Всі новини

Дешам - у перерві матчу з Аргентиною: «Ви не тут, хлопці! Ви не робите жодного підбирання! Ви не граєте у фіналі ЧС!»

20 грудня 2022, 19:15

L’Équipe оприлюднив інформацію про слова та дії головного тренера збірної Франції Дідьє Дешама у перерві фіналу ЧС-2022 проти Аргентини (3:3, пен. 2:4).

Зазначається, що спеціаліст «був на висоті» і надихнув деяких вікових гравців у складі також підвищити голос.

Дешам не приховував свого гніву, по суті кажучи своїм гравцям, що вони мусять діяти точніше, компактніше та приймати кращі рішення.

«Ви не тут, хлопці! Ви не робите жодного підбирання! Ви не граєте у фіналі чемпіонату світу!» - передає L’Équipe слова Дешама.

Після Дешама слова тренера повторив Уго Льоріс, Стів Манданда вказав на відсутність бажання, а Рафаель Варан сказав продовжувати вірити.

Нагадаємо, що за перший тайм Франція не завдала жодного удару у бік воріт Аргентини, пропустивши натомість голи від Мессі та Ді Марії. У другій половині французи зрівняли рахунок, але зрештою програли у серії пенальті.