Всі новини

Стефано Піолі: «Не жалкую про свій вибір на матч з «Інтером». Якби грали в наш звичний футбол, було б ще важче»

6 лютого 2023, 09:54

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі прокоментував поразку «Інтеру» (0:1) в 21-му турі Серії А.

«Очевидно, ми хотіли мати більш впевнену позицію в обороні й сіли глибше. Ми непогано захищалися, але також нам слід було краще просувати м'яч через пас. Саме тому в першому таймі нам не вдалося більше контратакувати.

На жаль, ми знову виявилися неготовими до плану на гру, в іншому - ми гарно працювали як команда. В першому таймі атакували не дуже багато, але по перерві стало краще.

Сьогодні ми не збиралися тільки оборонятися, а намагалися подолати пресинг «Інтера». Як тренер я чітко розумію ситуацію. Впевнений, якби ми грали в наш звичний футбол, то сьогодні нам було б ще важче. Ми виглядали пристойно - можемо розвинути успіх, але маємо бути більш агресивними та атакувальними.

Це не означає, що ми відкидаємо всю роботу, якої досягли, а означає, що іноді потрібно використовувати інший підхід, аби повернути конкурентоспроможність.

Я вирішив грати з двома нападниками, щоб створити проблеми для захисту «Інтера», навіть якщо це не часто виходило. Не жалкую про це, тому що враховуючи те, я що я побачив упродовж матчу, це був правильний вибір.

Погані результати позбавили нас віри. Це нормально, бо команда ще не зовсім зріла. Декілька гравців перебувають не в найкращому положенні, й нам було важко з цим упоратись.

Поразка в дербі не сприяє підвищенню морального духу, але вважаю, що сьогодні ми знову відчули зібраність і рішучість, які можуть дозволити повернутися на свій рівень», - сказав Піолі.

У матчі з «Інтером» коуч «Мілана» застосував тактичну схему 3-5-2 і вдруге поспіль залишив Рафаела Леау на лаві запасних.

«Россонері» поступилися в четвертому матчі поспіль в усіх турнірах. Загалом, підопічні Піолі не можуть перемогти в семи останніх зустрічах. У 2023 році у «Мілана» найгірша оборона серед усіх команд топ-5 чемпіонатів - 19 пропущених голів у восьми матчах.