Всі новини

Луїс Енріке: «Якби японцям потрібно було забити ще двічі - вони точно забили б нам»

2 грудня 2022, 00:03
4

Головний тренер збірної Іспанії Луїс Енріке прокоментував поразку в матчі з Японією (1:2) на ЧС-2022.

«Нічого не сталося, п’ять хвилин повної відсутності контролю, навіть паніки. Якби японцям потрібно було забити ще два - вони точно забили б нам. Це чемпіонат світу, і коли такій команді, як Японія, нічого втрачати - вона проноситься повз нас, ніби літак.

Ситуація була контрольована, коли Японія вирішила закритися в обороні, у них було те, що вони хотіли. Ми намагалися впоратися з цим якнайкраще. Японці заслужено виграли групу. Мене це дратує, бо хотів бути першим у групі. Ми поговоримо з футболістами сьогодні, але це вже має бути попередженням для них.

Нам треба показати більше сили. Сьогодні особливо нічого святкувати.

Японія переграла нас за 5 хвилин. В інших відрізках ми грали добре. Вони дуже щільно закрилися в захисті. Ми хотіли нічию або перемогти, але нам не вдалося. Ми були дуже далекі від того, що хотів я», - сказав Енріке.