Granath
58
57
Жовта картка
Lars Victor Fors
2тайм
37
Жовта картка
Abdelkarim Mammar Chaouche
23
Заміна
Йорк Рафаель Naod Teklebrhan Ghebrekristos
Гол! Simon Peter Pascal Johansson
8
1тайм
Вестерос
Фагерстрем, Дуглас, Нсабіюмва, Herman Magnusson, Daniel Ask, Simon Gefvert, Simon Johansson, Max Larsson, Едлунд, Рібейро, Viktor GranathЗаміна
Daniel Svensson, Дегерлунд, Яїч, Павлік, David Burubwa, Пруделль, Miguel SandbergАФК Ескільстуна
Волтерс, Anton Ekeroth, Victor Fors, Abdelkarim Mammar Chaouche, Mikael Josh Marques de Pombal Vivar, Рафаель, Альсанаті, Мелкі, Вільямс II, Emmanuel Agyemang Duah, Ashley Mark CoffeyЗаміна
Touray, Melker Uppenberg, Aliyu Yakubu, Leo Lif, Ishak Shamoun, Naod Teklebrhan Ghebrekristos, ЙетессонСклад
Стартовий склад
Стартовий склад
Заміна
Заміна
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Всього
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Стадіон: Iver Arena
Відвідуваність: 1519
Головний суддя: F. Oppong
Помічник судді: H. Melin, R. Nyberg
Резервний суддя: J. Eriksson