Всі новини

Юрій Вірт: «Знаю, що пенальті не наша сильна сторона. Це все психологія футболістів»

12 березня 2023, 18:35
2

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт прокоментував нічию з «Ворсклою» (2:2) в 17-му турі УПЛ.

«Враження - двояке. Грою я задоволений. Але результат міг бути кращим. «Ворскла» краще працювала з м'ячем на старті. Вони грали агресивніше.

Пропустивши, ми заграли розкутіше - розуміли, що треба відігруватися. І нам це вдалося. Ми почали краще чіплятися за м'яч. Ще до перерви могли забити.

У перерві просив команду залишити в роздягальні рахунок першого тайму, великими силами йти вперед і забивати. Вийшли, двічі забили. Хороші, трудові голи. За рахунку 2:1 Микола Гайдучик міг закривати гру. Такі моменти треба реалізовувати.

Пропущений другий гол - результат помилки. Дуже розчаровані, звісно, незабитими пенальті. Зараз всі в роздягальні з опущеними головами.

А я кажу їм - навпаки: «Підніміть голови»! Бо це вже історія. Ми грали проти дуже сильного суперника. І їм нічим не поступалися.

Щодо пенальті - знаю, що це не наша сильна сторона. Ми і на зборах багато пенальті не забивали. І в Першій лізі не забивали. Це все психологія футболістів», - сказав Вірт.

У компенсований час воротар «Ворскли Павло Ісенко відбив два одинадцятиметрових удари. З першого удару схибив Дмитро Кльоц, другий не забив Семен Вовченко.