Всі новини

Карні Чуквуемека: «У «Челсі» важкий період»

26 травня, 15:07

Півзахисник «Челсі» Карні Чуквуемека прокоментував поразку від «Манчестер Юнайтед» (1:4) у перенесеному матчі 32-го туру АПЛ.

«У нас важкий період. Було багато трансферів та змін, але зрозуміло, що зараз ми граємо недостатньо добре. Нам потрібно віддавати набагато більше за цю емблему.

У нас було кілька хороших моментів у першому таймі. Якби ми ними скористалися, то результат гри міг би бути зовсім іншим.

Ми переживаємо важкий період, нам потрібно пройти його та покращитися. У нас залишилася одна гра в цьому сезоні, ми повинні дати вболівальникам посмішку.

Нам потрібно завершити цей сезон на виграшній ноті, а потім повернутися до сезону з іншим підходом і іншим мисленням, щоб виступити краще», - сказав Чуквуемека.