Всі новини

Тренер «Штурма»: «Ми продовжуємо вірити в сенсацію»

4 серпня 2022, 08:32
2

Головний тренер «Штурма» Крістіан Ільцер прокоментував гру команди в матчі з «Динамо».

«Ми не недооцінювали «Динамо». Але ми не додали на поле того динамізму, який продемонстрували проти «Зальцбурга».

У нас були хороші 20 хвилин, за які ми повинні були вийти вперед. Я знаю, що «Динамо» також є великим фаворитом, говорив про це на передматчевій пресконференції. Все було абсолютно добре до 0:1. Гол, який ми пропустили, нас збентежив.

«Динамо» показало тоді контроль і клас, але не стало небезпечним. Кияни намагалися уповільнити гру у 2-му таймі та закрити простір, щоб дати нам відчуття володіння м’ячем. Але вони чекали на контратаки.

Нам не вистачило якості, динамізму та свіжості, щоб грати в обороні. Ми хочемо виправити цей результат, і я знову чекаю від киян компактної гри. Ми продовжуємо вірити в сенсацію. «Динамо» виявилося ефективнішою командою в плані хороших моментів. Ми знали, як нам потрібно виступити проти киян, але сьогодні нам це не вдалося. Але це була аж ніяк не погана гра. Я можу правильно оцінити розстановку сил», - сказав Ільцер.