Всі новини

Лаутаро Мартінес: «ВАР усе руйнує»

8 січня 2023, 22:24
1

Нападник «Інтера» Лаутаро Мартінес розкритикував роботу ВАР після нічиєї з «Монцою» (2:2)

«Як сказав наш тренер, якщо після чотирьох чи п'яти років використання ВАР, система працює неправильно, то тут щось не так.

Особисто я не прихильник системи ВАР. Я не був у захваті, коли це все починалося, як і зараз, але це новація для футболу, тому ми адаптувалися. ВАР потрібно використовувати коректно, інакше можна все зіпсувати.

Ми беремо на себе відповідальність за нічию, адже повинні були вирішувати долю матчу після чудового першого тайму і краще грати в другій половині, але факт залишається фактом: суддя міг почекати три секунди, перш ніж давати свисток. На початку сезону нам казали, що судді чекатимуть кілька секунд при ухваленні рішень», - сказав Мартінес.

На 81-й хвилині матчу «Монца» - «Інтер» ВАР скасував третій гол «нерадзуррі» через фол в атаці. При перегляді відеоповтору виявилося, що порушення правил з боку гравця Інтера не було, але гол усе одно не зарахували.