Tribuna/Футбол/Новини/Зінченко зіграв 77 хвилин проти «Лестера»

Зінченко зіграв 77 хвилин проти «Лестера»

13 серпня, 16:01
7

Гравець «Арсенала» Олександр Зінченко потрапив до стартового складу на домашній матч другого туру чемпіонату Англії проти «Лестера» (4:2).

Він провів на полі 77 хвилин, його замінив Кіран Тірні. Зінченко отримав 6,8 бала від SofaScore (середній бал у команді - 6,96) та 6,7 від WhoScored (середній - 6,81).

Олександр зробив 53 точні передачі (96%), завдав 2 удари по воротах - обидва не в площину, виграв усі 3 єдиноборства, 1 раз виніс м’яч, зробив 3 перехоплення та 1 відбір.

Це був другий офіційний матч українця за лондонський клуб, в першому він зробив асист. Статистика 25-річного українця тут.

Найкращі
Нові
Перші
Stas Derkach
Зина сегодня отыграл на хорошем уровне)) даже два раза финтанул красиво)) обострял. как по мне Арсенал для него хороший вариант. у него больше свободы действий на его позиции. красава
Відповісти
19
ay-ay
Дивно було б його не побачити в основі, після такого якісного дебюту.