Tribuna/Футбол/Блоги/Найбільш значущі перемоги в історії національної збірної України з футболу.

Найбільш значущі перемоги в історії національної збірної України з футболу.

Автор — Катя Власова
10 листопада 2022, 18:04
2

Сезон 2021/2022 для нашої національної збірної завершився не так як нам би хотілося. Ми вилетіли з Чемпіонату світу, не потрапили в групу «А» в Лізі Націй. Але маємо пам’ятати, що без поразок не буває перемог. Емоції, які ми отримали під час перегляду, вони неймовірні. Були і сльози і посмішки. Навіть серце завмирало на останніх хвилинах матчу в очікуванні голу. Давайте згадаємо найбільш значущі перемоги в історії національної збірної України.

1) 9:0 - проти Сан-Марино

6 вересня. Матч відбірного турніру Чемпіонат світу-2014. «Арена Львів» приймає 34 190 вболівальників. Квитки на матч розкуплені ще задовго до дня матчу. На трибуну мріяв потрапити кожен. Потяги, які прямували до Львова, були переповнені вболівальниками. Перед початком матчу квитки за 70 грн. перекупники продавали за 400 грн.

Перший тайм: Перший гол українці забила на 11 хв.. Федецький віддає точний пас Девичу. Рахунок стає – 1:0. Далі ми забили ще три рази. На 26’ Селезньов, 32’ Едмар, 45+1’ Хачеріді.

Другий тайм: Він почаса з інтенсивної атаки воріт суперника. На 50’ воротар Сан-Марино відбиває прямо на ногу Коноплянці, який точно пробиває у ворота. На табло стає 6:0. Далі дубль зробив Хачеріді на 54’. 63’ Безус, 74’ Федецький. На останніх хвилинах (90+4’) Ракицький робить 9:0.

Така перемога є рекордною для нашої збірної.

2) 8:0 – проти Сан-Марино

15 жовтня. Відбувся останній матч відбору на Чемпіонат світу- 2014 на стадіоні «Олимпико де Серравалле».

Перший тайм: На перших хвилинах(13') ми пробиваєм пенальті. Євген Селезньов здійснив удар по воротах, м'яч опиняється у сітці. Паралельно з цим англія грає внічию, і ми виходимо на перше місце в групі. 15' Девіч, 19' Селезнев.

Другий тайм: Замін у стартовому складі немає. 51' Марко Девіч робить дубль. 55' Ярмоленко отримує м'яч з подачи кутового. 58' Девіч пробиває пенальті і цим робить хет-трик. 65' Безус, 90' Мандзюк забиває і робить рахунок - 8:0.

Фінальний свисток. Наші виходять в плей-офф.

3) 6:0 проти Андорри

Збірна України грала на виїзді у завершальному матчі відбору на Чемпіонат світу-2010.

Перший тайм: зі стартових хвилин ми йшли в перед, однак шанс запити випав лише на 22'. Назаренко пробивав штрафний, а Шевченко вивів свою команду вперед, забив гол – 1:0. Ми мали достатньо моментів, але ні Мілєвський, ні Гусєв, цим не скористалися. П'ятов, майже, не забив в свої ворота. Був напружений тайм.

Другий тайм: з самого початку ми дали зрозуміти, що одного голу нам замало. 61' Гусев, 69' Лима, 80' Ракицький, 81' Селезнев. На 83' Ярмоленко забив останній гол в цьому матчі. На табло стає рахунок – 6:0 на нашу користь.

Після цієї перемоги ми посіли друге місце в групі.

4) 5:0 проти Вірменії

24 вересня 2022 рік. В Єревані збірна України розгромила Вірменію в п'ятому турі Ліги Націй УЄФА.

Перший тайм: Рахунок відкриває Тимчик на 22', забивши свій дебютний гол за збірну. Він завершив постріл штрафного від Зубкова. Решту голів хлопці відклали для другої половини зустрічі.

Другий тайм: 57' Тимчик разом з Зубковим, захисник правим флангом прострілював до штрафного майданчика, а вінгер відправив м'яч у сітку воріт. Далі Артем Довбик робить рахунок - 3:0. Ігнатенко забиває на 81'. Фінальну крапку в поєдинку поставив Довбик, робивши дубль на 84' .

Перемога переносить команду на першу позицію в групі.