Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Друга ліга Україна
Реал Фарма - Таврія: огляд матчу 16 травня 2021, 13:00
Тур 22, стадіон Stadion FSK Ivan
26’
34’
2-й тайм
77’
87’
Події матчу
Завершено
90
Заміна
Viktor Okatyi Юрій Тетеренко
90
Заміна
Ivan Gura Роман Бочак
88
Заміна
Андрій Барладим Костянтин Яцик
87
Гол! Валерій Частка
86
Жовта картка
Ivan Gura
Жовта картка
Mohamed Yassine Abouzraa
77
77
Гол! Андрій Барладим
Заміна
Vladyslav Polishchuk Вадим Гранчар
72
67
Заміна
Анатолій Масалов Євген Білоконь
Заміна
Illia Lunev Andrii Lykhovydov
67
Жовта картка
Illia Lunev
64
58
Заміна
Сергій Чеботаєв Валерій Частка
Заміна
Oleksii Smarokov Дмитро Плачков
53
Жовта картка
Oleksii Smarokov
49
Жовта картка
Serhii Fedorov
47
Заміна
Oleksandr Faber Михайло Попов
46
2тайм
Заміна
Artur Frolov Serhii Fedorov
38
34
Гол! Олексій Бойко
33
Жовта картка
Андрій Барладим
26
Друга жовта – червона картка
Павло Чмеленко
Жовта картка
Artur Frolov
20
18
Жовта картка
Павло Чмеленко
1тайм
Реал Фарма
Стародубець, Mohamed Yassine Abuzraa, Artur Frolov, Serhii Onufrak, Oleksii Smarokov, Oleksandr Faber, Oleksii Kolesnykov, Illia Lunev, Denys Onufrak, Vladyslav Polishchuk, РатушнякЗаміна
Попов, Andrii Lykhovydov, Serhii Fedorov, Плачков, ГранчарТаврія
Чеботаєв, Чмеленко, Ivan Gura, Oleksii Zaika, Богданов, Масалов, Viktor Okatyi, Stanislav Zakharchenko, Барладим, БойкоЗаміна
Білоконь, Яцик, Тетеренко, Частка, БочакСклад
Стартовий склад
Тренер
Тренер
Останні матчі
Останні матчі
Group B
Всього
Команда
ОМПНПрРМЗМ/ПМОстанні 5Стадіон: Stadion FSK Ivan
Відвідуваність: 100
Головний суддя: K. Kozorog
Помічник судді: B. Sokolovskiy, D. Lupach
Резервний суддя: V. Kopmar