Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Ліга Конференцій УЄФА
Віборґ - Б-36 Торсхавн: огляд матчу 3 серпня 2022, 20:00
3rd Qualifying Round, стадіон Віборг Стадіон
21’
2-й тайм
48’
52’
Події матчу
Завершено
Жовта картка
Ян Жамбурек
81
80
Заміна
Михал Пшибильський Рагнар Самуельсен
Заміна
Клінт Леманс Mads Søndergaard Clausen
76
74
Заміна
Б'яркі Нільсен Rasmus Reihdar Nissen
Заміна
Крістіан Соренсен Даніель Анюембе
67
Заміна
Ніколас Бюргі Йонас Торсен
67
66
Заміна
Андрас Йогансен Martin Agnarsson
66
Заміна
Lukas Schmedes Enevoldsen Андріас Еріксен
66
Заміна
Беньямін Хайнесен Магнус Якобсен
Заміна
Ibrahim Muhammad Said Нільс Мортімер
56
Заміна
Джастін Лонвейк Sofus Berger Brix
56
Гол! Марокі Ндіоне
52
Гол! Клінт Леманс
48
2тайм
40
Жовта картка
Суймун Соульхайм
Гол! Jakob Bonde Jensen
Гол із пенальті
Гол із пенальті
21
1тайм
Віборґ
Lucas Lund Pedersen, Бюргі, Ґоеї, Соренсен, Залетел, Jakob Bonde Jensen, Леманс, Лонвейк, Ibrahim Muhammad Sa’id, Жамбурек, НдіонеЗаміна
Kasper Hartly Kiilerich, Анюембе, Лаурітсен, Sofus Berger Brix, Греннінг, Торсен, Mads Søndergaard Clausen, Грот, МортімерБ-36 Торсхавн
Ламгауґе, Thor Høholt, Наттестад, Lukas Schmedes Enevoldsen, Нільсен, Пшибильський, Соульхайм, Аґнарссон, Нільсен, Хайнесен, ЙогансенЗаміна
Йоргенсен, Martin Agnarsson, Еріксен, Jógvan Gullfoss, Якобсен, Самуельсен, Rasmus Reihdar NissenСклад
Стартовий склад
Стартовий склад
Заміна
Заміна
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Плей-офф
Knockout Round Play-offs
Брага
02
Фіорентина
43
Сівасспор
Буде-Ґлімт
00
Лех
01
Юргорден
Шериф
03
Партизан
11
Ніцца
Трабзонспор
10
Базель
02
Слован Братислава
АЕК Ларнака
10
Дніпро-1
00
Вест Гем
Карабах
10
Гент
01
Істанбул
Лаціо
10
ЧФР
00
АЗ
Лудогорець
11
Андерлехт
02
Вільярреал
8th Finals
Фіорентина
14
Сівасспор
01
Лех
23
Юргорден
00
Шериф
01
Ніцца
13
Базель
22
Слован Братислава
22
АЕК Ларнака
00
Вест Гем
24
Гент
14
Істанбул
11
Лаціо
11
АЗ
22
Андерлехт
11
Вільярреал
10
Чвертьфінал
Лех
13
Фіорентина
42
Базель
22
Ніцца
21
Гент
11
Вест Гем
14
Андерлехт
20
АЗ
02
Півфінали
Фіорентина
13
Базель
21
Вест Гем
21
АЗ
10
Фінал
Фіорентина
1
Вест Гем
2
Стадіон: Віборг Стадіон
Відвідуваність: 5191
Головний суддя: H. Nalbandyan
Помічник судді: Месроп Газарян, S. Hovhannisyan
Резервний суддя: Завен Оганесян