Всі новини

Ерік тен Гаґ: «Ми тут заради виграшу титулів, але попереду довгий шлях»

29 січня 2023, 10:40

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Гаґ прокоментував перемогу команди над «Редінгом» (3:1) у Кубку Англії.

«У перші 60 хвилин ми дійсно виглядали добре. Думаю, ми повністю домінували, були стриманими у володінні м'ячем, та створювали моменти, коли збільшували темп.

У першому таймі був лише один епізод, в якому нам не вистачило концентрації, але до цього ми створили 4-6 дійсно хороших моментів, і єдине, чого нам бракувало — завершення.

Ми тут заради виграшу титулів, але попереду довгий шлях. Ми на етапі будування, потрібно багато та наполегливо працювати.

11 поспіль перемог на «Олд Траффорд»? Фортеця. Але завжди треба пам'ятати про наступну гру, наступного суперника, який буде мотивований. Потрібно це усвідомлювати та підходити до кожної наступної гри з правильним налаштуванням», — сказав тен Гаґ.