Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Ліга чемпіонів
Буде-Ґлімт - Жальгіріс Вільнюс: огляд матчу 3 серпня 2022, 19:00
3rd Qualifying Round, стадіон Аспмюра
33’
36’
2-й тайм
58’
61’
90’
Події матчу
Завершено
Гол! Рунар Еспейорд
90
88
Заміна
Олівер Буфф Мантас Кукліс
88
Заміна
Ренан Абнер Френсіс К'єреме
Заміна
Йоель Мвука Джілберт Кумсон
88
Заміна
Амаль Пеллегріно Сондре Серлі
80
Заміна
Ларс-Йорген Сальвесен Рунар Еспейорд
80
79
Жовта картка
Петар Мамич
68
Заміна
Жоель Бопесу Донатас Казлаускас
68
Заміна
Матіас Кехінде Саулюс Міколюнас
68
Заміна
Фаб'єн Урега Густас Ярусявічюс
Гол! Маріус Хойбротен
Асист Еліас Хаген
Асист Еліас Хаген
61
Гол! Ларс-Йорген Сальвесен
Асист Амаль Пеллегріно
Асист Амаль Пеллегріно
58
Жовта картка
Бріс Вембангомо
52
2тайм
41
Жовта картка
Фаб'єн Урега
Гол! Амаль Пеллегріно
Асист Ульрік Салтнес
Асист Ульрік Салтнес
36
Гол! Гуго Ветлесен
Гол із пенальті
Гол із пенальті
33
32
Жовта картка
Жоель Бопесу
Заміна
Бреде-Матіас Мое Ісак Амундсен
19
1тайм
Буде-Ґлімт
Хайкін, Вембангомо, Хойбротен, Мое, Сампстед, Салтнес, Хаген, Ветлесен, Пеллегріно, Сальвесен, МвукаЗаміна
Лунд, Амундсен, Fredrik Sjøvold, Хьєраннсен-Скеу, Ветті, Конрадсен, Еспейорд, Кумсон, Сільвог, СерліЖальгіріс Вільнюс
Гертмонас, Мамич, Любисавлевич, Павелич, Бопесу, Урега, Мілічкович, Горобцов, Буфф, Абнер, КехіндеЗаміна
Дука, Кашкен, Кажуколовас, Міколюнас, Татомирович, Ярусявічюс, Казлаускас, Кукліс, К'єреме, Мікуленас, ТадічСклад
Заміна
Заміна
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Всього
Усi
Група A
Група B
Група C
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Група D
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Група E
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Група F
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Група G
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Група H
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Стадіон: Аспмюра
Відвідуваність: 6117
Головний суддя: Іштван Вад II
Помічник судді: Венцель Тот, Іштван Альберт
Резервний суддя: Шандор Сабо