Всі новини

Массіміліано Аллегрі: «Перший тайм «Ювентус» проспав»

27 квітня, 09:34
1

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі прокоментував поразку від «Інтера» (0:1) у 1/2 фіналу Кубка Італії

«Є відчуття, що перший тайм, особливо стартові 15 хвилин, ми проспали. Після цього стало краще, але нам не вистачало ударів по воротах. «Інтер» - дуже фізична команда.

Нам потрібно перезарядити батарейки, бо ми програли 4 з 5 останніх матчів у серії А, а також вилетіли з Кубка Італії. З завтрашнього дня ми повинні засукати рукава. Ми граємо в півфіналі Ліги Європи і повинні захистити нашу позицію в Серії А, щоб утримати «Мілан» і «Рому» позаду.

Я зробив заміну у перерві, оскільки що «Інтер» сидів набагато глибше, і було цілком природно, що ми мали б більше присутності в штрафному майданчику. Міліку потрібен був час, щоб відновитись, тому я вирішив, що К'єза, бо Влахович був відсутній, добре зіграє попереду. Він старався, але нам не вистачило терпіння», - сказав Аллегрі.

Перший матч завершився внічию - 1:1.