Всі новини

Головний тренер «Віторії» Пашеку: «Трубін був найкращим гравцем на полі – це багато говорить про нашу гру»

12 лютого, 16:22

Головний тренер «Віторії Гімараєш» Алвару Пашеку прокоментував нічийний результат його команди проти «Бенфіки» (2:2).

«Цей результат абсолютно несправедливий для «Віторії». Ми були кращою командою протягом 90 хвилин, сміливішою, були більш націлені на гол і створили більше можливостей.

Воротар «Бенфіки» був найкращим гравцем на полі, це багато говорить про нашу гру. В першому таймі наша перевага була відчутною, величезною, вони не могли дійти до фінальної третини поля, лише з допомогою стандартів. Попри те, що стан газону був не найкращим, ми зуміли нав'язати ініціативу і контролювати гру.

У другому таймі я сказав нам шукати другий гол, який міг би гарантувати нам три очки. Перевівши гру у фінальну третину «Бенфіки», ми забили другий і могли забити третій.

Видалення змінило гру, але треба віддати належне моїм гравцям, які завжди прагнули забити третій гол. «Бенфіка» зрівняла рахунок за допомогою випадкового навісу, який влучив в одного з наших гравців.

Я почувався сумно, коли прийшов у роздягальню, тому що відчував, що ми втратили два бали», – сказав Пашеку.

Цього сезону Трубін зіграв 29 матчів, 11 з яких були сухими, та пропустив 25 голів. Статистика гравця тут.

Після очного матчу «Бенфіка» посідає другу сходинку у вищій лізі Португалії, «Віторія» – п'яту.