Всі новини

Массіміліано Аллегрі: «Погба виконував штрафні удари та відчув біль у привідному м'язі, він точно не зіграє ні в четвер, ні в наступну неділю»

13 березня 2023, 09:13
4

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі прокоментував перемогу над «Сампдорією» (4:2) в матчі 26-го туру чемпіонату Італії.

«Гадаю, команді треба покращити свої навички керування грою. Ми повели у рахунку 2:0, потрібно було обмежити простір і грати на контратаках. Більш досвідчені захисники мали зробити зауваження молодим гравцям і повернути їх на свої позиції. Такі ситуації трапляються, коли у футболістів не так багато ігор за команду.

Ми набрали 53 очки, і це дуже важливо. Нічого не казатиму про апеляцію, бо це справа клубу. Повторюю, командно ми добре відреагували на вирок в матчі з «Аталантою», здавалося, що проблема вирішена, але потім знову спіткнулися. Те, що роблять хлопці — це чудово, і заради цього ми працюємо.

Моя ідея полягала в тому, щоб дати зіграти Рабйо 60 хвилин, а потім випустити Погба, але потім Поль отримав травму. Зранку перед грою він виконував штрафні удари та відчув біль у привідному м'язі. У понеділок він пройде обстеження, але він точно не зіграє ні в четвер (у Лізі Європи – прим.), ні в наступну неділю. Ми побачимо його вже після перерви на міжнародні матчі.

Бремер порядку, у нього невеликий дискомфорт у сухожиллі, Бонуччі був відсутній через біль у гомілці, його стан також буде оцінений у понеділок», — сказав Аллегрі.