Всі новини

«Чорноморець» – «Рух» — 1:3: огляд матчу та відео голів

29 травня, 19:41

Огляд матчу «Чорноморець» – «Рух», понеділок, 29 травня 2023 року.

У матчі 29-го туру УПЛ «Чорноморець» вдома поступився «Руху» — 1:3. Матч відбувся в Одесі на стадіоні «Чорноморець».

Рахунок на 17-й хвилині відкрив Вів Соломон-Отабор, який відгукнувся на передачу з глибини від Юрія Климчука, протягнув м'яч до штрафного майданчика та пробив у дальній кут.

На 30-й хвилині забив вже сам Климчук після прострілу Дениса Підгурського та рикошету від одного з гравців одеситів.

На 47-й хвилині «Чорноморець» скоротив відставання завдяки автоголу Юрія Паньківа. М'яч після удару Ореста Кузика вдарився о стійку та відлетів у спину воротарю «Рух».

На 64-й хвилині Климчук оформив дубль та встановив остаточний рахунок у матчі, реалізувавши вихід віч-на-віч.

Огляд «Чорноморець» – «Рух» — 1:3

Дивіться відеоогляд матчу УПЛ «Чорноморець» – «Рух»

Переглянути огляд матчу «Чорноморець» – «Рух» можна за цим посиланням або натиснувши на світлину нижче.