Всі новини

Давид Де Хеа: «Не розумію, чому ми грали посеред тижня, а «Арсенал» - ні»

19 січня 2023, 12:28
7

Воротар «Манчестер Юнайтед» Давид Де Хеа прокоментував нічию з «Крістал Пелес» (1:1) та поділився очікуваннями від матчу з «Арсеналом».

«Ми втратили контроль над грою, а потім вони почали створювати моменти, забили нам зі штрафного. Якщо хочемо перемагати, треба контролювати до фінального свистка. Втратили два очки.

Був задоволений своїм сейвом у першому таймі. Думав, що все закінчилося, тому я просто торкнувся м’яча пальцями, а потім ми забили через кілька хвилин, так що це було добре. Відчуття в кінці були не такими хорошими, тому що ми не перемогли. Вони забили, заслужили на це очко.

Веґгорст дуже добре дебютував. Він великий хлопець для стандартів, допомагає нам біля обох воріт. Думаю, його дебют був чудовим.

Втрата Каземіро перед матчем з «Арсеналом» - великий удар. Не розумію, чому «Арсенал» не грає, оскільки ми повинні грати двічі на одному тижні, а вони - ні. Тепер нам не вистачає одного з наших найкращих гравців. Не розумію. Це велика втрата для нас перед таким важливим матчем», - сказав Де Хеа для Sky Sports.

Матч з «Арсеналом» відбудеться 22 січня.