Tribuna/Футбол/Блоги/Брат Тайсона Ф'юрі зіграв у благодійному матчі та видав, мабуть, найгірше виконання аута

Схоже, він ніколи не дивився футбол.

Автор — Danylo Syrotiuk
9 червня, 23:24
3

Томмі Ф'юрі не знав правил футболу під час свого другого виступу на Soccer Aid. Непереможний боксер вдруге виступив у благодійній грі ЮНІСЕФ, коли Англія протистояла збірній світу на «Стемфорд Бридж».

Брат Тайсона Ф'юрі вступив у гру перед перервою і був на правому фланзі та створив найепічніший момент Soccer Aid. М'яч пішов у аут для вкидання, і боксер по-особливому повернув м'яч у гру.

Звичайно, вкидання було неправильним, і суддя наказав виконати вкидання повторно.

Команди пішли на перерву з рахунком 2:2. Джо Коул і Еллен Вайт були влучними в Англії, а Еден Азар і Алессандро Дель П'єро - для збірної світу.