Всі новини

Карло Анчелотті: «Реал» набрав на одне очко більше та має більше голів, ніж минулого сезону на цьому етапі»

3 лютого 2023, 08:30
2

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті прокоментував перемогу над «Валенсією» (2:0).

«Гра була хороша. У нас хороша динаміка. Перший тайм був гіршим, ніж другий, але це нормально. У другому таймі суперник знизив інтенсивність, це нам більше підходить. Ми контролювали гру.

Погані справи з травмами. Пошкодження Мілітао має серйозніший вигляд, ніж у Бензема. Мілітао не зіграє проти «Мальорки». Поліпшення в тому, що команда міцнішає, має менше проблем на полі та працює далі.

Зараз ми відповідаємо тому, про що думали на початку сезону. Нові гравці добре увійшли в команду, ми добре справилися з відсутністю Бензема в багатьох матчах. На цьому етапі в нас на одне очко більше, ніж минулого року, ми забили більше голів. Січень міг бути складнішим через ЧС, але він вже позаду. Ми добре почали лютий. Добре, що проти «Мальорки» гратимемо вдень, а не ввечері», - сказав Анчелотті.