Всі новини

У ворота «Барселони» призначили три пенальті у матчі з «Леванте», але вона все одно виграла 9-у з 10 останніх зустрічей Ла Ліги

11 квітня 2022, 00:38

«Барселона» обіграла «Леванте» (3:2) в гостьовому матчі 31-го туру Ла Ліги.

Арбітр зустрічі Хосе Мунуера Монтеро призначив три пенальті в ворота каталонського клубу.

На 52-й хвилині Хосе Луїс Моралес реалізував 11-метровий удар за фол Дані Алвеса проти Сона і зробив рахунок 1:0.

Через 3 хвилини Рохер Марті пробивав пенальті через попадання м’яча в руку Еріка Гарсії, проте Марк-Андре тер Стеген відбив його.

На 83-й хвилині Гонсало Мелеро зробив рахунок 2:2, забивши з 11-метрової позначки.

На перший гол з пенальті «Барселона» відповіла забитими м’ячами П’єр-Емеріка Обамеянга та Педрі на 59-й і 63-й хвилинах відповідно.

Переможний гол на 92-й хвилині забив Люк де Йонг, який вийшов на заміну на 84-й.

«Барселона» продовжила серію без поразок в усіх турнірах до 15 матчів – 11 перемог та 4 нічиїх.

Безпрограшна серія в чемпіонаті Іспанія тепер складає 10 матчів, переможна – 7.