Всі новини

Жозе Моурінью: «Гол Бове - це заслуга його батьків, а не моя. Він поводиться так, ніби йому 30 років»

12 травня, 08:25

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував перемогу над «Баєром» у першому півфінальному матчі Ліги Європи (1:0).

«Це заслуга всіх хлопців. У них є той менталітет, бажання, почуття відповідальності перед уболівальниками, щоб віддати все та зробити їх щасливими.

У нас були чудові моменти, але сьогодні, коли ми їхали на стадіон, бачили вболівальників і те, що вони робили для нас… Це вражає. Навіть мене - з таким великим досвідом за плечима.

Сьогодні була непроста, інтелектуально дуже складна гра. Важко грати проти «Байєра», залишатися сконцентрованим протягом 90 хвилин, грати на перемогу і в той же час знати, що втрата м’яча може мати руйнівні наслідки в контратаці.

Хлопці дуже добре попрацювали, щоб виграти перший матч. Гол Едоардо Бове - це заслуга його батьків, а не моя. Він надзвичайно ввічливий, академічно розумний, професіонал, який поводиться так, ніби йому 30 років.

Минулого сезону він виходив на поле за п’ять хвилин до кінця, а цього року, навіть зігравши лише кілька ігор у старті, він вдосконалив свій емоційний контроль під час матчу», - сказав Моурінью.

Матч-відповідь відбудеться в наступний четвер, 18 травня на «БайАрені» в Леверкузені.