Всі новини

Андрій Пятов: «Бачу, як швейцарці «вдало» виступають у дивізіоні А. Як заслужили – те й мають»

12 червня 2022, 20:52
18

Голкіпер збірної України Андрій Пятов розповів про прощання з командою після матчу Ліги націй проти Вірменії (3:0). Також він прокоментував виступи збірної Швейцарії.

«Коли ти рік готуєшся до цього, неможливо передати ці емоції. Мені дуже допомагала подруга, психолог Анна. Вона сказала: «Відключись. Ти завжди знайдеш слова, які тобі потрібні у цей час. Думай за свою роботу і працюй на повну». Тому я вийшов сьогодні на розминку і був повністю сконцентрований на грі. А коли пролунав фінальний свисток, то вже пішли емоції.

Так, мені хотілось зіграти «на нуль». Маліновський на 90+3-й хвилині взяв на себе гру, обіграв двох чи трьох суперників, обрізався. Контратака, і нам ледь не забили гол. Він каже: «Вибач, вибач!» Добре все, що добре закінчується. Мої сейви? Кожен робить свою роботу. Рахунок 3:0, це найголовніше.

Чи можемо ми зайняти перше місце в групі. Так. А чому ні? Ми сильна команда. Ми довели, що маємо право грати на чемпіонаті світу. Фортуна десь не повернулась до нас обличчям. Я бачу, що нам до снаги зайняти перше місце і піднятись у дивізіон А. Я бачу, як там дуже «вдало» виступають швейцарці. Як заслужили – те й мають.

Вірменія? Всі такі команди зараз добре вміють тримати оборону. Гра йшла до гола. Якби Яремчук забив на початку матчу, перемога нам далась легше. А так ми трохи дали їм надію, але зібрались і в другому таймі виконали установку тренера і досягли результату, – сказав Пятов.

Швейцарія програла всі три стартових матчі у своїй групі дивізіону А. В минулому розіграші швейцарці втримались в еліті завдяки технічній поразці збірної України через випадки коронавірусу в українській команді. Місцева влада не дозволила українцями вийти на гостьовий матч проти Швейцарії.