Всі новини

П’єр-Емерік Обамеянг: «Дембеле має залишитися в «Барселоні»

12 квітня 2022, 12:16

Форвард «Барселони» П’єр-Емерік Обамеянг, коментуючи перемогу над «Леванте» (3:2) в гостьовому матчі 31-го туру Ла Ліги, розказав про свою взаємодію на полі з Усманом Дембеле.

«Ми знизили інтенсивність, особливо в першому таймі. Але у другій половині зіграли краще. Педрі та Гаві дуже добре виступили. Ми довіряємо всім гравцям. Це був дуже важкий матч».

Усман добре мене знає. Я завжди повинен бути готовим, коли він атакує правим флангом. Я можу зробити набагато більше. У першому таймі я грав погано. Ми повинні грати трохи інтенсивніше. Дембеле має залишитися.

Я погано бачив моменти з пенальті. Коли арбітр дає свисток, ти нічого не можеш зробити. Ми нічого не можемо сказати. Головне, що ми виграли», – сказав Обамеянг.

Обамеянг та Дембеле раніше разом грали за дортмундську «Боруссію».

В матчі з «Леванте» Обамеянг зробив рахунок 1:1 після асисту Дембеле.