Новини

Tribuna/Футбол/Новини/«Бенфіка» перемогла «Каса Піа» у чемпіонаті Португалії перед матчем з «Динамо»

«Бенфіка» перемогла «Каса Піа» у чемпіонаті Португалії перед матчем з «Динамо»

13 серпня, 18:59
1

У матчі 2-го туру чемпіонату Португалії «Бенфіка» на виїзді перемогла «Каса Піа» (1:0).

Єдиний гол на 59-й хвилині забив Гонсалу Рамуш. Український форвард «Бенфіки» Роман Яремчук вийшов на заміну на 60-й хвилині.

«Бенфіка» - суперник «Динамо» по раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. Перший матч відбудеться 17 серпня, другий - 23 серпня.

Чемпіонат Португалії

2-й тур

«Каса Піа» - «Бенфіка» - 0:1

Гол: Рамуш, 59

Вилучення: Отаменді («Бенфіка»), 90+2

«Бенфіка»: Влаходімос, Жилберту (Ба, 46), Отаменді, Морату, Грімальдо (Фертонген, 89), Фернандес, Флорентіну (Вайгль, 60), Гонсалвеш (Яремчук, 60), Рафа Сілва, Жоау Маріу, Рамуш (Енріке Араужу, 81).

Найкращі
Нові
Перші
anacreon
Яремчук перетворився на баночника. Якщо минулого року в нього матчі в старті чередувалися виходами на заміну, то тепер це вкилючно виходи на заміну. Бенфіці треба біло його віддати кудись в оренду в топ-чемпіонат. Бо тренер явно не розраховує як на того, хто вийде і зробить результат. Єдина користь йому він Бенфіки і нікому не цікавого чемпіонату Португалії в тому, что Бенфіка стальіно грає в Лізі чемпіонів. Це розкіш, яку б він собі не зміг дозволити в середняку серії А чи АПЛ. Ще рік пограти в ЛЧ і треба просити трансфер. Бенфіка вже зрозуміла, що з нього буде мало користі. В Бельгії він якось краще феєрив, ще й передачі роздавав. Тут якось не виходить, постійно без м'яча, оточений захисниками.