Video

Ерік тен Гаґ: «Гра рукою Вілліана була чіткою та очевидною, це чистий пенальті»

19 березня 2023, 22:25
4

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Гаґ прокоментував перемогу над «Фулгемом» (3:1) та вихід у півфінал Кубка Англії.

«Нашою метою був прохід далі. Ми це зробили, задоволені перемогою. Показали чудовий характер. Наша команда щоразу показує необхідну рішучість.

«Фулгем» - хороша команда. Треба й самому бути хорошою командою, щоб обіграти їх. Думаю, ми провели хороший перший тайм. У нас були чудові моменти в переході в атаку, ми повинні були ще тоді забивати два-три голи.

Не хочу зупинятися на моменті з червоними картками. Це була чудова контратака, але думаю, всі побачили, що це була гра рукою Вілліана (ВІДЕО). Це було настільки чітко й очевидно. Гра рукою в штрафному – чистий пенальті. Але не мені коментувати. Можу говорити лише про «Манчестер Юнайтед».

Наступна гра Кубка Англії ще далеко. Гравці підуть на міжнародну паузу, а ми розберемо останній період матчів. А після паузи мова піде про «Ньюкасл», «Брентфорд» і «Евертон», - сказав тен Гаґ для BBC MOTD та ITV.