Tribuna/Футбол/Блоги/Яремчук проти “Порту”: мав хороший момент і сварив 17-річного партнера за невдалі дії

14 вересня 2022, 13:41
1

Український нападник стає своїм в “Брюгге” і вже замахується на потрапляння в коло лідерів команди.

“Брюгге” сенсаційно винесло “Порту” 4:0 в другому турі ЛЧ. І це в гостях. Бельгійці в сильній групі, де також є “Атлетико” і “Байєр”, лідирують із різницею 5:0. Навряд чи навіть в команді Соболя та Яремчука очікували на таке після жеребкування.

А от чого очікували (ми так точно) - потрапляння Романа Яремчук у стартовий склад. Цього не сталося. Він вийшов замість Сков Ольсена (автор третього голу) на поле за рахунку 3:0. Йшла 71 хвилина матчу. Що встиг зробити українець за відведений йому час?

Перша дія, яких далі було немало, участь в розіграші ауту. Високий Роман спокійно виграв повітря й скинув головою м’яч партнеру. Не зовсім точно. Було це на лівому фланзі. Саме в цій зоні атаки спочатку діяв українець.

На 75 хвилині на полі з’явився Антоніо Нуса. Яремчук став діяти ширше. Допомагав розганяти атаки праворуч й брав участь в розіграшах у центральній зоні.

І саме Антоніо діставалося від Яремчука за його дії. Спочатку 17-річний норвежець віддав неточний пас у розріз на нашого форварда. Він класно відкривався. Передачу перехопив Пепе. Українець відреагував, емоційно вкинувши та розвівши руки.

Ймовірно, на таку реакцію вплинув розпач від втраченого моменту За хвилину до цього Яремчук міг забивати. Це був навіс із штрафного. Він класно виграв позицію й опинився поміж Пепе та Урібе. Роман із зручної позиції пробивав головою. Воротар затащив. Відео моменту ТУТ.

Третій епізод за участю українця, який хочеться виділити, майже гольова атака “Брюгге”. Роман став елементом в розіграші у штрафному майданчику “Порту”. М’яч дістався до Нуси. Він пробив і влучив у стійку. Паралельним курсом біг наш герой. Він ще до удару просив передачу. А після втрати нагоди забити ще більш емоційно накинувся на юного норвежця. Але будемо чесними. Нуса діяв правильно, оскільки Яремчук перебував у офсайді.

Така поведінка може свідчити, що Яремчук доволі швидко адаптовується в колективі. Так, він сварив 17-річного хлопця, який в підсумку голом закріпив домашній позор “Порту”. Але про якусь впевненість це вже говорить. Зважаючи на досвід Романа, його вік та бельгійський бекграунд, цілком можемо надіятися, що він стане одним з лідерів команди, яка вже дивує Європу. І впевнені, що це буде проявлятися не лише невдоволеннями через дії партнерів, але й голами та асистами. Це Роман Яремчук точно вміє робити.

Інший українець із “Брюгге” теж вдовольнився виходом на заміну. За відведені майже 20 хвилин Едуард Соболь картини не зіпсував. У захисті він діяв надійно. А от дії в атаці зачасту були не надто вдалими.

А вже сьогодні, 14 вересня, свій матч із “Селтіком” зіграє “Шахтар”. Пригадайте як шотландців розривав Матузалем, який став зрадником для “гірників”.