Всі новини

Деян Станкович — про гол Рабйо: «Довіряю арбітру та ВАР, якщо все було так, як вони вважають, але ми миритимемося з цим до пори до часу, бо не хочемо, щоб потім нас вважали за дурнів»

13 березня 2023, 09:41

Головний тренер «Cампдорії» Деян Станкович прокоментував поразку команди в матчі чемпіонату Італії проти «Ювентуса» (2:4).

«Cампдорія» зробила все можливе. Проти такої сильної команди, яка за набраними очками могла б бути на другому місці, ми грали дуже добре.

Хлопці зробили все можливе, щоб відігратися. Все могло скластися зовсім інакше, але вони не втратили голову. Якщо я маю програти, то хочу зробити це з гордістю. Ми допустили занадто багато помилок після третього та четвертого голів, нам треба працювати над захистом проти подач суперника, мати досвід протистояння тим, хто вбігає у штрафний майданчик.

Що стосується голу Рабйо, то якщо арбітр та ВАР не побачили гри рукою – то я їм вірю. Але сподіваюся, що я помиляюся.

Послухайте, можна передивитися цей момент 20 моменті, і ви все одно побачите гру рукою. Біцепс рухається. Це все, що я скажу. У нас був епізод зі скасованим голом Маноло Габб'ядіні на 96-й хвилині у ворота «Емполі через гру рукою, коли він просто падав.

Я довіряю арбітру та ВАР, якщо все було дійсно так, як вони вважають, але ми миритимемося з цим до пори до часу, бо не хочемо, щоб потім нас вважали за дурнів.

Вибачте можливо, ми б все одно програли, але дайте зіграти бодай ще кілька хвилин за рахунку 2:2. В мене серце кров'ю обливається за цих хлопців, вони заслуговують на краще», — сказав Станкович.