Всі новини

Бруну Фернандеш: «У цьому суть «Манчестер Юнайтед» — ми можемо впасти, але маємо знову піднятися»

5 березня 2023, 21:46
1

Півзахисник «Манчестер Юнайтед» Бруну Фернандеш прокоментував поразку команди в матчі 26-го туру АПЛ проти «Ліверпуля» (0:7).

«Це дуже прикро та сумно, дійсно поганий результат. Ми приїхали сюди із зовсім іншим настроєм на гру.

Перший тайм ми провели дуже добре, мали багато моментів. Ми контролювали перебіг гри більшу частину тайму, суперник створив не так багато моментів.

У другому ми намагалися йти вперед, забивати голи і трохи втратили рівновагу, дали забагато простору такій команді. Треба уникати подібних речей.

У нас вже були невдачі в минулому, треба повернутися якомога швидше. У цьому суть «Манчестер Юнайтед» — ми можемо впасти, але маємо знову піднятися», — сказав Фернандеш.