Всі новини

Кай Гаверц: «Челсі» не заслуговує бути 11-м в АПЛ»

5 квітня 2023, 00:51
12

Форвард «Челсі» Кай Гаверц прокоментував нічию з «Ліверпулем» (0:0) у перенесеному матчі 8-го туру АПЛ.

«Я думаю, що ми повинні були виграти. Особливо багато моментів у нас було в першому таймі. У другій половині, думаю, була нічийна гра. Можливо, у першому таймі ми заслуговували забити, але у підсумку 0:0.

Можливо, нам не вистачило впевненості. Особливо після поразки «Астон Віллі». І звільнення головного тренера не допомогло в цьому плані. Але ми всі - професіонали, ми повинні забивати. Ми повинні продовжувати боротися.

З ВАР було зрозуміло, що я забив рукою. Це важко. Мій гол «Ліверпулю» на «Енфілді» також скасували. Потрібно було дочекатися рішення ВАР. Я повинен прийняти це.

Звільнення Поттера - це теж важко. Як і завжди, коли коуч залишає клуб. Це непросто, тому що наша робота — вигравати матчі. Коли тренера звільняють, ми також повинні брати на себе відповідальність за це.

Ми повинні прийняти ситуацію як вона є. Ми повинні бути професіоналами. Я повинен поважати Бруно Сальтора та його тренерський штаб. Не наша робота думати про те, хто прийде на заміну Поттеру. Це вирішують власники. Ми повинні виконувати роботу на полі.

Але коли є тренер на довгострокову перспективу, нам, гравцям, легше. У нас є обличчя, всі нас бачать - ми всі дуже засмучені відходом Грема, але ми повинні прийняти ситуацію.

У чемпіонаті залишилося зіграти 9 матчів, «Челсі» не заслуговує бути 11-м. Неприємно бути на такому місці, але ми всі повинні триматися разом.

Ми вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Ми повинні отримати якомога більше впевненості в майбутніх матчах. Як гравцям на полі, нам також потрібні вболівальники. Ми входимо до восьми найкращих команд Європи (йдеться про ЛЧ - прим.). Наше положення неприємне, але ми повинні триматися разом», - сказав Гаверц у розмові зі Sky Sports.