Всі новини

Сімоне Індзагі: «Метою «Інтера» був чвертьфінал ЛЧ, але тепер у нас є шанс пробитися у четвірку найкращих»

18 квітня 2023, 17:42

Головний тренер «Інтера» Сімоне Індзагі поділився очікуваннями від завтрашнього чвертьфінального матчу-відповіді Ліги чемпіонів проти «Бенфіки» (перша гра - 2:0).

«Ми знаємо, наскільки в порядку суперник. Це буде складний матч. Ми маємо показати все, на що здатні. Нам потрібно працювати дуже згуртовано, якщо хочемо перемогти. Нам протистоїть чудова команда, яка, як і ми, останнім часом не показує у своїй лізі тих результатів, на які заслуговує.

Ми знаємо сильні сторони «Бенфіки». У нас є фора у два голи, але нам буде важко. Нам доведеться грати з великою інтенсивністю, бо «Бенфіка» багато бігає та грає у пас. Нам потрібно перешкодити їм своєю працездатністю.

Нашою метою було потрапити до чвертьфіналу. Тепер ми тут, у нас є шанс пробитися до четвірки найкращих. Ми грали проти дуже сильних команд. Як нападник, я завжди переживав, коли я не мав моментів. А мої хлопці створюють можливості, їм просто потрібно зберігати спокій і чекати на вірний момент», - сказав Індзагі.