Всі новини

Богдан Бутко: «Останні 20 хвилин матчу зі «Львовом» ми, образно кажучи, плавали»

14 березня 2023, 12:12

Захисник «Зорі» Богдан Бутко прокоментував перемогу над «Львовом» (3:1) у матчі 17-го туру УПЛ.

«Впевненість у нас була. Програючи «Ворсклі» 0:2, ми, проте, здобули перемогу. Ми не могли сьогодні втрачати очки, якщо хочемо боротися за третє місце.

Думаю, що за рахунку 2:0 ми трохи заспокоїлися. У нас проблеми за стандартних положень у наших воріт. З рахунком 1:0 треба було діяти дуже уважно.

Наприкінці зустрічі нам було тяжко. Може фізично було перевантаження. Останні 20 хвилин ми, образно кажучи, плавали. Суперник забив та ще тиснув. А може, ми вже догравали, та й заміни зробив наш тренерський штаб», - сказав Бутко.