Tribuna/Футбол/Блоги/Вміння Челсі завершувати довгі серії успішних результатів суперників

Вміння Челсі завершувати довгі серії успішних результатів суперників

9 березня 2023, 22:03
2

Вміння «Челсі» завершувати довгі серії успішних результатів суперників продовжилося у вівторок, коли «сині» зупинили ідеальний початок дортмундської «Борусії» у 2023 році та вибили їх із Ліги чемпіонів. Ми хочемо розповісти, як «Челсі» зупиняв безпрограшні серії інших команд.

«Боруссія» – березень 2023

Перед візитом на «Стемфорд Брідж» німецька команда здобула 10 перемог поспіль на початку календарного року, у тому числі вісім послідовних перемог у Бундеслізі, що дозволило їм зрівнятися за очками з мюнхенською «Баварією» у верхній частині таблиці.

Однак їхня чудова серія була перервана в західному Лондоні, коли голи Рахіма Стерлінга і Кая Хаверца забезпечили «синім» загальну перемогу з рахунком 2:1, забезпечивши місце у чвертьфіналі головного європейського клубного турніру третій рік поспіль.

«Зальцбург» – жовтень 2022

Зальцбург не програвав 40 домашніх ігор з лютого 2021 року і не програвав у Лізі чемпіонів цього сезону, коли «Челсі» відвідав «Ред Булл Арену» на передостанній матч групи E у жовтні минулого року.

На жаль для австрійських чемпіонів, блискучий фініш Хаверца в середині другого тайму забезпечив «синім» виїзну перемогу з рахунком 2:1, оскільки «Челсі» перервали їхній рекорд і забезпечили собі перше місце в групі за одну гру до кінця.

«Манчестер Сіті» - травень 2021

«Манчестер Сіті» був фаворитом на перемогу в Лізі чемпіонів у 2021 році після того, як вони виграли 11 і зіграли внічию в одній із 12 ігор на шляху до фіналу в Порту, забивши 25 голів і пропустивши лише чотири на шляху.

Але після того, як «сині» вибили їх у півфіналі Кубка Англії і відстрочили їхню коронацію чемпіонів Прем'єр-ліги, вигравши на «Етіхаді» з рахунком 2:1, «Челсі» знову переміг, оскільки єдиний удар Хаверца дозволив вдруге стати чемпіонами Європи.

«Тоттенхем Хотспур» – листопад 2016

«Тоттенхем» був єдиною непрограшною командою в Прем’єр-лізі сезону 2016/17 після 12 ігор, і здавалося, вони були в хорошій позиції, щоб продовжити свою безпрограшну серію та здобути першу перемогу на «Стемфорд Брідж» за 16 років, коли Крістіан Еріксен на ранньому етапі вивів їх вперед.

Однак приголомшливий удар Педро зрівняв рахунок незадовго до перерви, а Віктор Мозес вивів вперед після перерви, коли «Челсі» перемогли з рахунком 2-1 і повернулися на вершину таблиці.

«Ліверпуль» – квітень 2014

«Ліверпуль» був на порозі того, щоб завоювати свій перший чемпіонський титул з 1990 року, коли вони зустрічали «Челсі» на «Енфілді» в третій з останніх ігор сезону 2013/14. Вони мали серію з 11 перемог поспіль і 16 матчів без поразок у лізі.

Тим не менш, «сині» приголомшили «червоних»: Демба Ба скористався помилкою Стівена Джеррарда, щоб вийти з глухого кута, перш ніж Вілліан забив гол в доданий час, щоб завдати нищівної поразки з рахунком 2:0, яка відкрила «Ман Сіті» двері , щоб вивести мерсисайдців на перше місце.

«Барселона» – квітень 2012

«Барселона» була фаворитом на збереження титулу Ліги чемпіонів у 2012 році, коли вони прибули на «Стемфорд Брідж» у півфінал після безпрограшної серії з 16 матчів.

Тим не менш, гол Дідьє Дрогба дав «Челсі» перевагу 1:0 у першому матчі, а через два тижні «сині» зіграли внічию 2:2 на «Камп Ноу» і вийшли у фінал у Мюнхені.

Більше цікавого на нашому телеграмм каналі: Мудрик | The Blues

Джерело: chelseafc.com