Всі новини

Трент став найкращим у матчі Англії з Данією за числом створених моментів та передач у фінальну третину поля – провів на полі 54 хвилини

20 червня, 22:33
4

Захисник збірної Англії Трент Александер-Арнольд зіграв 54 хвилини в матчі з Данією (1:1) у другому турі Євро-2024.

За цей час він створив 3 гольові моменти та віддав 5 передач у фінальну третину поля, які розрізали лінію оборони – Трент за цими показниками став найкращим у матчі.

У попередній грі з Сербією (1:0) Александера-Арнольда теж замінили у другому таймі – на 69-й хвилині. Статистика 25-річного правого латераля тут.

ay-ay
"У нас так не прийнято!" - сказав Саутгейт і зняв Трента від гріха подалі.
Відповісти
7
Юрій Яцуляк
Правильно Саутгейт його поміняв - треба виховувати таких нахабних. А то, ти диви, що вигадав - моменти він створює. Може ще й забити захоче.
Відповісти
3
Сусід Бєсєдіна
Крути чел, прям як на район в нас-"Трент, куди тебе ставити?"-"Та мені пох, можу справа в захисті, можу в центрі опорніка, можу штрафні лупити, можу навіси крутити, можу цвяхи забивати") красава