Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Ліга Конференцій УЄФА
Зриньські - Тобол: огляд матчу 4 серпня 2022, 22:00
3rd Qualifying Round, стадіон Бієлі Брієг
2-й тайм
55’
76’
85’
Події матчу
Завершено
90
Жовта картка
Самат Жарінбетов
Жовта картка
Нікола Мандіч
90
Заміна
Ніко Янкович Нікола Мандіч
88
85
Червона картка
Жарко Томашевич
84
Жовта картка
Жарко Томашевич
77
Заміна
Сергій Малий Жаслан Жумашев
Гол! Ніко Янкович
76
70
Заміна
Серж Дебле Айбар Жаксиликов
66
Заміна
Серікжан Мужиков Мільян Вукадіновіч
Заміна
Silvio Ilinković Карло Каменар
61
Заміна
Керім Мемія Фране Магліца
60
Заміна
Маріо Чуже Іван Юкіч
60
Друга жовта – червона картка
Йосип Чорлука
55
48
Жовта картка
Сергій Малий
2тайм
Жовта картка
Йосип Чорлука
42
Жовта картка
Неманья Билбія
31
28
Жовта картка
Асхат Тагиберген
1тайм
Зриньські
Чондрич, Баришич, Магдіч, Мемія, Тичинович, Чорлука, Silvio Ilinkovic, Янкович, Савич, Чуже, БилбіяЗаміна
Сольдо, Магліца, Сенич, Юкіч, Юранович, Каменар, Странпут, Зломислич, Малекинушич, Мандіч, Саблич, СучичТобол
Мокін, Аманович, Малий, Марочкін, Томашевич, Йованчич, Мужиков, Тагиберген, Тошич, Жарінбетов, ДеблеЗаміна
Акмурзін, Асранкулов, Васильєв, Вукадіновіч, Сергєєв, Жаксиликов, ЖумашевСклад
Стартовий склад
Стартовий склад
Заміна
Заміна
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Плей-офф
Knockout Round Play-offs
Брага
02
Фіорентина
43
Сівасспор
Буде-Ґлімт
00
Лех
01
Юргорден
Шериф
03
Партизан
11
Ніцца
Трабзонспор
10
Базель
02
Слован Братислава
АЕК Ларнака
10
Дніпро-1
00
Вест Гем
Карабах
10
Гент
01
Істанбул
Лаціо
10
ЧФР
00
АЗ
Лудогорець
11
Андерлехт
02
Вільярреал
8th Finals
Фіорентина
14
Сівасспор
01
Лех
23
Юргорден
00
Шериф
01
Ніцца
13
Базель
22
Слован Братислава
22
АЕК Ларнака
00
Вест Гем
24
Гент
14
Істанбул
11
Лаціо
11
АЗ
22
Андерлехт
11
Вільярреал
10
Чвертьфінал
Лех
13
Фіорентина
42
Базель
22
Ніцца
21
Гент
11
Вест Гем
14
Андерлехт
20
АЗ
02
Півфінали
Фіорентина
13
Базель
21
Вест Гем
21
АЗ
10
Фінал
Фіорентина
1
Вест Гем
2
Стадіон: Бієлі Брієг
Відвідуваність: 4754
Головний суддя: Антоніу Карвалью Нобре
Помічник судді: Педру Мартінш суддя, Педру Рібейру суддя
Резервний суддя: Андре Нарсізу