Всі новини

Массіміліано Аллегрі - про 1:0 проти «Верони»: «В останні п'ять хвилин ми повинні були забити другий м'яч. Могли б зализувати рани, якби суперник зрівняв рахунок»

2 квітня 2023, 08:05
1

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі підбив підсумки перемоги над «Вероною» (1:0) у грі 28-го туру Серії А.

«Ми знали, що буде складно, тому що «Верона» фізично міцна і має майстерність. Обидві команди мали можливості забити. Ми добре розпочали другий тайм і могли збільшити рахунок, але не змогли цього зробити. І все-таки ми досягли потрібного результату.

Ми грали не дуже добре, і я думаю, що останні п'ять хвилин ми повинні були піти вперед і забити другий м'яч, продовжувати тиснути. «Вероні» потрібно було лише зробити одне закидання у наш штрафний, а там могло статися будь-що. Ми могли б сидіти тут і зализувати рани, якби суперник зрівняв рахунок.

Ми набрали на полі 59 очок, завдяки цій перемозі скоротили відставання від «Інтера» та – на цей момент – від «Мілана» та «Лаціо». Хороші результати дозволяють швидко надолужувати втрачене, але потрібно рухатися вперед поступово. Реальна таблиця говорить нам про те, що до зони Ліги чемпіонів ще 4 очки, а це багато.

Повторюся, грати в таких умовах непросто, але хлопці молодці», - сказав Аллегрі для Sky Sport Italia.