Tribuna/Футбол/Блоги/Якого кольору сьогодні Манчестер?

Якого кольору сьогодні Манчестер?

3 червня, 19:38

Манчестер Сіті переможець Кубку Англії! А це означає, що Манчестер сьогодні синій!

Дуже швидко та неочікувано відкрився рахунок на 14 секунді матчу. Автором голу став Гюндоган. Цей гол став найшвидшим у кубку Англії.

На 4 хвилині знову у Манчестер Сіті з'явився гольовий момент.

На 30 хвилині матчу переглядали VAR. Після якого дали пенальті на користь Юнайтеда і в них з'явився шанс зрівняти рахунок. І у Фернандеша це вийшло. 33 хвилина, рахунок 1:1.

Під кінець першого тайму Ван-Біссака з Манчестер Юнайтед отримав першу жовту картку у цьому матчі.

На 70 хвилині у Гюндогана був шанс зробити хет-трик. Але було положення поза грою.

У додатковий час з'явилася можливість у Манчестер Юнайтед зрівняти рахунок. Але не вийшло.

Ось таким був цей матч. Який закінчився з рахунком 2:1 на користь Манчестер Сіті. Гра виявилася цікавою та інтригуюча. Матч був таким, як треба, рівня Кубку Англії.

Переможцем Кубку Англії став Манчестер Сіті.

За кого Ви вболівали у Кубку Англії? Кого вважали переможцем?